تعمیر گوشی – موبایل کمک

از سوی دیگر ویژگی های شما به عنوان یک تعمیرکار موبایل بر درآمد و بازار کار بسیار تاثیر دارد، دانش شما، تخصص، دقت عمل و حفظ امانت در جذب مشتری بسیار تاثیرگذار است و شما میتوانید میانگین درآمدی حدود 5 تا 16 میلیون را داشته باشید. با استفاده از باکس تعمیرات موبایل کارهای مختلفی را میتوان انجام داد. در مراکز مختلف تعمیرات موبایل آیفون قاعدتا باید قبل از انجام هر کار بر روی گوشی شما به شما اطلاع داده شود. شما برای تعمیرات موبایل آیفون خود می توانید از دو روش بهره بگیرید اول مراجعه به فروشگاه های تعمیر کننده رسمی و دوم استفاده از سایت های اینترنتی که این کار را به خوبی و بسیار حرفه ای انجام می دهند. در گام دوم شما با انواع گوشی ها و برندهای مختلف آشنا خواهید شد، تعمیرکار باید با گوشی های اندرویدی، آی او اسی و ویندوزفون آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند تفاوت مابین آن ها و همچنین تفاوت مابین یک مشکل نرم افزاری و سخت افزاری را به درستی تشخیص دهد. منظور از موبایل یا گوشی همراه یا تلفن همراه وسیله ای است که برای اتصال به شبکه تلفن همراه به کار می رود. این موضوع به قدری اهمیت دارد که به یک مزیت رقابتی تبدیل شده است.

5- منحصر به فرد باشید. دقت داشته باشید که تلفن های همراه طوری تنظیم می شوند که وقتی تلفن بیش از حد داغ می شود فلاش را غیرفعال کنند. اگر گوشی خراب شود به سختی می توان یک گوشی جدید خرید و مجبور می شویم که گوشی های خراب خود را تعمیر کنیم یا به سراغ قبلی ها برویم، آن را سرویس کنیم و مورد استفاده قرار دهیم. این موضوع به ویژه در شرایطی ملموستر میشود که قرار باشد تعمیر موبایل با تکیه بر استانداردهای لازم انجام شود و اصطلاحا به شکل سرسری انجام نشود. شاید تصور شود که کارآموزان برای یادگیری مهارت های تعمیرات تلفن همراه نیاز به پیش زمینه در این خصوص داشته باشند. 1- یکی از مهم ترین عوامل برای موفقیت در بازار کار تعمیرات موبایل داشتن مهارت و تخصص کافی در تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل است. آموزشگاه ایران تعمیرات نیز به روز ترین و بهترین امکانات را برای تعمیرات این گوشی های موبایل در اختیار این تعمیرکاران قرار داده است.

به عنوان یک مرکز تعمیرات تخصصی گوشی تیم تعمیرکاران و کارشناسان عیب یابی موبایل کمک از بین بهترین متخصصان انتخاب شدهاند که با گذراندن دورههای آموزشی پیشرفته و فیلترهای گوناگون توانستهاند مهارت ها و صلاحیت های لازم برای فعالیت به عنوان تعمیرکار موبایل در شرکت موبایل کمک را به دست آورند. هر زمان که کارشناس تعمیر مجرب شرکت مهارت ها و توانایی دستیارش را به تایید برساند، دستیار او به عضویت برد تخصصی موبایل کمک در خواهد آمد و میتواند به طور مستقل به عنوان یکی از اعضای تیم واحد تعمیر شرکت فعالیت داشته باشد. تعمیرکار باید بتواند در مدت زمان تعیین شده تعمیر مورد نظر را به بهترین شکل ممکن روی گوشی انجام دهد. 4- اما مهمتر از همه عوامل بالا کیفیت خدمات شما ست که تعیین کننده وفاداری یک مشتری و تبلیغات است. اما این موضع کاملا اشتباه است! از آنجایی که در موبایل کمک گستره عظیمی از ابزارهای پیشرفته و کاملا حرفهای را در برد خود دارد، بنابراین لازم است تعمیرکاران دقیقا با طرز کار و نحوه استفاده تک تک این ابزارها آشنا شوند. این مرحله از کار اهمیت بسیار بالایی داشته و توانایی های شما را به چالش میکشد.

پس از گذراندن 3 مرحله قبلی، شما به عنوان یک تعمیرکار موبایل باید دوره عملی را نیز بگذرانید. در ادامه بخشی از مهم ترین این خدمات را نام می بریم. در مرکز تعمیرات نرم افزاری تمام گوشیهای چینی و طرح اصلی اندروید بصورت 100% تضمینی در کوتاه ترین زمان انجام میپذیرد. در صورتی که اشکال پیش آمده در ویبره نرم افزاری نباشد، احتمالاً نیاز به تعویض موتور ویبره گوشی سامسونگ باشد. گوشی های سامسونگ نیز با وجود کیفیت بالا در اثر استفاده نادرست می توانند به این معضل دچار شوند. یکماه دیگه زمان بذارین و تعمیر گوشی سامسونگ و هواوی را حرفه ای یاد بگیرید. افت کیفیت بعد از تعمیرات موبایل فقط در شرایطی رخ میدهد که یا تعمیرکار دانش کافی برای تعمیر موبایل شما را نداشته باشد و یا قطعهای که در گوشی شما بکار برده اورجینال و با کیفیت نباشد. علاوه بر این می توانید پس آموزش تعمیرات موبایل از صفر تا صد، در نمایندگی های تعمیرات موبایل سامسونگ، شیائومی، اپل و دیگر برندهای موبایل در کشور مشغول کار شوید. در اینکه نمایندگی واقعی است یا خیر، باید در سایت اصلی برند مربوطه جستجو کنید و معمولا در سایتشان لیست کامل نمایندگی ها وجود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید