مرکز تعمیرات موبایل ® تعمیر گوشی با قطعات اصل + گارانتی

اما در انتهای دوره آموزشی معتبر، مثل دوره هایی که سازمان فنی حرفه ای برگزار می کند، شما در کنار افزایش اطلاعات تئوری و عملی، مدرک معتبری نیز خواهید داشت. بنابراین تعمیر گوشی، یک حرفه دقیق و حساس است که نیروی متعهد و دانا و در عین حال با تجربه و اخلاق مدار نیاز دارد تا بتواند علاوه بر آنکه گوشی را تعمیر کند، از قطعات اورجینال استفاده کرده، مشکل را کامل برطرف نماید و اخلاق مداری را در حرفه خود به نحو احسن رعایت کند. در هر صورت شما می توانید برای رفع مشکل تاچ گوشی خود با تیم تعمیر موبایل زودکمک در ارتباط باشید. معمولا هزینه تعمیر گوشی آب خورده بعد از عیب یابی دستگاه مشخص میشود و گاهی نیاز است که برخی از قطعات تعویض شوند که همین موضوع هزینه تعمیر گوشی شما را بیشتر می کند. برای مثال هزینه تعمیر صفحه تاچ گوشی شیاومی و آیفون بسیار متفاوت خواهد بود و قیمت تعمیر گوشی در هر دو نوع آنها با گوشی ال جی فرق دارد.

قیمت صفحه نمایش گوشیها از برندهای مختلف با هم تفاوت دارند. استفاده از این گلس میتواند در جلوگیری از خرابی صفحه نمایش گوشی تأثیرگذار باشد، چون در برخی شرایط این گلس بخشی از نیرو و انرژی ضربهای وارد بر دستگاه را مستهلک میکند و منجر به کاهش نیروی مخرب وارد بر ال سی دی خواهد شد. یکی از تعمیراتی که عمدتا در ارتباط با گوشیهای هوشمند صورت میگیرد، تعمیر تاچ گوشی است که خرابی آن به دنبال ضربه خوردن صفحه نمایش، افتادن و غیره اتفاق میافتد. چنانچه هیچ یک از این موارد متصور نبود، به احتمال زیاد ایراد از بخش های سخت افزاری بوده و نیاز به تعمیر یا حتی تعویض قطعات است. با توجه به این که این دکمهها در حاشیه گوشی قرار دارند، ممکن است بر اثر نوسانات داخلی، خیس شدن و یا فشار زیاد از کار افتاده و آسیب ببینند. اگر خرابی سی پی یو به حدی باشد که با تعمیر حل شود، هزینه آن زیاد نخواهد بود. هر چه اطلاعات بیشتری در مورد انوع مشکلات مربوط با گوشی ها داشته باشید، بهتر می توانید خودتان به تعمیر گوشی خود بپردازید.

با توجه به وابستگی زیادی که افراد به گوشی های همراه خود دارند، هرگونه خرابی در این دستگاه ها بسیار ناخوشایند اطلاق می شود. وجود کارگاه های مجزا برای انواع مشکلات ایجاد شده در گوشی باعث افزایش کیفیت تعمیرات شده است. وجود افراد متخصص و تکنسین خوب باعث میشود تا ارائه خدمات و بهرهوری کل مرکز ارائه تعمیرات گوشی هوشمند، افزایشیافته و نیز پایان کارها سریعتر و دقیقتر از سایر مراکز انجام گیرد که این به نفع مشتری و نیز شرکت است. و باهدف ارائه باکیفیتترین خدمات تعمیر گوشی از سال 1392 شروع کرد. هزینه تعمیر سی پی یو گوشی هم به مقدار آسیب و خرابی پردازنده یا همان سی پی یو و برند گوشی شما وابسته است. عکس این عمل نیز، هزینه های چند برابری برای مصرف کننده خواهد داشت. اما تعویض آن طبق نرخ تعمیرات موبایل به هزینه بیشتری نیاز خواهد داشت. در این دوره ما تمرکز ویژه ای به بحث نرم افزاری تعمیرات موبایل خواهیم داشت. یک تعمیرکار حرفه ای تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری را همراه به صورت حرفه ای دنبال میکند.

مجتمع فنی پایتخت دوره های فنی را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای با ارائه مدرک معتبر برگزار میکند. هیچوقت در محیط های شلوغ و در حضور کودکان گوشی خود را در دست نگیرید. آنها با دانش و مهارت خود اکنون میتوانند مشکلات سخت و خطرناک گوشیهای شما را برطرف نمایند که در قبال این کار، هزینهای بهعنوان اجرت کار دریافت میشود. هدف ما پیشرفت شما و ارتقا سطح علمی هنرآموزان است و برای تحقق این هدف از هیچ کوششی دریغ نمیکنیم. برای بخش سخت افزاری تعمیر گوشی حدود ۱۰ تا ۱۲ میلیون ابزار اولیه لازم دارید ولی باید بدانید که مثلا اگر لوپ خوب بخواهید فقط ۸ میلیون باید هزینه میکروسکوپ کنید. معمولا این قطعات به راحتی تعمیر میشوند و مشکل آنها با خدمات تعمیر موبایل حل میشود. معمولا این قسمت در گوشیها دارای مقاومت خوبی است و تا زمانی که در معرض آسیب قرار نگیرد، خراب نمیشود. با دنبال کردن این آموزش ها می توانید آشنایی نسبتا خوبی با مشکلات مربوط به موبایل، قطعات موبایل و نحوه ی تعمیرات آنها پیدا کنید. تمامی آموزش های ارائه شده در این مرکز که به صورت عمومی و تخصصی برای هنرآموزان حرفه و آماتور آموزش داده می شود،مباحث مختلف گوشی های اندروید را پوشش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید