50 روش برای تعمیر گوشی اندرویدی توسط خودتان – وبلاگ تعمیرکارسلام

از طرف دیگر، با ورود موبایلهای جدید با امکانات و تکنولوژی نو به بازار، باید دانش به روز درباره مشخصات فنی آنها را بدست آورید. امروزه بیشتر کاربران از موبایلهای اندرویدی استفاده میکنندT بنابراین شما باید به عنوان یک تکنسین تعمیرات گوشی اندروید بتوانید انواع مشکلات را در این گوشیها برطرف کنید. اگر مشکل از محل و باتری نیست ، می توانید از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و سپس تلفن را ریست کنید. گوشی را پاکسازی کنید و آن را خاموش کنید اگر از آن استفاده نمیکنید. آموزشگاه فنی سازان نیز یکی از پیشگامان حوزه آموزش تعمیرات موبایل میباشد که با آموزش عملی در کارگاههای مجهز و تحت نظر اساتید مجرب تعمیرکاران و تکنسینهای بزرگی را وارد بازار کار کرده است. 7- زمان تعمیرات موبایل شما کمتر از 48 ساعت از زمان تحویل دستگاه به رابط می باشد ولی در مواردی که دستگاه نیاز به قطعاتی داشته باشد که از دسترسی بازار خارج است ممکن است تا حداکثر یک هفته یا بیشتر زمان لازم باشد. به منزله خاموش تحویل گرفته می شود و این مجموعه نسبت به استرداد دستگاه با حالت اولیه مسئولیتی ندارد .

در ابتدا، باید دانش و مهارت اولیه برای شناسایی قطعات دستگاههای مختلف را به دست آورید. یک لپتاپ یا کامپیوتر برای انجام تعمیرات نرم افزاری، ست پیچ گوشتی، هویه و دستگاه هیتر، روغن لحیم و روغن فلکس، سیم قلع، دستگاه لوپ، مولتی متر و منبع تغذیه، شابلون قاب باز کن، پنس و گیره کار. در مرحله بعدی از آموزش تعمیرات تبلت، تمرکز روی منبع تغذیه، مدار آنتن، پردازنده، بخش شارژ و … کارشناسان موجود در نمایندگی تعمیرات موبایل الجی ضمن ارائه ی کلیه خدمات تخصصیِ تعمیر و اصلاح موبایل، می توانند به انجام بعضی از خدمات جانبی دیگر مانند بازیابی و ریکاوری اطلاعات پاک شده ی گوشیهای تلفن همراه و حافظهی آنها بپردازند. نمایندگی تعمیرات موبایل الجی ، موبایل الجی محصولِ یک شرکت کرهای تحت عنوان «ال جی الکترونیکس LG» می باشد؛ این شرکت با فعالیت در حوزه ی الکترونیک و فناوری اطلاعات، تولیدکنندهی اجناس مختلف و متنوع در سطح بین الملل می باشد که در این میان تلفن های همراه ال جی یکی از پر تقاضاترین و پرفروشترین محصول این شرکت در کل دنیا، مخصوصا در کشور ما می باشد.

آموزش تعمیرات موبایل شیائومی به دلیل جایگاه مناسبی که این گوشیها در چند سال اخیر در بازار موبایل پیدا کردهاند از طرفداران زیادی در میان کاراموزان فنی و حرفه ای برخوردار شده است. آموزش تعمیرات موبایل هواوی به این دلیل که موبایل هواوی جایگاه خوبی را در بازار موبایل ایران کسب کرده است اهمیت زیادی پیدا کرده است. بعد از آموزش و اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای زمان آن میرسد که وارد بازار کار شوید. در این مرکز تعمیرات گوشی و موبایل از مهمترین واحدهای تخصصی است که در تهران میتوانید به آن مراجعه کنید. سادهترین و ارزانترین راه شروع به کار، فعالیت در یک شرکت خدماتی و یا اجاره یک میز در مغازههای موبایل فروشی میباشد که البته به صورت حتمی از پس اجاره مغازه بر خواهید آمد. سایتETradeSupply اخبار تکنولوژی، عمده فروشی قطعات گوشی، و راه حل هایی برای زنجیره تامین انتقال می دهد. اگر مشکلتان حل نشد می توانید با همکاران ما در تعمیرات موبایل تماس بگیرید تا مشکل شما را در اسرع وقت حل نمایند. حافظه کش را پاکسازی نمایید اگر google play بعد از شروع به کار، از کار بیافتد. در تعمیرات سخت افزاری گوشی موبایل باز می شود و پس از عیب یابی کامل تعمیر می گردد که یکی از تعمیرات رایج هارد و cpu می باشد که درآمد بسیار خوبی نیز دارد و به خاطر اینکه یک شغل جوان و تازه می باشد آینده روشنی نیز دارد .

از این رو عموما افراد یا مجموعه هایی که اصل خدمت خود را مبنی بر تعمیر موبایل در محل قرار داده اند، از تخصص کافی برخوردار نبوده و این امر می تواند مشتری را متضضر کند. از این رو می توان گفت این نمایندگی توانسته به سطح کیفی مطلوبی از ارائه ی خدمات بپردازد .این مرکز با تشکیل تیمی از افراد کاردان و ماهر به تعمیر و فروش دستگاه های تولید شده توسط کمپانی سامسونگ مبادرت می ورزد . افراد پس از به اتمام رساندن دوره مدرک معتبر دریافت خواهند کرد. همچنین دوره کارآموزی عملی در شرکت تعمیرات موبایل نیز در ادامه این دوره باعث شده تا مسیر ورود به بازار کار برای کارآموزان هموار شود. برای ورود به بازار کار ابتدا باید آموزش ببینید. ممکن است سختی ها و چالش هایی در شغل تعمیرات موبایل وجود داشته باشد و کسی که تمایل به ورود به این حرفه را دارد باید آنها را پذیرفته و در جهت پیشرفت شغلی خود تلاش نماید.

دیدگاهتان را بنویسید