تعمیر گوشی – موبایل کمک

وقتی حافظه دسترسی تصادفی (RAM) شما پر از برنامهها و پروندههایی است که از آنها استفاده نمیکنید یا به آنها نیاز ندارید، تلفن شما بهکندی عمل میکند. در ابتدا قطعات برد تبلت را به شما معرفی می کنیم و روش عیب یابی و تست هرکدام را از طریق کار عملی با ابزار توضیح می دهیم. برای اینکه مغازه تعمیرات موبایل خود را راه اندازی کنید ابتدا در یک دوره آموزش تعمیرات موبایل معتبر شرکت نمایید. بعد از آن می توانید در یک مغازه تعمیرات موبایل دیگر مدتی بعنوان کارآموز فعالیت کنید تا با نحوه کار و مشتری مداری به خوبی آشنا شوید. در درجه اول درآمد موبایل بسته به مکان مغازه تعمیرگاه موبایل و سپس حالت بازاریابی شما دارد. اما بر خلاف تصوری که وجود دارد هزینه تعمیر موبایل در محل هزینه بیشتری ندارد. تعمیر گوشی در این حالت نیاز به باز کردن درب پشتی و باز کردن فریمها دارد. معمولا دلایل اصلی هنگ کردن موبایل هستند. شود. این مشکل به دلایل متعددی مانند استفاده از شارژهای تقلبی و بی کیفیت، عدم قرار دادن مناسب شارژر در سوکت، وارد شدن ضربه، نفوذ آب و سایر مایعات به فضای داخلی دستگاه و … در صورت عدم اتصال، رمز و نام روتر را بررسی کنید.

در صورت عدم رفع مشکل، بایستی گوشی خود را ریست اجباری کرده و یکبار دیگر اقدام به اتصال گوشی به کامپیوتر نمایید. اکانت گوگل خود را در گوشی دوباره فعال کرده و از بخش Account & Sync میتوانید اکانت خود را اضافه کنید. برای حل آن باید گوشی خود را به تعمیرکار نشان دهید. این نوع آموزشها میتواند شما را با مشکل به وجود آمده آشنا ساخته و از روند پیچیده و فنی، دستگاههای موردنیاز، تخصص و مهارت تعمیرکار و متفاوت بودن سختافزار و شیوههای حل مشکل در گوشیهای مختلف آشنا سازد. علاوه بر موارد قید شده در بند قبلی مواردی مانند نصب رام ها و کاستوم رام سفارشی برای تمامی گ.شی ها، کار با انوع نرم افزارها، ست کردن اپل آیدی ها روی گوشی های آیفون، حل کردن مشکل های مربوط به حساب کاربری گوگل، ترمیم بوت دستگاه، ویروس کشی برای سیستم عامل های مختلف، آموزش آنلاک فکتوری گوشی های وارداتی نیز در این دوره با بالاترین سطح ممکن آموزش داده می شود.

بنابراین هیچ کدام از مواردی که در سایت اپل دیده می شود را ملزم به رعایت کردن نیستند و شرایط و ضوابط خودشان را دارند. قدم دوم تعمیر گوشی در این حالت، ریستارت کردن تلفن است که همواره بهعنوان یکی از راهحلهای مشکلات گوشیهای اندرویدی و iOS در نظر گرفته میشود. دوره های تخصصی تعمیرات اپل در بالاترین سطح از نظر کیفی برای آموزش های عملی و نظری برگزار می شود. در این دوره ما تمرکز ویژه ای به بحث نرم افزاری تعمیرات موبایل خواهیم داشت. همچنین دوره کارآموزی عملی در شرکت تعمیرات موبایل نیز در ادامه این دوره باعث شده تا مسیر ورود به بازار کار برای کارآموزان هموار شود. در این دوره با ویژگی های موبایل خود آشنا می شوید و می توانید ایرادات سطحی گوشی موبایلتان را رفع کنید. بسیار بسیار مهم است تا با طراحی بردهای الکترونیکی از برندهای مختلف که ممکن است در سریهای گوناگون آنها، معماری طراحی متفاوتتر شود، به صورت عملی آشنا شوید. در طول این دوره با ساختار انواع گوشی های همراه و علل خرابی و راهکار هر یک از این علت ها آشنا می شوید. مجتمع فنی پایتخت برگزار کننده ی دوره های نوین آموزش تعمیرات موبایل می باشد. مجتمع فنی پایتخت در بخش تعمیرات گوشی های آیفون (اپل) به شناخت بیشتر هنرآموز در حیطه های سخت افزاری و نرم افزاری آیفون منجر می شود.

این مجموعه با به کارگیری مجهزترین فضا اقدام به پرورش متخصصان حرفه ای برای ورود به عرصه ی تعمیرات موبایل کند. تعمیرگاه تخصصی موبایل کمک پایه و اساس سرویس خود را بر اساس رضایت مشتریان بنا کرده و به خوبی آگاه است که کیفیت یک مرکز تعمیرات تلفن همراه که در فضای مجازی فعالیت می کند وابسته به رضایت مشتریانی است که از این سرویس استفاده کردهاند. با توجه به کاربرد بسیار زیاد این وسیله در بین عموم مردم روز به روز بازار کار فروش و خدمات این وسیله کاربردی و محبوب رونق بیشتری پیدا می کند. هر چه اطلاعات بیشتری در مورد انوع مشکلات مربوط با گوشی ها داشته باشید، بهتر می توانید خودتان به تعمیر گوشی خود بپردازید. طی تمامی دوره ها همواره از ابزارهای تخصصی گوشی های مختلف استفاده می شود. در انتهای این دوره قادر هستید که به عیب یابی و تشخیص صحیح، ترمیم و تعمیر دقیق خرابی ها در انواع گوشی که از سیستم عامل اندروید پشتیبانی میکنند، دست یابید. افتادن گوشی از ارتفاع، آب خوردن گوشی، خرابی های مختلف در قطعات تلفن همراه و مشکلات باتری، از عمدهترین دلایلی است که باعث دیگر اتفاقات و خرابی ها می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید