تعمیر گوشی – موبایل کمک

شما برای تعمیرات موبایل آیفون خود می توانید از دو روش بهره بگیرید اول مراجعه به فروشگاه های تعمیر کننده رسمی و دوم استفاده از سایت های اینترنتی که این کار را به خوبی و بسیار حرفه ای انجام می دهند. دستگاهی که مشکل خرابی هارد دارد به سه شکل خرابی خود را نشان میدهد: 1. دستگاهی که به طور کامل خاموش شده باشد: که در این حالت با استفاده از منبع تغذیه و اعداد نشان داده شده مشخص می شود که مشکل اصلی گوشی از چه قسمتی است. خرابی سوکت شارژ موبایل از مشکلاتی است که بسیاری از کاربران و دارندگان گوشی های موبایل ممکن است به دلایل مختلف با آن مواجه شوند. نفوذ مایعات، گذر زمان و ضربه و فشار اصلیترین دلایل خرابی صفحه نمایش بوده و منجر به تعویض آن میشود. خاموش شدن زودهنگام گوشی، روشن ماندن فقط در حالت شارژ، داغ کردن آن، باد کردن و غیره نشاندهنده خرابی و کاهش ظرفیت باتری گوشی هستند و بهترین کار برای رفع این مشکلات تعویض باتری میباشد. البته امروزه با توجه به این که برندهای مختلفی اقدام به تولید گوشی های موبایل و تبلت کردهاند و هر یک از این برندها قابلیت های خاصی را برای گوشی ها و تبلت های خود در نظر گرفته اند و مشتریان با توجه به بودجه، علاقه مندی ها و نیازهایشان قدرت انتخاب زیادی دارند، بحث تعمیرات موبایل در تهران و تعمیر تبلت در تهران نیز تنوع زیادی پیدا کرده است.

گوشی را خاموش کرده و در کیسه برنج قرار دهید. برای حل آن باید گوشی خود را به تعمیرکار نشان دهید. برای اجرای بازنشانی به تنظیمات کارخانه بر روی گوشی اندرویدی که قادر به راه اندازی نیست، دستگاه را خاموش کرده و کلید پاور و کاهش صدا را فشار داده و نگه دارید. گاهی خراشیدگی روی قاب به وجود میآید که بیشتر جنبه ظاهری داشته و کاربران مجبور به رفع آن نیستند. قاب و شاسی گوشی تمامی قطعات گوشی را در برگرفته و از آن محافظت میکند و شکستگی آن به این قطعات آسیب وارد خواهد کرد و باید تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود. برای اینکه بتوانید به آسانی این مشکل را حل کنید می توانید مقاله چگونه گوشی هنگ کرده خود را دوباره به کار بیاندازیم را مطالعه نمایید تا تمامی راه حل های حل این مشکل را به شما بگوییم. اگر گوشی اندروید شما پردازش های آهسته و لگ های پی در پی در هنگام بارگذاری اپلیکیشن ها را تجربه می کند، قسمت کش گوشی را پاک نمایید و از برنامه های ناخواسته که استفاده نمی کنید، خارج شوید.

پس اگر تصمیم به خرید آیفون گرفتهاید نیاز نیست از بابت تعمیرات آن نگران باشید. اگر گوشی خراب شود به سختی می توان یک گوشی جدید خرید و مجبور می شویم که گوشی های خراب خود را تعمیر کنیم یا به سراغ قبلی ها برویم، آن را سرویس کنیم و مورد استفاده قرار دهیم. اگر این راهحل پاسخگو نباشد، لطفاً تلفن خود را برای تعمیر گوشی و عیبیابی دقیق به یک مرکز تعمیرات موبیال ببرید. اگر آنتن هنگام روشن شدن گوشی وجود دارد و با گذشت زمان آنتن قطع می شود و موبایل دیگر آنتن نمیدهد. لازم به ذکر است که کل این پروسه در کمترین زمان ممکن طی میشود. مشکلات نرم افزاری در مرکز تعمیرات، توسط تکنسینهای متخصص از طریق بخشهای مربوطه در حوزه ذکر شده حل میشود. در مرکز تعمیرات نرم افزاری تمام گوشیهای چینی و طرح اصلی اندروید بصورت 100% تضمینی در کوتاه ترین زمان انجام میپذیرد. باتری گوشی های موبایل یکی از مهم ترین قطعاتی هستند که در آن ها بکار رفته است.تعداد زیادی از باتری گوشی های امروزه از نوع لیتیوم یونی هستند . شرکت سامسونگ با افزایش طرفداران و کاربرانش تحولات زیادی در خدمات پس از فروش ایجاد کرده است.

به همین خاطر، ما در کنار دو برند بزرگ اپل و سامسونگ، بخش تعمیرات موبایل شیائومی را نیز درنظر گرفتهایم که همواره درخواستهای زیادی از کاربران را در این قسمت دریافت میکنیم. از آنجای که قرار نیست ما تمام مباحث دانشگاهی را که شامل دو رشته مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر میباشد، برای تعمیر گوشی فرابگیریم، به صورت خلاصه مباحث کاربردی و ضروری را از این کارگاههای آموزشی فرا گرفته و علم مورد نیاز تعمیر گوشی را بدست میآوریم. تعمیرات سخت افزار نه تنها یک علم مهندسی است بلکه یک هنر نیز می باشد و متخصین حرفه ای در این کار از علم مهندسی معکوس برای تعمیرات بهره می برند. دوره تخصصی تعمیرات موبایل شامل دو بخش آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل و آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در تمامی برندهای تلفن همراه با سیستم عامل اندروید و آیفون می شود. پشتیبان های پین ورک به صورت دائمی همراه شما هستند تا فرایند حضور متخصص و انجام خدمات تعمیر گوشی موبایل شما بدون نقص انجام شود و رضایت کامل شما جلب شود.

دیدگاهتان را بنویسید