50 روش برای تعمیر گوشی اندرویدی توسط خودتان – وبلاگ تعمیرکارسلام

، در این مرحله به تجزیه و تحلیل مدار ، نقشه خوانی ، عیب یابی و اندازه گیری ولتاژ می پردازیم. پس از ثبت درخواست تعمیر موبایل در سامانه زودکمک، همکاران ما گوشی را عیب یابی کرده و اقدامات ترمیمی لازم را انجام می دهند تا مشکل حل شود. پس اگر تعمیر گوشی موبایل خود را به فردی مجرب بسپارید، مطمئن باشید که هیچوقت از عمر مفید گوشیتان کاسته نمیشود. یکی دیگر از باورهای غلط رایج در بین افراد این است که تصور دارند با تعمیر گوشی از عمر مفید آن کاسته میشود! هزینه تعمیر بلندگوی گوشی به میزان خرابی آن بستگی دارد و خرید و تعویض آن نیز به برند گوشی شما و اصل بودن آن قطعه وابسته است. شما میتوانید برای بازیابی اطلاعات خود، از تیم پشتیبانی و تعمیرات نرمافزاری موبایل کمک، درخواست کنید تا گوشی شما را مورد بررسی و تمامی دادههای آن را بازیابی کنند. درصورتیکه با فکتوری ریست هم درست نشود، بایستی برای تعمیر گوشی به یک مرکز معتبر تعمیرات تخصصی موبایل کمک کنید. Fixit نهایت منابع چندرسانه ای برای همه چیزهایی است که شما در آشنایی با تعمیر گوشی اندرویدتان توسط خودتان احتیاج دارید. شامل یک پیچ گوشتی کوچک، سشوار صنعتی، قیچی، نوار چسب دو رو، کپسول هوا، دستکش کار، و ظرفی برای قرار دادن پیچ ها درون آن که گم نشوند.

این منبع که چه کار کنیم اگر کلید پاور گوشی اندروید شما بشکند، گزینه هایی که کاربران اندروید برای تعمیر کلید پاور در اختیار دارند و یا حداقل چگونه بدون کلید پاور کاربران از گوشی خود استفاده کنند را توضیح می دهد. این منبع توضیح می دهد که تمام چیزی که شما برای تعمیر این قسمت گوشی اندرویدتان توسط خودتان نیاز دارید، یک انبر کوچک، بسته ی لنز های جایگزین و زمان است. در واقع، این منبع جامع بیش از ۲۱،۰۰۰ دستورالعمل رایگان و ۸۰،۰۰۰ راه حل برای بیش از ۵،۷۴۵ دستگاه را شامل می شود. سپس پیک مرکز تعمیرات موبایل به صورت رایگان به آدرس شما مراجعه میکنند و گوشی شما را تحویل می گیرند. است که اکنون تجربه بسیار زیادی در تعمیرات گوشی هوشمند دارد و از نظر نیروی امکانی، پشتیبانی مشتریان و ارائه خدمات پیک رایگان برای مشتریان تهرانی، بهعنوان یک الگو برای مراکز تعمیرات تخصصی گوشی فعالیت میکند. سایت iFixit راهنمایی های رایگان برای همه چیز پیشنهاد می دهد.

چندین گزینه برای صاحبان اندروید وجود دارد که قفل دستگاه اندروید با صفحه نمایش مرده را باز کنند به شرطی که کمی صبر و کمی ملزومات داشته باشند. 17. مشکل پرشدن حافظه: همانطور که میدانید، دلهای گوشی اپل از کارت حافظه پشتیبانی نمیکند و این میتواند منجر به ایجاد محدودیت برای شما باشد. تعدادی از اپلیکیشن ها را به کارت حافظه منتقل کنید به وسیله ی باز کردن منو تنظیمات و انتخاب مدیریت برنامه های کاربردی و سپس گزینه ی انتقال به SD را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که باید از ابزار دقیق برای برداشتن پوشش گوشی استفاده کنید زیرا بیرون کشیدن آن ممکن است باعث ترک خوردن یا شکستن آن شود. برای اینکار، کابلهای کابل فلکس دکمه پاور، فلکس سنسور اثر انگشت، کابل فلکس LCD و کابل فلکس باتری و کابل فلکس مادربرد را جدا کنید. مطمئن شوید که از منبع تغذیه و کابل USB که می دانید کار می کنند، استفاده می کنید. بعد از این که تشخیص دادید که مشکل از کابل USB نیست بدین گونه که با استفاده از همان کابل دستگاه دیگری را به برق متصل کنید تا تشخیص دهید که شارژ می کند یا نه، آداپتور دیواری را بررسی کنید.

44. چگونگی تعمیر هر گوشی اندروید/تبلت که روشن نمی شود. در صورتی که تاچ گوشی شما قابل تعمیر تشخیص داده نشد، تعویض تاچ گوشی شما صورت خواهد گرفت. اگر خش وجود دارد، اقدام به افزودن یک محافظ صفحه که وجود نقص را کمتر قابل توجه سازد، کنید. سایت XDADevelopers برای صاحبان اندروید، حل مشکلات کمتر شایع گوشی های اندروید را عنوان می کند مانند جایگزینی لنز دوربین شکسته. 13. خطا در همگامسازی با گوگل: این مورد را میتوان از مشکلات پردردسر برای کاربران داخلی دانست که ممکن است با سرور گوگل Sync نشود. اگر کلید پاور گوشی شما به سمت پایین گیر کرده است، به آرامی آن را تکان دهید تا ببینید که باز شود. همچنین نکتهای که لازم است کاربران راجع به تعمیرات موبایل سامسونگ به آن توجه داشته باشند، آن است که از نگاه تکنسینهای این حوزه، طراحی و ساخت گوشیهای سامسونگ بهصورت متنوع و گوناگون انجام میشود که به همین خاطر، کار تعمیرات موبایل سامسونگ بایستی با تسلط و دانش کافی انجام شود. این منبع سایت JoyOfAndroid خوانندگان اندروید را در باز کردن قفل گوشی که به ظاهر در انتقال فایل ها و دیگر داده بلا استفاده است، راهنمایی می کند. سایت phoneArena یک منبع پیشتاز اخبار تلفن همراه، در حوزه ی بازبینی تخصصی و ویژگی های پایگاه داده گوشی است.

دیدگاهتان را بنویسید