تعمیر گوشی – موبایل کمک

برای اینکه شما یک میز تعمیر موبایل تجهیز کنید بمراتب دستگاه هیتر هوای گرم کوییک، هویه گوت، پنس، مولتی متر وکتور، قلع کش گوت ، منبع تغذیه ۳ آمپر، ست پیچ گوشتی، پمپ باد و دستگاه سپراتور از لوازم اصلی برای راه اندازی کار تعمیر موبایل است. توجه داشته باشید هوای گرم و مرطوب دهان انسان، پورت را تمیز نخواهد کرد و برای نقاط تماس هیچ مزیتی نخواهد داشت. الای چگونگی جایگزینی صفحه نمایش یک گوشی هوشمند را با استفاده از سامسونگ GalaxyS3 خودش توضیح می دهد. در واقع تعمیر گوشی سامسونگ و تعمیر تبلت سامسونگ در مدل های بالارده باید توسط متخصصین و با استفاده از قطعات فابریک انجام شود. البته باید دقت داشته باشید که تعمیر گوشی خود را به کدام موسسه یا شرکتی واگذار میکنید؛ زیرا برخی از شرکتها از قطعات تقلبی استفاده میکنند که بر هزینه تعمیر موبایل در محل تاثیرگذار خواهد بود. اکثر افراد ترجیح میدهند گوشیهای تلفن قدیمی خود را نگه دارند و در صورت خرابی، آن را تعمیر کنند. تیم تعمیرات دوره های تخصصی را گذرانده اند و به دلیل تجربه بالا، می توانند مشکلات انواع گوشی های هوشمند از تمامی برندها را به خوبی ریشه یابی و برطرف کنند. همیاران هوم سرویز قابلیت حل کردن تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در گوشی های شیائومی را دارا هستند.

هنگامی که گوشی از ارتفاع پرتاب شود یا آنکه به زیر چرخ ماشین برود، احتمال شکستگی در ال سی دی و بدنه وجود دارد. تعمیر مشکلات سخت افزاری موبایل از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اگر قطعه معیوب به درستی تعمیر یا تعویض نشود امکان آسیب دیدن دیگر قطعات وجود داشته و این موضوع مشکلات بیشتری را به همراه می آورد. در صورتی که با هر یک از این مشکلات در موبایل سامسونگ مواجه شدید بهتر است این دستگاه را جهت عیبیابی و تعمیر هارد به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید. نتیجه مطلوب در تعمیرات موبایل سامسونگ زمانی حاصل می شود که در کنار دانش و تجربه تعمیرکار موبایل سامسونگ از قطعات ارجینال استفاده شود. تمام این اقدامات در مرکز تعمیرات موبایل هوم سرویز انجام می شود. در مرحه سوم، تمام ابزار مورد نیاز برای کار و تعمیرات به شما آموزش داده میشود. تمام قطعات تعویض شده گوشی دارای گارانتی می باشند و همراه با برگه ضمانت در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرند.

میزان کیفیت قطعه و دارای گارانتی بودن نیز تعیین کننده قیمت تعمیر تبلت و موبایل هستند. با توجه به حجم این تقاضا طبیعی است که مرکز تعمیرات موبایل هواوی نیز پدیدار شوند. تعمیرات موبایل سامسونگ نیز به علت همین تنوع کار راحتی نخواهد بود. لذا بازار کار خرید و فروش و همچنین تعمیرات گوشی تلفن همراه در سالهای اخیر از رونق بسیار زیادی برخوردار بوده که شیوع کرونا نیز به علت ایجاد ضرورت برای انجام کارها به صورت دورکاری و آنلاین به رونق این شغل افزوده است. این را هم در نظر بگیرید که تعداد مشترکین تلفن همراه بسیار بالاست و هماکنون حدود ۵۳ میلیون در ایران گزارش شده است که نشان از وضعیت خوب بازار کار شغل تعمیرات موبایل دارد. که با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، تعمیرات تبلت هواوی و تعمیر موبایل هواوی را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. گوشی به استند بای میرود و خاموش می شود: دستگاه را فلش کنید. حرفه تعمیر موبایل به دو دسته تعمیر نرمافزار تلفن همراه و تعمیر سختافزار تلفن همراه تقسیم میشود که کارآموزان با توجه به علاقه و استعداد خود یکی یا هر دو را برای یادگیری انتخاب میکنند. سرمایه مورد نیاز برای تعمیرات تلفن همراه به سه مرحله تقسیم میشود.

بدین ترتیب دیگر نیاز نیست به علت عدم آشنایی با مراکز معتبر متحمل هزینه های بالا شوید. سیستمعامل گوشی خود را در صورت قدیمی بودن، بهروزرسانی کرده و از واردکردن صحیح اطلاعات حساب خود مطمئن شوید. شما در مرحله اول باید مهارتها و کار با ابزارها و تجهیزات تعمیرات تلفن همراه را فرا بگیرید. البته باید توجه کنید که اگر السیدی شما بعد از ضربه خوردن ،هنوز تصویر قابل نمایش است نیاز به تعویض کامل تاچ والسیدی ندارید و با تعویض شیشه السیدی مشکل شما حل می شود. در صورتی که به تعمیرات تخصصی انواع موبایل و تعمیر tablet نیاز دارید، می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. نکته: برای رفع خاموشی باید ابتدا بوت دستگاه ترمیم شود در صورت جواب نگرفتن باید هارد دستگاه تعویض شود در مواردی که cpu دستگاه مدیاتک میباشد این مشکل ممکن است به علت آپدیت ناقص یا فلش شدن نادرست دستگاه باشد که در 50 درصد موارد مشکل خاموشی با رایت کردن بوت دستگاه رفع میشود. ما نیز بر آن شدهایم با استفاده از بهترین اساتید و کارگاههای کاملا مجهز، آموزش تعمیرات موبایل را به صورت علمی و همچنین تجربی و کاربردی به هنرجویان کلاس تعمیر موبایل آموزش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید