تعمیر گوشی – موبایل کمک

تحویل گوشی به مرکز تعمیرات: به آدرس مرکز تعمیرات برتر دیجیتال مراجعه نموده و گوشی خود را تحویل داده و رسید دریافت نمایید. شما نیز به همراه رسید مراجعه نموده و گوشی خود را تحویل بگیرید. تحویل گوشی تعمیر شده به شما: پس از انجام تعمیرات همکاران ما با شما تماس گرفته و اتمام تعمیرات را به اطلاع شما میرسانند. در غیر این صورت از قابلیت Find My iPhone استفاده کرده و مراحل بازیابی بکاپ آیتونز را انجام دهید. علاوه بر این، باید میزان استفاده از باتری را در تنظیمات تلفن خود بررسی کنید و ببینید کدام برنامهها، باتری بیشتری مصرف میکنند. در ضمن نباید بهرهگیری مدل اولترا از جایگاه اختصاصی قلم S Pen را از قلم بیندازیم. راهی برای بررسی این موضوع وجود دارد و تنها چیزی که برای رسیدن به جواب نیاز دارید، شماره مدل دستگاههای اپل است.شماره مدل، از اعداد و حروف الفبا تشکیل شده که ترکیبی از شناسههای منبع، مدل و منطقه دستگاه تشکیل شده است. در برخی شرایط کاربران بعد از اتصال شارژر به گوشی متوجه میشوند که دستگاه در حال شارژ نیست!

به همین خاطر برخی شرکتها گوشیهای خود را طوری تولید میکنند که فرایند تعویض باتری به راحتی انجام شود اما متأسفانه تعویض باتری جدیدترین پرچمداران سامسونگ هم کار سادهای نیست. تعمیرات تخصصی موبایل، کار آسان و راحتی نبوده و همواره بر این نکته تاکید کردهایم که نیاز به دانش و تجربه و دقت بالایی دارد. در این میان طبق بررسیهای صورت گرفته از طرف کارشناسان سایت iFixit، این گوشیها از نظر تعمیرپذیری امتیاز بالایی دریافت نمیکنند. همانطور که احتمالا میدانید، اکثریت کاربران هیچوقت به تعمیر گوشیهای خود نیاز پیدا نمیکنند اما در این میان اگر از جمله کاربرانی هستید که سالهای طولانی از گوشی هوشمند استفاده میکنید، احتمالا به دلیل کاهش عمر باتری به ناچار باید باتری گوشی خود را تعویض کنید. به گزارش سیتنا، باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسکرین رنت، نوشت: محصولات اپل را میتوان از فروشگاههای مختلفی تهیه کرد. از جمله ویژگی های آن ها می توان به آشنایی و تسلط کامل روی سیستم عامل های برند های مختلف گوشی موبایل اشاره کرد. شناسایی این دلایل به رفع مشکل پیش رو کمک خواهد کرد. داشتن اطلاعات و آشنایی با لوازم تعمیرات موبایل یکی از پیش نیاز های هر تعمیرکار موبایل است تا در زمان خرید دستگاه های تعمیرات موبایل از خرید موفقی برخوردار باشد.

در صورتی که قادر به حل مشکل پیش آمده نبودید با مراجعه به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ مشکل را به افراد خبره حاضر در این نمایندگی بسپارید. بنابراین در صورتی که از برنامه های گوشی استفاده نمی کنید آنها را کاملا ببندید. در این گوشیها برای کاهش حرارت پردازنده از محفظهی بخار مبتنی بر فولاد ضد زنگ استفاده شده است. سازندگان تلفن همراه برای ذخیره فایلهای مربوط به بوت، سیستم عامل، اطلاعات کاربر از یک حافظه پایدار که بصورت یک مدار مجتمع(IC) میباشد، به نام EMMC استفاده می کنند . اگر با توجه به شغلتان باید از موبایل در محیط های پرگرد و غبار و آلوده استفاده کنید، حتما آن را به وسیله یک قاب مستحکم و ۳۶۰ درجه محافظت کنید. سعی کنید کارتخوان را به رایانه خود متصل کرده و کارت microSD را حداقل دو بار فرمت کنید. پس از کسب مهارت های لازم در تعمیرات نرم افزار و سخت افزار گوشی دو حالت برای شما وجود دارد. به طور مشخص، تعمیرپذیری دو گوشی گلکسی S22 و S22 اولترا به طور دقیق بررسی شده و در نهایت امتیاز ۳ از ۱۰ را برای تعمیرپذیری دریافت کردهاند. اگر گوشی شما در هنگام شارژ شدن بیش از حد گرم می شود، استفاده از گوشی در حین شارژ شدن را متوقف کنید.

اگر تلفن به آرامی شارژ میشود ،باید در اولین قدم کابل شارژ را بررسی کنید. استفاده از قطعات با کیفیت و اصل در کنار کادر مجرب موجب می شود تا شما با یک بار پرداخت هزینه تعمیرات موبایل در محل برای همیشه خیال خودتان را از بابت درخواست تعمیرات موبایل راحت کنید. لوازم لازم برای تعمیرات موبایل شامل مجموعه از ابزار های اصلی و لوازم کاربردی است که در ابتدای کار، هر تعمیرکار نیازمند خرید و تهیه ی ابزار های اصلی می باشد تا بتواند یک گوشی موبایل را باز و بسته و تعمیر نماید. آموزشگاه تعمیرات موبایل برق گستران علاوه بر دوره های سخت افزار دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل را نیز برگزار می نماید و صفر تا صد مباحث مربوط به تعمیر مشکلات نرم افزاری را نیز طی یک دوره جامع آموزش می دهد. با شرکت در دوره تعمیرات موبایل در آموزشگاه فنی پارس فرصت این تمرین را طی دوره به دست می آورید. در صورت خرید یک آیفون یا آیپد دست دوم، این دستگاه میتواند جایگزین، تعمیر شده یا یک محصول سفارشی شده باشد. در همین زمینه میتوانیم به امتیاز ۶ از ۱۰ برای آیفون ۱۳ پرو اشاره کنیم و این یعنی تعمیر گوشیهای سری S22 نسبت به آیفون ۱۳ پرو بسیار سختتر محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید