تعمیر گوشی – موبایل کمک

حتما یک پیج اینستاگرام داشته باشید و خدمات خود را معرفی کنید. سوختن هارد گوشی یک آسیب الکترونیکی است و شدت آسیب تعیین میکند که برای تعمیرات تخصصی موبایل نیاز به تعویض هارد است یا تعمیر هارد. لذا آشنایی با مهارتهای مربوط به تعمیر گوشیهای اپل نیاز به آموزش اصولی توسط اساتید باتجربه دارد که ما این امکان را در دورههای آموزش تعمیر موبایل مجتمع فنی پویان فراهم کردهایم. آشنایی با مشکلاتی ازین دست، نیازمند تجربه و کار در بازار واقعی میباشد که خوشبختانه در دوره آموزش تعمیر موبایل فنی پویان، اساتید با سابقه ما، تمام این موارد را به شما بصورت عملی آموزش خواهند داد. آموزش تعمیر موبایل بصورت حضوری بهتر است یا مجازی؟ در هر صورت هنگام بروز این اختلال نگران نباشید زیرا این مشکل توسط کارشناسان تعمیرات موبایل به راحتی قابل حل است. اما در حالتی که یک مشکل سختافزاری در عملکرد این بخش اختلال ایجاد کرده باشد، به کمک متخصصان نمایندگی گوشی آیفون و نمایندگی تعمیرات اپل نیاز خواهید داشت. این نوع از آموزش هرچند در برخی موارد با توجه به شیوع کرونا یک ضرورت است اما معایب زیادی دارد. چرا که آب به تنهایی خسارتی به گوشی شما وارد نمی کند بلکه واکنش آب با الکتریسیته و تشکیل سولفات است که هزینه زیادی برای شما به ارمغان می آورد.

آموزش تعمیرات گوشی شیائومی به دلیل فروش انفجاری که این گوشیها در چند سال اخیر در بازار موبایل ایران داشته اند از تقاضای زیادی در میان کاراموزان فنی و حرفه ای برخوردار است. پیش از هر چیز شما باید بدانید که اصلا گارانتی گوشی ها تقریبا در ایران معنایی ندارد و شما خیلی به ندرت میتوانید نمایندگی را پیدا کنید که بدون بهانهجویی گوشی شما را تحت گارانتی و به صورت رایگان تعمیر کنند. پس از پایان دوره نیز مدرک معتبر از سازمان فنی حرفهای به شما اعطا میشود که در هر شرکت و سازمانی در ایران معتبر و قابل ارائه است. در همین راستا بستینال سرویس خدمتی را به شما ارائه می دهد که با بهره گیری از آن می توانید گوشی موبایل خود را به راحتی، در کمترین زمان و کاملا مقرون به صرفه در محل مورد نظر خود تعمیر کرده و از کیفیت تضمینی آن لذت ببرید. بنابراین در قسمت تعمیر گوشی موبایل بایستی به این نکته توجه کنید که مشکلات تلفنهای همراه به دو قسمت مشکلات سختافزاری و مشکلات نرمافزاری تقسیمبندی میشود. حتی اگر تصور کنیم کارآموز بتواند برخی تجهیزات مورد نیاز را تهیه کند تا حین آموزش آنلاین همزمان بصورت عملی آن را انجام دهد، دو مشکل اساسی خواهیم داشت.

اشتباه و عدم توجه و کمبود مهارت تعمیرکار با توجه به قطعات گران و گاها کمیاب این گوشیها میتواند ضررهای قابل توجهی به تعمیرکار آن وارد کند. اساس این دورهها بر تلاش برای تعمیرات قطعات تعمیرپذیر بوده و سعی شده تا کارآموزان این دوره تمام فوتهای کوزه گری مربوط به تعمیرات بردهای گوشی را در درجه اول فرا بگیرند و در اولویت بعدی کارهای آسانتری مثل تعویض قطعات نیز به طور کامل آموزش داده خواهد شد. هر چقدر که کارشناس سختافزار بتواند راحتتر قطعات موبایل را از جدا کرده و بار دیگر آنها را اسمبل کند، گوشی تلفن همراه تعمیرپذیرتر خواهد بود. دوره تعمیرات موبایل مانند هر دوره فنی حرفهای دیگری نیاز دارد که هنرجو یک کار فنی را از نزدیک ببیند و بطور عملی خودش آن را انجام دهد. توصیه کسانی که سالهاست در حوزه آموزش تعمیرات موبایل فعالیت میکنند این است که بهتر است شما در ابتدای کار یک متخصص با تجربه استخدام کنید تا هم نام برند شما شناخته و حفظ شود و هم خود شما در ابتدای کار فوت و فن کار را از این شخص یاد بگیرید و به اصطلاح راه بیوفتید. در آخر بدانید در ابتدای هر کاری شما باید برای کمترین سود زحمت فراوان بکشید، گاهی بیراهه بروید، اشتباه کنید و ضرر بدهید، اما در ادامه، راه روشن است و شما به تدریج به یک فرد باتجربه و متخصص تبدیل خواهید شد.

در ابتدای کار ممکن است کمی ضرر کنید. زیرا اگر که گوشی های قدیمی و خراب خود را به دست تعمیر کار غیر حرفه ای و نابلدی بدهید نه تنها ممکن است به درستی آن را تعمیر نکند بلکه احتمال دارد که به کلی گوشی را از کار بیاندازد و این وسط تنها شما عزیزان هستید که ضرر می کنید چون هم قدرت خرید پایین آمده هم گوشی قبلی ای که میتوانستید دوباره از آن استفاده کنید و کارتان راه بیوفتد را از دست داده اید. دوره تعمیرات نرم افزار موبایل، از دوره های تخصصی مربوط به موبایل است. تسلط بر روی تعمیر نرم افزاری گوشی آی فون نیز بسیار مهم است پس در انتخاب تعمیرکار خود حداکثر وسواس را به خرج دهید. تعمیرات 118 با بکارگیری باتجربه ترین و متخصص ترین تعمیرکاران گوشی، تبلت و لپ تاپ توانسته است تیمی متخصص را گرد هم آورد تا بتوانند کلیه ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های دیجیتال را برطرف نمایند. برای تعمیرکار موبایل فرصت های شغلی بسیاری وجود دارد که پس از آموزش تعمیرات موبایل و یادگیری مهارت های مورد نیاز این رشته می تواند از آنها استفاده کند. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به معرفی تعمیرکار جهت تعمیر موبایل در محل پرداخته و خدمات تعمیر گوشی و هزینههای تعمیر موبایل در محل در سال 1400 را مورد ارزیابی قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید