تعمیر گوشی – موبایل کمک

چسب، یک دسته کارت، یک سشوار، صفحه نمایش جدید و یک پیچ گوشتی کوچک را گردآورید. از سشوار صنعتی تا زمانی که به اندازه کافی برای لمس داغ شده باشد استفاده کنید، از یک ساکشن برای برداشتن شیشه پشتی استفاده کنید و از یک ابزار دقیق برای از هم جدا کردن قاب و شیشه استفاده کنید. ساکشن را تا زمانی بکشید که فضای کافی بین شیشه و قاب گوشی برای جا دادن پیک گیتار مشاهده کنید. گوشی را به مدتی که لازم است گرم کنید تا چسب آن به اندازه کافی برای چرخاندن پیک گیتار اطراف گوشی نرم شود و سپس شیشه را از قاب گوشی جدا سازید. یکی از موارد اصلی در بازاریابی این شغل داشتن دانش خوب و تجهیزات مناسب است. موارد فوق تنها بخشی از مشکلاتی هستند که در صورت واگذار کردن گوشی خود به دست تعمیرکاری غیرقابل اعتماد و کم تجربه ممکن است با آنها رو به رو شوید. دلیل رایجی که باعث شده گوشی اندروید شما روشن نشود این است که باتری شما بیش از حد شارژ شده است. بسیاری از مشکلاتی که در گوشی های موبایل ایجاد می شود ناشی از خراب شدن قطعات سخت افزاری نبوده و به دلیل بروز مشکل در سیستم عامل گوشی شما یا نرم افزاری که بر روی آن نصب کرده اید می باشد.

گوشی های موبایل امروزی مجهز به تکنولوژی بالایی هستند و همین تعمیرات آن را تخصصی کرده است. چگونگی تعویض باتری روی سامسونگ GalaxyS7 ویدئو آنها برای تعمیر گوشی اندروید شما توسط خودتان است. ویرجیل فورکس یک کارگزار کالا است که راه حل ها، بازبینی ها، چگونگی ها و خودآموزها را برای دستگاه های الکترونیکی، گوشی های هوشمند، کامپیوتر، لپ تاپ و غیره در کانال YouTube خود به اشتراک می گذارد. روشن نشدن موبایل، هنگ کردن دستگاه، عدم آنتن دهی، کار نکردن تاچ موبایل، شارژ نشدن گوشی، خالی شدن شارژ باتری، کار نکردن دوربین گوشی و قطع شدن صدای موبایل از جمله مشکلاتی هستند که سبب حضور کاربران در این مرکز شده است. یادگرفتن تئوری کار نمیتواند تنها برای تعمیرات تخصصی موبایل کافی باشد؛ بنابراین شما بایستی برای رفع مشکلات خود به یک مرکز تعمیرات موبایل معتبر مراجعه کنید. چرا تعمیرات موبایل خود را به امدادکاران بسپاریم؟ این موارد بصورت پایه ای برای هنرآموزانی که آشنایی کمی با تعمیرات دارند نیز آموزش داده می شود. تعویض ال سی دی و تاچ، تعویض باتری، تعویض بلندگو و بسیاری از موارد دیگر این چنینی همگی مشکلات رایج تعمیرات موبایل هستند که یک تعمیرکار ممکن است در طول روز بارها با آن مواجه شود.

لنون سندال مردی است که پشت کانال معروف LennonSystems است. یک بار دیگر نیز یادآوری می کنیم که با وجود کیفیت بسیار بالای گوشی های سامسونگ، باز هم این محصول نیاز به خدمات تعمیراتی خواهد داشت. سایت phoneArena یک منبع پیشتاز اخبار تلفن همراه، در حوزه ی بازبینی تخصصی و ویژگی های پایگاه داده گوشی است. اما این قطعه ی حساس، ممکن است دچار مشکلاتی در عملکرد خود شود و کاربر مجبور شود برای حل مشکل به یک کلینیک تعمیرات تخصصی موبایل مراجعه کند. پس از ثبت درخواست تعمیر موبایل در سامانه زودکمک، همکاران ما گوشی را عیب یابی کرده و اقدامات ترمیمی لازم را انجام می دهند تا مشکل حل شود. تمامی خدمات ارائه شده توسط همکاران ما در نمایندگی Xiaomi در مشهد جهت آسودگی خیال شما هموطنان عزیز، همراه با گارانتی معتبر ارائه می گردد. 1-با فرم و شاسی 2-بدون فرم و شاسی تعویض می گردد که پیشنهاد ما تاچ السیدی همراه با فرم است. معمولاً عمر تعمیر باتریها یک تا دو سال است و اگر بعد از این مدت خراب شود، حتماً باید آن را تعویض کرد. تعمیر مشکلات نرم افزاری موبایل در عین سادگی اگر به درستی صورت نگیرد ممکن است مشکلات جدی تری را به همراه آورد.

Fixit نهایت منابع چندرسانه ای برای همه چیزهایی است که شما در آشنایی با تعمیر گوشی اندرویدتان توسط خودتان احتیاج دارید. برای ۱ دقیقه کلید پاور را فشار دهید و نگه دارید و سپس باتری را قرار دهید و ببینید آیا گوشی کار می کند، اگر نه این فرآیند را تکرار کنید. اگر ریست سریع کار نکرد، باتری را خارج کنید، کلید پاور را برای ۱ دقیقه به سمت پایین نگه دارید و اجازه دهید باتری گوشی برای ۵ دقیقه بی استفاده بماند قبل از اینکه مجددا آن را درون گوشی بگذارید. باتری را خارج کنید و به یک LED متصل کنید، با استفاده از کابل های مثبت و منفی اجازه دهید به LED انرژی دهد تا انرژی آن به آخر برسد. گوشی یک لحظه روشن می شود سپس خاموش می شود: ابتدا باترى گوشى را چک کنید سپس به لحاظ نرم افزاری آن را بررسی کنید. شما عزیزان می توانید با مراجعه به مقاله دلیل داغ شدن گوشی شیائومی مشکلات را بررسی و راه حل ها را مطالعه نمایید. بسیاری از مشکلاتی که در تلفن های همراه ایجاد می شوند، به دلیل خراب شدن یکی از قطعات سخت افزاری موبایل شماست. کلاس تعمیرات موبایل کامتک در دو سطح تخصصی و فوق تخصصی برگزار میشود.

دیدگاهتان را بنویسید