تعمیر گوشی – موبایل کمک

اگر این به شما کمک نمیکند، میتوانید اطلاعات مهم را در Google Drive ، Dropbox یا فقط در رایانه ذخیره کنید. توجه کنید که در برخی موارد با سوختن هارد نیز امکان بازیابی اطلاعات وجود دارد. شما قادر نخواهید بود برنامهای را نصبکرده و یا اطلاعات زیادی را در گوشی خود نصب کنید. آموزش تعمیر موبایل در اهواز، آموزش تعمیر موبایل در شیراز، آموزشگاه موبایل در تبریز، آموزش موبایل در قم، آموزشگاه موبایل کرج، آموزش فنی و حرفه ای موبایل مشهد و آموزش تعمیر موبایل در رشت از نمایندگی های کامتک میباشد. اما به دلایل مختلف، مثل استفاده از موبایل در هنگام شارژ، طولانی شارژ کردن آن، استفاده از شارژرهای نامناسب و زیاد بازی کردن با موبایل، باتری تحلیل رفته و خراب میشود. نکته مهم در خصوص نوع اساتید کامتک: باید بدانید که کسی که میخواد در کامتک استخدام بشه از فیلترهای بسیار سخت باید عبور کنه! تسلط بر ساختار درونی گوشیهای سامسونگ و نیز آشنایی با قطعات الکترونیکی بهکاررفته بسیار مهم خواهد بود. تعمیرات تخصصی موبایل، کار آسان و راحتی نبوده و همواره بر این نکته تاکید کردهایم که نیاز به دانش و تجربه و دقت بالایی دارد. معمولاً زمانی که تلفنهای خراب به مرحله تعمیرات تخصصی سختافزاری میرسند، آخرین امیدها برای حفظ آنها در این مرحله بررسی میشود تا با تعویض قطعه، شناسایی مشکل و رفع آن و یا تشخیص اتصالهای کوتاه و اختلال در کانکشنهای مدار الکترونیکی، گوشی بتواند به حالت و وضعیت سالم خود برگردد.

بعد از آن نوبت به بررسی آی سی تغذیه و بررسی باتری گوشی میرسد. در میان اجزای تشکیلدهنده موبایل، قطعهای فوقالعاده حساس و ظریف، به نام آی سی تغذیه، وجود دارد. خیلی از افراد عقیده دارنده که هزینه تعمیرات موبایل زیاد است، در حالی که به واقع اینطور نیست و هزینه تعمیر موبایل فقط برای اجزای خاصی از گوشی های هوشمند بالاست. البان با بهره گیری از تعمیرکاران مجرب و ماهر و با سابقه طولانی در این امر، کار تعمیرات موبایل شما را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام می دهد. در این قسمت، انواع مختلفی از راهکارها و آموزشهای عملی بهصورت تصویری برای کاربران قرار داده شده است که با نحوه تعمیر گوشی در مجموعه موبایل کمک آشنا میشوند. آب خوردن گوشی، از مشکلات رایجی است که برای همه ما ممکن است در اثر عوامل مختلفی ایجاد شود. همانطور که میدانید، صفحهنمایش رویی گوشی شما از 4 لایه تشکیل شده است که به ترتیب عبارتند از گلس یا شیشه محافظ روی گوشی، تاچ ال سی دی یا دیجیتایزر گوشی، ال سی دی و قاب تاچ اسکرین.

برای مثال تصور کنید که قصد تعویض ال سی دی آیفون خود را دارید که شرکت موبایل کمک بهترین و با کیفیت ترین سرویس را برای انجام این کار ارائه میکند. به عنوان مثال یک کاربر موبایل هیچوقت نمیتواند پیشبینی کند که قرار است در کدام مکان، چه تاریخ و کدام لحظه گوشی از دست او افتاده و ال سی دی تلفن همراهش با مشکل مواجه شود یا برد گوشی بسوزد و نیاز به تعمیر پیدا کند. خودداری کنید و سریعا گوشی را بدون روشن کردن، به دست تعمیرکار برسانید. اما سپردن گوشی به هر تعمیرگاهی بدون شناخت و آگاهی از حرفه ای و تخصصی بودن آن جا کار درستی نیست و باید گوشی خود را به دست تعمیر کار ماهری که در زمینه حرفه خود کاملا متخصص است بدهید. باکس های موبایل هم هر کدام حدود ۳ تا ۴ میلیون است. طبق قانون هر گوشی نو باید به مدت 18 ماه تحت گارانتی یک شرکت باشد، مگر در مواردی که آن شرکت ذکر کرده است.

مشکلات رایج در تلفنهای همراه چیست؟ در موضوع تعمیر گوشی، آشنایی با عواملی که آسیبزاترین و رایجترین دلایل خرابشدن تلفنهای همراه است، میتواند سبب جلوگیری موثر از این وقایع گردد. بنابراین تعمیر گوشی، یک حرفه دقیق و حساس است که نیروی متعهد و دانا و در عین حال با تجربه و اخلاق مدار نیاز دارد تا بتواند علاوه بر آنکه گوشی را تعمیر کند، از قطعات اورجینال استفاده کرده، مشکل را کامل برطرف نماید و اخلاق مداری را در حرفه خود به نحو احسن رعایت کند. علاوه بر این، باید میزان استفاده از باتری را در تنظیمات تلفن خود بررسی کنید و ببینید کدام برنامهها، باتری بیشتری مصرف میکنند. سپس اتصالات بین گوشی و پورت USB در کامپیوتر را بررسی کنید. سپس حالت هواپیمای گوشی خود را برای مدت محدودی در حدود 30 ثانیه فعال نمایید و همچنین تلاش کنید تا بتوانید با گوگل همگام شوید. همچنین راهحل دیگر آن است که دکمه خانه و پاور را نگهدارید، سپس با آمدن لوگو اپل، دکمه پاور و افزایش صدا را فشرده و نگه دارید. توجه کنید که در هنگام انجام این مرحله، فلکس کابل دکمه پاور را قطع کنید. در مرکز تخصصی تعمیرات موبایل کمک به مانند آنچه که در بازار آزاد تعمیر موبایل مرسوم است، تمام هزینه تعمیرات موبایل مشخص و از پیش تعیین شده است و کاربر هیچ هزینه اضافهای بابت تعمیر گوشی خود پرداخت نمیکند.

دیدگاهتان را بنویسید