تعمیر گوشی – موبایل کمک

با توجه به گسترش رو به رشد این ابزار ضروری در زندگی و افزایش نیازها و خدمات مرتبط با این وسیله، می توان گفت بازار کار بسیار خوبی برای این وسیله کاربردی کوچک و ظریف پیش بینی می شود. برای دریافت این سرویس، وارد وب سایت رسمی زودکمک شده و پس از ثبت نام، درخواست خود را از طریق لینک ایجاد شده ثبت کنید. که متاسفانه بعضی از آنها نیز حرفه ای نبوده و مشکلاتی برای کاربران ایجاد می کنند. برای شروع و اینکه شما بتونید روی بخش نرم افزاری تسلط پیدا کنید هم بدون باکس و هم با باکس آموزش فلش کردن و برنامه ریزی موبایل رو بهتون آموزش میدیم. باتری گوشی های امروزه تنها به شکل نرم افزاری قابلیت تعمیر دارند که شایع ترین روش آن کالیبره کردن باتری موبایل است، در غیر این صورت اگر مشکل حل نشود باتری گوشی باید تعویض شود که در این شرایط باید به یک کلینیک تعمیرات تخصصی موبایل مراجعه کنید. البته قبل از راه اندازی تعمیرگاه موبایل توصیه می کنیم یک دوره کارآموزی کوتاه مدت را سپری کنید تا با شگردها و فنون اداره تعمیرگاه موبایل نیز به طور کامل آشنا شوید.

برنامههایی وجود دارند که به طور مداوم گزینههای جدیدی را اضافه میکنند و برخی از جزئیات را برای عملکرد بهتر بهبود میبخشند، اما گاهی اوقات تلفن شما نمیتواند از آخرین نسخه پشتیبانی کند و آن برنامه دائماً خراب میشود. شما میتوانید برای بازیابی اطلاعات خود، از تیم پشتیبانی و تعمیرات نرمافزاری موبایل کمک، درخواست کنید تا گوشی شما را مورد بررسی و تمامی دادههای آن را بازیابی کنند. البته پیش از اینکه اقدام به تعویض هارد موبایل کنید اول باید از لحاظ نرم افزاری گوشی را مورد بررسی قرار داد. است که در بخش نرم افزار و سخت افزار مورد بررسی قرار می گیرند. همانطور که گفته شد وظیفه این قطعه تأمین ولتاژ و جریان برای اجرای دستورات و حفاظت از مدار است. ابتدا برای تعمیر میکروفون، از یک مولتیمتر برای تست و اندازهگیری اهم در دو طرف این قطعه استفاده میگردد. بهطورکلی تعمیر گوشی آبخورده یک فرآیند بهشدت زمانبر و تخصصی است که نیاز به دقت و ظرافت بالایی دارد. گلکسی a یک سری از گوشی ها سامسونگ است که در مدل ها و ورژن های مختلفی تولید و عرضه شده است. برای همین سال ها در کنار یک تعمیرکار کار می کنند و کم کم به این حرفه مسلط می شوند.

در نهایت تست جریانگیری و اهمگیری برای بخشهای آسیبدیده انجام میشود. می شود. هر کدام در سال های مختلفی تولید شده اند و مطابق تکنولوژی های همان سال از فناوری های ویژه ای برخوردار هستند. این نمایندگی در راستای رضایت مشتریان با استفاده از کادری مجرب همواره پاسخگوی سوالات و مشکلات دستگاه های معیوب و تعمیر شده ی شما عزیزان می باشد . با یادگیری بخش های تغذیه موبایل، مدار شارژ، سیم کارت، مدار آنتن، نمایشگر، مدار تصویر، بلوتوث، وایرلس و پردازنده های موبایل شما تسلط کافی برای عیب یابی یک گوشی موبایل بدست می آورید. 5. کرش کردن برنامه و هنگ کردن گوشی: این مشکل زیاد اتفاق میافتد و اگرچه یک مسئله بسیار آزاردهنده است، اما حل آن چندان دشوار نیست. مطمئنا میتوانید برای پیدا کردن یک مرکز قابل اعتماد که به صورت تخصصی به تعمیرات موبایل می پردازد، روشهای سنتی پرسیدن از دوستان و اقوام را امتحان کنید. ولی یک تعمیرکار مجرب موبایل باید با تمامی نرم افزارهای موبایل اعم از اندروید و غیر اندروید آشنا باشد. مساله دیگر نیز تعویض قطعات سالم دستگاه با قطعات خراب یا غیر اصلی است که اینروزها در بعضی مراکز به وفور صورت میگیرد بدون اینکه روح مشتری خبردار باشد. در اینصورت حداقل در ماه درآمد بالای ۱۰ میلیون (خالص) با سرمایه ای حدود ۵۰ میلیون (غیر از مکان تعمیرگاه) تخمین زده میشود.

اقدام کنید. پس از دریافت درخواست تعمیر گوشی، تیم پشتیبانی ما با شما تماس خواهد گرفت. برای مثال موقعی که شما سرکلاس درس هستید گوشی تان شارژ خالی کند و نتوانید صحبت های استاد را ضبط نمایید و یا موقعی که با کسی قرار ملاقات دارید و نتوانید با او تماس برقرار کنید. بعضی از افراد تمایل دارند این کار را بصورت روش استاد شاگردی یاد بگیرند. تلفن های همراه از نظر قطعات ساختار یکسانی دارند و اگر بتوانیم ساختار یک برد موبایل را توضیح دهیم ، می توان تعمیر انواع برد ها یاد گرفت. اگر یاد بگیرید چگونه قطعات یک گوشی هوشمند را جداسازی و جمع کنید ، به راحتی می توانید بیشتر تعمیرات موبایل های اندروید و آیفون را انجام دهید. خیلی از مواقع افراد با مشکلی به ظاهر ساده به تجربه و مهارت یک تعمیرکار مجرب احتیاج پیدا خواهند کرد. برای درک و دانش بهتر ، می توانید یک بلوک دیاگرام تهیه کنید و مسیریابی قطعات برد را فرا بگیرید. جهت رفاه حال کاربران و سرعت در روند تعمیرات سامسونگ ، برای تعمیرات تبلت و تعمیرات موبایل کارگاه هایی مجزا را در نظر گرفته ایم.

دیدگاهتان را بنویسید