تعمیر گوشی های طرح اصلی( چینی ) – گوشی طرح

خراب شدن گوشی موبایل یک امر اجتنابناپذیر است و برای هر شخصی ایجاد میشود. صافکاری، تراشکاری، اگزوزسازی، تعمیر باطری، تامین کننده قطعات یدکی و ابزار اسپورت از جمله معروفترین خدمات این حوزه هستند که معمولا هر شخصی در یک یا دو مورد از آنها فعالیت میکند. در بسیاری از موارد به خاطر متفاوت بودن سیستم ماشینهای مختلف هر تعمیرکاری روی یک نوع از ماشینها کار میکند. بازاریابی و تبلیغات همزمان با گسترش تکنولوژی و فناوری تغییر میکند. هر چه این حوزه گسترش یابد دقت فعالیتهای پزشکی بالا میرود و با مکانیزه شدن فعالیتها بسیاری از نقشهای پزشکان حذف میشود. بسیاری از مشاغل مرتبط با این حوزه در مدارس و دانشگاههای فنی نیز تدریس میشوند. امروزه دیجیتال مارکتینگ بخش عمده فعالیتهای بازاریابی را شامل میشود که شامل انجام تبلیغات موثر در اینترنت و فضای مجازی است. اگر مشکلی با روغن موتور و ترمز و کار کردن با آهن ندارید و حوصله گذراندن دورههای آکادمیک دانشگاهی را ندارید این شغل میتواند گزینه خوبی برای کسب درآمد بالا باشد. در این نوع شغلها، درآمد هر فرد ارتباط مستقیمی با مهارت او دارد و هر چقدر فرد توانمندتر باشد مشتریان بیشتر و درآمد بیشتری خواهد داشت.

مهندسی پزشکی یکی دیگر از شغلهای پرطرفدار در دنیا است که هدف آن تولید تجهیزات مورد نیاز پزشکی و ایجاد سیستمهای خودکار در این حوزه است. هر کدام از این گوشی ها به تناسب سال تولیدشان، از فناوری ها و تکنولوژی های خاصی بهره برده اند که هنگام تعمیر و عیب یابی باید به آن توجه کنیم. شواهد نشان میدهد که این صنعت هنوز جای کار دارد و به عنوان شغل پردرآمد برای سالهای پیش رو میتوان روی آن حساب باز کرد. معمولا در پایان این مرحله تمام جوانب امر و ترفندهایی که برای تعمیر گوشی برندهای مختلف به آن ها احتیاج دارید را فرا خواهید گرفت. با استفاده از انبر کوچک خرده ریز لنز شکسته را پاک کنید. این پورت شامل نقاط تماس ظریف یا همان نوارهای کوچک فلزی است که کابل شارژ باید داخل آن قرار گیرد. مهندسی پزشکی در دنیا نیز به عنوان یکی از شغل های پردرآمد شناخته میشود و به همین دلیل مهاجرت تحصیلی نیز در آن راحت است. یکی از شغلهای پردرآمد و در عین حال کاریزماتیک، فعالیت به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاهها و پژوهشگاههای مختلف است. تحصیلات آکادمیک این رشتهها در مدارس و دانشگاههای فنی و حرفهای ارائه میشود اما بهترین راه یادگیری آنها کار عملی است و تحصیل در دانشگاهها میتواند به رشد در این زمینه کمک کند.

همانند مهندسی برق این رشته نیز جزو رشتههای پرطرفدار برای دانشجویان است و با توجه به درآمد بالای فارغالتحصیلان آن در کشورهای مختلف دنیا، فعالیت در شرکتهای بزرگ بینالمللی نیز در آن ممکن است. کارشناسان ما در نمایندگی شیائومی پس از عیبیابی تخصصی دستگاه، نوع اشکال پیش آمده در آن را تشخیص داده و جهت تعمیر و رفع ایرادات مشاهده شده در دستگاه اقدام میکنند. حتماً این جمله را شنیده­اید که می­گویند: “پیشگیری بهتر از درمان است”. ممکن است مشکل این قطعه به قدری باشد که تعمیر سوکت شارژ موبایل سامسونگ امکان پذیر نباشد. مکانیک یکی از رشتههای جذاب و پرکاربرد در بین شاخههای علوم ریاضی است. در این شغل به علت اینکه کار آزاد محسوب میشود، ساعات کاری شما نیز منعطف و به اختیار خودتان است. مهندسی پزشکی میانرشتهای است و دانشجویان آنها علاوه بر آشنایی با مکانیزمهای زیستی در شاخههای برق، مکانیک و مواد نیز دانش کسب میکنند تا با ترکیب آنها بتوانند دستگاههای مورد نیاز در حوزه پزشکی را تولید کنند. 18. عدم اتصال آیفون به کامپیوتر یا لپتاپ: کاربرانی که قصد گرفتن بکاپ و انتقال آن به کامپیوتر خود را داشتهاند، ممکن است به مشکل عدم اتصال گوشی اپل خود به کامپیوتر مواجه شوند. تعمیرات تخصصی تبلت و موبایل شامل تعمیر آی سی تبلت، تعمیر هارد تبلت، تعمیر سوکت شارژر تبلت، تعمیر و تعویض ال سی دی تبلت و غیره می باشد که نیاز به باز کردن گوشی است، تعمیرات برد تبلت از آن جهت در جزو تعمیرات فوق تخصصی تبلت دسته بندی می شود.

شما به یک ابزار برگرداندن، جعبه ابزار باز کردن، یک سشوار صنعتی، مجموعه ای از چسب چوب، یک صفحه نمایش LCD گوشی GalaxyS5 و سرهم کردن دیجیتایزر نیاز خواهید داشت. سرفصل های دوره ی تعمیرات نرم افزار موبایل شامل موارد زیادی است از جمله: معرفی سیستم عامل های موبایل های موجود در بازار،آموزش کار با باکس ها به صورت حرفه ای، آموزش نحوه ی فلش کردن انواع گوشی های همراه، آموزش پشتیبان گیری از انوع گوشی، ترمیم سریال گرفتن در گوشی ها، روت کردن و جلبریک کردن گوشی های همراه، آموزش باز کردن قفل شبکه های سامسونگ ونوکیا،آموزش ترفند های نرم افزاری متنوع، آموزش فارسی سازی گوشی های همراه موجود در بازار. تولید محتوا میتواند برای یک سایت یا یک شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام انجام شود که در هر صورت نیازمند دانش تولید کننده محتوا در زمینه مورد نظر است. این گزینه یکی از خدماتی است که توسط تعمیرات موبایل در محل انجام میشود. توجه به پارامترهای استاندارد طی تحلیلات تخصصی مرتبط با تعمیر موبایل سامسونگ از ویژگی های بارز نمایندگی رسمی تعمیر گوشی سامسونگ است. این گوشی های هوشمند جدا از یدک کشیدن نام یک برند اصیل مثل سامسونگ، تکنولوژی و ویژگی های گوناگوی برای رفع نیازهای کاربر ارائه می دهند!

دیدگاهتان را بنویسید