تعمیر گوشی – موبایل کمک

مشکلاتی از قبیل سرعت پایین یا کند بودن اپلیکیشن ها، هنگ بودن گوشی، عدم برقراری تماس، کمبود فضای خالی در گوشی و … اگر مشکل جدی باشد، نیاز است تا کاربر برای تعمیر نرمافزار گوشی و یا در صورت نیاز، تعمیرات سختافزاری گوشی اقدام کند. بیشتر این مشکل را میتوان به سخت افزار ضعیف و توانایی پایین پردازنده و رم، ربط داد. از دست دادن شارژدهی اولیه با گذر زمان، در گوشیهای هوشمند امری اجتناب ناپذیر و تنها کاری که میتوان برای آن انجام داد، «پیشگیری» است. حتی ممکن است با دستکاری و تعمیرات خانگی، دستگاه برای مدتی به کارش ادامه دهد اما زود از کار خواهد افتاد. این مشکل، عموما در گوشیهای هوشمندی که میانرده و پایینرده اند، رخ میدهد، اما میتوان با حذف اپلیکیشنهای غیرضروری، انتقال عکسها از موبایل به هارد دیگر، حذف اطلاعات کش اپلیکیشنها و … میتوان این قطعه را به مادربورد در کامپیوتر تشبیه کرد.

تلفنهای همراه گاهی دچار مشکلات جدی میشوند که تعمیر آن هزینه بر خواهد بود و اصطلاحا صرف اقتصادی ندارد، در این صورت صاحب محصول مجبور میشود که گوشی تلفن همراه را کنار بگذارد یا بفروشد در صورتی که تلفن شما دارای قطعات سالم باشد میتوان از قطعات آن برای تعمیر همان مدل تلفن همراه استفاده کرد، آقای تعمیرات موبایل ارایه دهنده خدمات خرید فروش موبایل خراب شما میباشد، در صورتی که قصد فروش موبایل خراب خود را دارید میتوانید از طریق درخواست آنلاین فروش گوشی خراب و یا تماس با شمارههای موجود در سایت آقای تعمیرات موبایل با ما تماس حاصل نمایید. یکی از بزرگترین مشکلات برای کسی که دارای یک گوشی آی فون است شکستن صفحه نمایش یا همان تاچ آی فون می باشد. در این قسمت، انواع مختلفی از راهکارها و آموزشهای عملی بهصورت تصویری برای کاربران قرار داده شده است که با نحوه تعمیر گوشی در مجموعه موبایل کمک آشنا میشوند. تعمیر گوشی سختافزاری شامل روشهای مختلفی میشود. از جمله خدمات این بخش یعنی تعمیرات سخت افزاری آی فون می توان به شوک دادن باطری آیفون، رفع ایراد مشکل پرش صفحه نمایش آیفون، رفع ایراد مشکل ویبره، تعمیر صفحه لمسی آیفون، تعویض هارد آیفون، صدای اسپیکر، مشکل هنگ و ریست، تست تغذیه قطعات، ترمیم بوت گوشی، تعویض گوریلا گلس آیفون و …

از همین رو تعمیرات موبایل آیفون هم بسیار سخت شده و پیدا کردن قطعات اصلی تقریبا غیر ممکن است. قطعات سامسونگ، به دلیل رایج بودن این گوشیها در ایران، در دسترس هستند، اما این رواج، باعث زیادشدن قطعات فیک نیز میشود. ریست فکتوری کار سادهای است، اما از آنجا که ممکن است هنگام آن، اطلاعات زیادی از دست بروند، پیشنهاد میشود آن را به یک متخصص بسپارید! تاچ یکی از مهم ترین اجزای یک گوشی موبایل است پس زمانی که برای تاچ آی فون شما مشکلی پیش می آید شما نیاز دارید تا نزد یک متخصص حرفه ای بروید و گوشی خود را دست هر تعمیرکاری ندهید. به عنوان مثال یک کاربر موبایل هیچوقت نمیتواند پیشبینی کند که قرار است در کدام مکان، چه تاریخ و کدام لحظه گوشی از دست او افتاده و ال سی دی تلفن همراهش با مشکل مواجه شود یا برد گوشی بسوزد و نیاز به تعمیر پیدا کند. گوشی آب خورده را چه کنیم؟ در این مقاله با کاملترین محتوای آموزشی دررابطهبا تعمیر موبایل همراه ما باشید تا بهصورت جامع این موضوع را بررسی کنیم. اشاره نمود. شما میتوانید برای تعمیرات موبایل آیفون خود با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند و اگر نیاز به قطعه داشته باشید همکاران ما با پیک موبایل شما را به دفتر می برند و پس از تعمیرات موبایل آیفون شما آن را به شما تحویل می دهند و یا اگر شما بخواهید کارشناسان ما به مکان مورد نظر شما فرستاده می شوند و موبایل شما را تعمیر و به شما تحویل می دهند.

در جدید ترین موبایل آیفون تولید شده توسط شرکت اپل یعنی آیفون 8 و 10 سخت افزار های بسیار پیچیده و با ریزه کاری های بسیار زیادی استفاده شده است. اگر بخواهیم مقایسه عادلانه بین تعمیر پر هزینه و کم هزینه داشته باشیم، می توان گفت بخش اعظم پروسه های تعمیر، کم هزینه و شاید فقط اندکی از این تعمیر هزینه زیادی داشته باشد. ما به دلیل اطمینان از مهارت کارشناسان خود و به دلیل استفاده از برترین تجیهزات حوزه تعمیر، تمامی خدمات خود را همراه با گارانتی و ضمانت معتبر ارائه میدهیم. بنابراین، در ادامه علاوه بر معرفی رایجترین مشکلات تلفنهای همراه و راه حلهایی برای رفع آن، پیشنهاد میشود در صورت بروز مشکل، به تعمیرکاران متخصص مراجعه کرده یا از مراکز معتبری کمک بگیرید که تعمیر موبایل آنلاین ارائه میدهند. تعمیرات آنلاین موبایل در سایت امداد موبایل به گونه ای است که ابتدا باید فرم درخواست تعمیر موبایل زیر را به دقت پر کنید. از این رو است که علاوه بر امکاناتی مثل تعمیر آنلاین تلفن همراه، آموزش تعمیرات موبایل هم به میدان آمده است، تا افرادی که به این کار علاقه دارند، آن را در کنار افراد خبره آموزش ببیند و برای خود فرصتهای شغلی ایجاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید