تعمیر گوشی های طرح اصلی( چینی ) – گوشی طرح

در صورتی که شما از گوشی ال جی استفاده می کنید و در حال حاضر دستگاهتان دچار مشکل شده می توانید با مراجعه به تعمیرات گوشی ال جی از خدمات ارائه شده توسط مهندسان فنی تعمیرات موبایل بهره مند شوید. تعمیرکار حرفهای باید در ازای دریافت گوشی برای تعمیر، به شما رسید تحویل دهد. اگر شارژ باتری تلفن همراه زود خالی می شود به طور مثال آن را با با شارژ 100٪ از برق جدا می کنید ، اما بلافاصله شارژ به 80 یا 90٪ کاهش می یابد، تلفن همراه هنگام استفاده خیلی داغ می شود، تلفن شما متورم شده است، باتری تلفن همراه شما فقط در صورت اتصال به برق کار می کند، اگر تلفن شما خود به خود خاموش می شود، اگر باتری تلفن همراه شما پس از وصل شدن به شارژر، شارژ نمی شود باید هر چه سریعتر به یک تعمیرکار موبایل مراجعه کنید و از او بخواهید برای تعمیر یا تعویض باتری شما را راهنمایی کند. اگر گوشی به وای فای وصل نمی شود یا نوسان دارد، برای رفع این ایراد گوشی را راه اندازی مجدد کنید، در غیر این صورت تنظیمات وای فای را بررسی نمایید.

مطمئنترین راه برای اینکه اطمینان حاصل کنید که گوشی خودتان را از تعمیرکار گرفتهاید، چک کردن شمارهی IMEI گوشی است. یعنی چه میزان سرمایه برای راه اندازی تعمیرگاه موبایل ضروری است؟ سرمایه گذاری در زمینه تعمیرات موبایل میتونه سود خوبی داشته باشه، بشرطی که شما اصول تعمیرات موبایل رو زیر نظر تعمیرکار تمرین کنید، صبور باشین تا یاد بگیرین. با اینکار دیگر نه نگرانی بابت از دست دادن اطلاعات مهمتان خواهید داشت و نه دیگر نگران دسترسی تعمیرکار به اطلاعات محرمانه داخل گوشی خود خواهید داشت. در نمایندگی تعمیرات موبایل ایسوس قطعات و خدمات تخصصی با بهترین قیمت و گارانتی ارایه میگردد. در این حالت تعمیرکار قبل از اقدام به تعمیر گوشی دربارهی احتمال این خطر هشدار خواهد داد و بدون رضایت شما، شروع به تعمیرنخواهد کرد. در این دوره تعمیرکار به یکی از کارشناسان تعمیر مجرب معرفی خواهد شد و به عنوان دستیار با وی فعالیت میکند. بعلاوه به شما این اطمینان داده میشود که کلیه محصولات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات موبایل ایسوس نظیر تاچ و السیدی، سوکت شارژ، قاب و درب پشت با درجه کیفی عالی و اورجینال بوده و این مرکز از فروش کالاهای تقلبی و کارکرده به شدت خودداری میکند. با استفاده از این سرویس صاحب کالا جهت دریافت خدمات تعمیرات ایسوس نیازی به حضور در نمایندگی ندارد و کارشناسان نمایندگی ایسوس خود به محل مورد نظر مشتری اعزام می گردند.

نمایندگی ایسوس با همکاری تیمی منسجم و متخصص، ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز کاربران ایسوس در دو حوزه فروش و تعمیرات ایسوس است. در نمایندگی تعمیر گوشی ال جی تمامی تعمیرات به دست متخصصین با تجربه و توانان صورت می گیرد که به خاطر شرکت در کلاس های آموزشی تعمیر گوشی ال جی می توانند در برطرف کردن و اصلاح عمده مشکلات به وجود آمده در گوشی به مشتریان عزیز خدمت رسانی کنند. تمرکز عمده شرکت ایسوس بر ارائه خدمات مرتبط با تعمیر تولیدات ایسوس است. موبایل ال جی محصول یک شرکت کره ای تحت عنوان ال جی الکترونیکس است، این کمپانی با فعالیت در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات، تولیدکننده اجناس مختلف و متنوع در سطح بین الملل می باشد که در این بین تلفن های همراه ال جی یکی از پر تقاضاترین محصول این شرکت بخصوص در کشور ما است. در غیر این صورت، بایستی برای تعمیر گوشی، قطعه اسپیکر عوض شود. پس حتما به نکاتی که در این مقاله گوشزد کردیم توجه کنید تا از سواستفادههای احتمالی هنگام تعمیر گوشی پیشگیری کرده باشید. کادر فنی تعمیرات موبایل ایسوس در راستای رسیدن به این اهداف، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح فنی و کیفی خدمات، تمامی سرویس های ارائه شده در این مرکز را گارانتی نماید.

است. خدمات ارائه شده در هر دو بخش فروش و تعمیرات همراه با گارانتی بوده و مدت گارانتی با توجه به مورد تعمیراتی متفاوت است. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایید. تعمیرات موبایل ایسوس در این مرکز به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان نرم افزاری و سخت افزاری و بهترین تعمیرکاران موبایل با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام می پذیرد.در نمایندگی تعمیرات موبایل ایسوس ضمن تعهد به اجرای تمامی اصولِ مشتریمدار، خود را ملزم به ارائه بالاترین سطحی کیفی خدمات و کسب رضایت تمامی مشتریان ساخته است. به عنوان اصلی ترین علت روشن نشدن گوشی موبایل می توانیم به خرابی هارد موبایل اشاره کنیم. در صورت رفع نشدن مشکل، دوربین گوشی را تعویض خواهند کرد. این خصیصه برای اکثر کالاهای مصرفی صدق میکند و صرفاً اسم بزرگ یک برند نمیتواند اطمینان صد در صد دهد که گوشی که میخرید، هیچگاه خراب نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید