تعمیر گوشی – موبایل کمک

همان طور که می دانید شرکت اپل در ایران نمایندگی رسمی و تعمیرات موبایل آیفون مجاز ندارد پس ممکن است شما در ابتدا با توجه به این موضوع در مورد خرید موبایل آیفون تردید کنید اما با کمی تحقیقات متوجه می شوید که درست است این برند در ایران نمایندگی مستقیم نداشته باشد اما شرکتهایی وجود دارند که می توانند با داشتن متخصصین و مشاوران کاملا حرفه ای به شما در رفع ایرادات و تعمیرات موبایل آیفون کمک کنند. آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل موضوع مهم دیگری است که تعمیرکار موبایل پیش از ورود به بازار کار این شغل بایستی به آن تسلط کامل داشته باشد. به ندرت می توان کسی را یافت که حداقل از یکی از محصولات شرکت سامسونگ استفاده نکرده باشد. با شرکت در دوره آموزش تعمیر موبایل به تمام مهارت های لازم برای تعمیر سخت افزاری گوشی در مدت زمانی کوتاه دست پیدا می کنید. اولازهمه گوشی خود را خاموشکنید و باتری را از داخل گوشی خارج کنید سپس باتری را داخل یک کیسه قرار دهید و آن را داخل فریزر بگذارید تا به مدت ۱۲ ساعت در آنجا بماند سپس بعد از تمام شدن این مرحله باتری را از فریزر بیرون بیاورید و بگذارید باتری مدتی در هوای معمولی بماند تا دمایش مثل دمای اتاق شود.

برای روشن کردن گوشی اگر می توانید قاب پشتی تلفن همراه (فقط برای Android) را باز کنید ، باتری را از آن خارج کنید. اگر دستگاه شما به خوبی کار نمیکند یا آنکه به طور مداوم خاموش و روشن می شود، احتمالاً برد اصلی آن دچار مشکل شده است. جای سیم کارت که به آن خشاب سیم کارت هم گفته میشود، میتواند بر اثر وارد شدن آسیب یا هر اتفاق دیگری دچار آسیب شود. اگرچه این مشکل یک چیز عادی نیست، واقعیت این است که برنامهها گاهی اوقات این مسئله را از خود بروز میدهند که میتواند به علت به اشکالات موجود در برنامه باشند یا شاید سیستمعامل قدیمی گوشی شما باعث آن شود. زیرا ممکن است هر لحظه گوشی از دستتان به زمین بخورد و شک نداشته باشید در این حالت دستگاه ضربه خواهد دید و ممکن است ال سی دی یا ال ای دی گوشی معیوب شود. برای درخواست تعمیر گوشی خود بصورت آنلاین، می توانید در سایت رسمی پرشین موبایل اقدام نمایید و همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و اقدامات لازم برای تعمیر گوشی شما رو فراهم خواهند کرد.

شما تنها با تمرین و تکرار بسیار است که بر مباحث این شغل تسلط کافی را پیدا خواهید کرد. اردبیل فیکس یک سامانه آنلاین درخواست تعمیرکار موبایل می باشد که پس از ثبت درخواست شما یک تکنسین متخصص و مورد تایید در زمان و مکان مورد نظر شما و در حضور خودتان گوشی را تعمیر خواهد کرد. هرچند چسب محکمی که دور قاب گوشی وجود دارد، خاصیت ضدآب بودن گوشی را تا مدت محدودی حفظ میکند، اما در مقابل نفوذ آب همیشه پایدار نیست. خیلی وقتها شده که به دلیل خرابی گوشی به مراکز تعمیرات موبایل بروید و زمانی که تقاضا برای تعمیر موبایل می دهید معمولا تعمیرکاران وقت نداشته و به زمان برای تعمیر لازم دارند. در صورتی که آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای را به صورت تخصصی دیده باشید بدون شک می توانید جایگاه خود را در بازار کار این حرفه باز کنید. این مشکلی است که بسیاری از کاربران گوشی آن را تجربه کرده اند بنابراین شما به عنوان تعمیرکار موبایل بایستی مهارت لازم در تعمیر این مشکل را داشته باشید در کلاس آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای به طور کامل علت بروز این مشکل و نحوه رفع آن آموزش داده می شود . در حالی که نسخه های جدیدتر اندروید به طور کلی برای صرفه جویی در عمر باتری بهینه شده اند ، تلفن هایی که کمی قدیمی تر هستند گاهی نمی توانند با نرم افزار جدید و نحوه عملکرد عمر باتری کنار بیایند.

تلفن همراه شارژ نمی شود. تلفن همراه به طور خودکار روشن می شود. با شرکت در دوره تعمیرات موبایل در آموزشگاه فنی پارس فرصت این تمرین را طی دوره به دست می آورید. لذا آموزشگاه فنی سازان کلیه آموزشها در این بخش را به صورت کاربردی و عملی به هنرجویان آموزش میدهد. تمامی قطعات بهکاررفته در بخش تعمیر گوشی در مجموعه موبایل کمک، اورجینال و دستنخورده میباشد. علاوه بر این شما در این شغل با مشتریان ارتباط مستقیمی دارید بنابراین بایستی به خوبی بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید، مشکل دستگاه را برای آنها شرح دهید، آنها را برای تعویض قطعات قانع کنید و به آنها حس اطمینان و اعتماد به آنها القا کنید. پارس ارتباط لوتوس تلاش می کند تا تعمیرات موبایل را با کمترین هزینه به شما ارائه کند. در ادامه با برخی از مشکلات رایج موبایل آشنا خواهیم شد. در اکثر موارد مشکل گوشی های آیفون مربوط به سخت افزار نیست و معمولا مشکلات مربوط به نرم افزار این گوشی ها می باشد. به خاطر مجزا بودن کارگاه های بازیابی کاربران برای رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد مربوط مراجعه کنند. ورود به بازار کار تعمیرات نیازی به تحصیلات دانشگاهی نداشته و شما می توانید با ثبت نام در دوره تعمیر موبایل و آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل و تسلط کافی بر مباحث مربوط به تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه وارد بازار کار این رشته شوید.

دیدگاهتان را بنویسید