قبل از مراجعه برای تعمیر گوشی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

هزینه تعمیر گوشی آب خورده طبق نرخ تعمیرات موبایل گاهی اوقات به اندازه خرید یک گوشی جدید است. برای استفاده از خدمات بی نظیر پین ورک، کافیست درخواست تعمیر گوشی موبایل خود را ثبت کنید.! اقدام کنید. پس از دریافت درخواست تعمیر گوشی، تیم پشتیبانی ما با شما تماس خواهد گرفت. به طور معمول، در گوشیهای آیفون با بازکردن تاچ و صفحهنمایش، بایستی برای تعمیر گوشی و آیسی تغذیه اقدام کرد که این کار بسیار حساسی است. توجه داشته باشید که باتری موبایل جز آن دسته از لوازمی است که معمولا قابل تعمیر نبوده و بیشتر تعمیرکاران هنگام بروز مشکل در آن اقدام به تعویض باتری می کنند. از این رو است که علاوه بر امکاناتی مثل تعمیر آنلاین تلفن همراه، آموزش تعمیرات موبایل هم به میدان آمده است، تا افرادی که به این کار علاقه دارند، آن را در کنار افراد خبره آموزش ببیند و برای خود فرصتهای شغلی ایجاد کنند. هنگ کردن، بیشتر در گوشیهای اندرویدی دیده میشود. در این درس نظریه حل ابداعانه مساله مربوط به آلتشولر که با نام تریز نیز شناخته میشود به طور کامل مورد بحث و بررسی قرار میگیرد. این قشر با توجه به اینکه تجربه بالایی در کار ندارند و از طرفی به خاطر سن پایین، سواد آکادمیک آنها نیز زیاد نیست نمیتوانند در شغلهای با درآمد بالا مشغول باشند.

این شغلها در سه دسته اصلی آکادمیک، فنی و حوزه فروش تقسیم شدند و سعی کردیم در هر بخش شغلهایی که رسیدن به درآمد خوب در آنها را حتتر است را معرفی کنیم. درس پنجم اصلیترین بخش این دوره آموزشی است که در آن بیش از ۳۰ تکنیک توسعه خلاقیت آموزش داده میشود. با توجه به این که توضیحات مربوط به رشتههای مختلف را در بخش قبلی توضیح دادهایم در اینجا به ذکر عنوان چند عنوان شغلی پردرآمد در سطح جهانی میپردازیم. این شغلها در حال حاضر در سطح جهانی پردرآمد هستند اما ممکن است در آینده عناوین شغلی دیگر جایگزین آنها شوند. اما نیازی به نگرانی نیست زیرا ما در بستینال سرویس این مشکل را به آسانی برای شما حل کرده ایم. اما آموزش تعمیرات موبایل باید به صورت عملی و با کار کردن با ابزار های مختلف باشد تا بتوانید از این دوره ها بهره کافی ببرید. هنگامی که کابل و آداپتور مشکلی نداشتند ، وقت آن است که به بررسی سوکت شارژ بپردازید، در دوره های آموزش تعمیرات موبایل به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود.

به دلیل اهمیت این موضوع در شغلهای مختلف، «فرادرس» فیلم ۱۳ ساعت و ۵۰ دقیقهای آموزش پرورش خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری را تدوین کرده است. در هر حال امروزه با گسترش فضای کار آنلاین و فریلنس میتوان در شهری کوچک با آب و هوای خوب زندگی کرد و برای یک شرکت بزرگ در شهری بزرگ کار کرد و درآمدمناسبی دریافت کرد. امروزه گوشیهای اپل از پرطرفدارترین و باکیفیتترین گوشیها در سراسر جهان است که کیفیت و خدمات خوب آن، سبب شده است تا هرساله رتبه یک پرفروشترین برند جهان، به برند اپل اختصاص یابد. در این ویدیو نحوه ادغام قلم S Pen در گلکسی S22 اولترا و همچنین محفظه بخار جدید داخلی آن که برای خنک نگه داشتن گوشی در حین استفاده طراحی شده، نشان داده میشوند. در صورتی که آب رفتگی در گوشی باعث این خرابی باشد، باید اسپیکر تعویض گردد. بهتر است اولویت اول برای نوجوانان و جوانان آینده شغلی باشد تا بتوانند با کسب دانش و تجربه لازم در آینده شغل پردرآمدی داشته باشند. اگر در سنی هستید که هنوز رشته تحصیلی خود را انتخاب نکردهاید بهتر است اطلاعات خود را در مورد رشتههای مختلف و بازار کار آنها افزایش دهید تا بتوانید بهترین رشته را برای آینده خود انتخاب کنید.

اگر به دنبال دانش آکادمیک و شغلهای مرتبط با آنها نیستید بهتر است اطلاعات خود را در مورد رشتههای فنی بالا ببرید و با شاگردی در پیش افراد باتجربه، فنون اصلی کار را به دست آورید تا بعدا بتوانید در زمینه مورد علاقه خود کار کنید. اگر رشته تحصیلی خود را انتخاب کردهاید سعی کنید ابزارهای مورد نیاز در رشته خود را بشناسید و مهارتهای لازم برای کار را به دست آورید. در این مقاله انواع شغلهایی که به دانش آکادمیک، مهارت یا سرمایه نیاز دارند را مورد بررسی قرار دادیم. کانال یوتیوب iFixit این بار به سراغ پرچمداران جدید سامسونگ یعنی گلکسی S22 و S22 اولترا رفته تا آنها را مورد بررسی خود قرار دهد. در نهایت و در درس ششم مهارتهای لازم برای تفکر خلاق و فرهنگ سازمانی برای ایجاد محیط خلاقانه مورد بحث قرار میگیرد. یکی از مهمترین مهارتهایی که در بیشتر مسیرهای شغلی مورد نیاز است مربوط به خلاقیت و نوآوری است. در ویدیوی ارائه شده توسط این کانال، نحوه جداسازی قطعات این دستگاهها، مشکلات و قابلیت تعمیرپذیری آنها به نمایش گذاشته شده است. در این درس تعریف خلاقیت، نظریههای تعریف شده در این حوزه، سیر تحول نوآوری وانواع نوآوری آموزش داده میشود. در ادامه میتوانید فهرستی از مطالب مربوط به انتخاب شغل و ویژگی برخی مشاغل را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید