تعمیر گوشی موتورلا – تعمیر موبایل موتورلا

درگاه USB آسیب دیده است. در صورتی که آب به داخل درگاه شارژ گوشی نفوذ کرده باشد این بخش دچار خوردگی شده و این موضوع باعث شارژ نشدن گوشی می شود. دیر شارژ شدن باتری گوشی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که بسیاری از کاربران موبایل با آن روبه رو می شوند و شما به عنوان تعمیرکار موبایل بایستی بتوانید علت بروز این مشکل را شناسایی و به بهترین صورت ممکن آن را تعمیر کنید. بررسی کنید که آیا کلیدی گیر کرده است، زیرا اگرکلید های صدا، پاور و هوم گیر کرده باشند و در وضعیت پایین قرار گرفته باشند، گوشی را از شروع به کار باز می دارند. توجه داشته باشید که باز بودن برنامه های پس زمینه گوشی حتی اگر از آنها استفاده نمی کنید باعث مصرف باتری می شوند. شما به عنوان تعمیرکار موبایل بایستی ابتدا مجموعه از ابزار لازم برای تعمیرات موبایل را تهیه کنید و تسلط لازم برای استفاده این ابزارها را نیز به دست آورید. تعمیر صحیح و اصولی موبایل نیازمند مجموعه ای از ابزار و تجهیزات است. کارشناسان تعمیرات گوشی با بهره مندی از سال ها تجربه در بخش تعمیرات نرم افزار و سخت افزار و به کارگیری از تجهیزات به روز و با هزینه تعیین شده در اسرع وقت به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

حالا که با تعمیرات موبایل، بازار کار آن و نکات و نحوه ورود به بازار کار این رشته فنی آشنا شدید وقت آن است تا با هم به بررسی مشکلات رایج موبایل و نحوه تعمیر و عیب یابی آن بپردازیم. در دوره تعمیرات موبایل فنون برق نه تنها مباحث مربوط به تعمیرات گوشی به شما آموزش داده می شود نحوه ورود به بازار کار و نکات لازم برای موفقیت در این شغل به شما آموزش داده می شود. در دوره آموزش تعمیرات موبایل به طور کامل این مشکل و نحوه رفع آن آموزش داده می شود. ابتدا برای تعمیر گوشی، بایستی یک مولتیمتر برای اندازهگیری مقاومت استفاده کنیم که اگر مقدار آن 30 الی 150 اهم باشد، اسپیکر درست است. از نشانههای خرابی هارد موبایل سامسونگ میتوان به خاموش شدن گوشی، ریستارت شدن مداوم این دستگاه و هنگ کردن آن اشاره کرد. در این منبع AndroidRecovery بر روی راهنمایی صاحبان گوشی های اندروید در مورد ریکاوری داده های گوشی زمانی که گوشی آنها روی صفحه سفید گیر کرده است و سپس تعمیر گوشی، تمرکز دارد. در این پست JoyofAndroid، تعداد ۱۱ ترفند و راهنمایی برای تعمیر گوشی اندروید که احتمالا شارژ نمی شود، است.

بررسی کنید اگر باتری گوشی شما به طور کلی خراب نشده آن را به یک منبع تغذیه متصل کنید تا مقداری شارژ شود قبل از اینکه عمل دیگری انجام دهید. بهتر است یک جعبه کوچک جداگانه با نام مشتری و یا مدل گوشی موبایل یا شماره رسیدی که برای مشتری صادر کرده اید تهیه کنید. در صورت لزوم ، از داده ها نسخه پشتیبان تهیه کنید و قبل از حذف داده ها یا انجام تنظیم مجدد کارخانه رضایت مشتری را برای ریست کردن موبایل بگیرید. و چنانکه گوشی شما در هنگام خرابی شامل گارانتی میباشد و برآورد شما خرابی به غیر از دلایل افتادن و ضربه (که معمولا موجب شکستگی تاچ و ال سی دی میشود) و رطوبت و آب خوردگی (که باعث عدم روشن شدن، مشکلات شارژ دهی و ایراد در تصویر ال سی دی میشود) میباشد بهتر است از گارانتی دستگاه خود استفاده کنید. در صورت خرابی تعمیر باتری موبایل یا تعویض آن بهترین راه حل برای رفع این مشکل است. در صورتی که علت شارژ نشدن گوشی این موضوع باشد با تعویض کابل شارژ مشکل رفع خواهد شد.

کابل های شارژ به مرور زمان خراب می شوند، خم شدن کابل شارژ، خوردگی برخی از رایج ترین دلایلی است که باعث خراب شدن این کابل می شود. دلیل اصلی بروز این مشکل، پر شدن حافظه و کش گوشی با حجم بالای دیتا و اطلاعات مختلف است. می باشد. برای اطلاع از لیست تمامی دوره ها به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. شرکت های وارد کننده که موظف به ارائه خدمات گارانتی هستند بعد از پذیرش، و در مدت کوتاهی به شما اطلاع خواهند داد که آیا ایراد و تعمیر گوشی شامل گارانتی آنها است یا خیر و همچنین در صورت عدم گارانتی در ایراد مشخص شده هزینه تعمیر موبایل را به شما اطلاع میدهد و در صورت نظر مثبت شما ادامه تعمیر انجام خواهد شد. همچنین برخلاف سرویس های سنتی تعمیر موبایل، پروسه تعمیر درمرکز تعمیراتموبایل ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی انجام میشود. در این مرحله شرکت موبایل کمک نمونههایی از گوشیهای موبایل برندهای مختلف را در اختیار شما قرار میدهند و آن ها میتوانند آزادانه مراحل تعمیر و تعویض قطعات مختلف را روی گوشی های مورد نظر بررسی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید