تعمیر گوشی – موبایل کمک

که امکان عیب یابی و بررسی قسمت های مختلف و تعمیر آیفون را در اختیار کاربر قرار می دهد. با افزایش قیمت خرید موبایل، تعمیر موبایل بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. رفع مشکل باز شدن خودکار برنامه ها در ios یا گوشی های اندرویدی معمولا با پاک کردن برنامه مورد نظر و روت کردن گوشی برطرف خواهد شد. در واقع عیب یابی در این گوشی یا بر اساس تجربه است یا اینکه با باز کردن گوشی می توان به علت اصلی کاهش سرعت در گوشی آیفون پی برد. یک لپتاپ یا کامپیوتر برای انجام تعمیرات نرم افزاری، ست پیچ گوشتی، هویه و دستگاه هیتر، روغن لحیم و روغن فلکس، سیم قلع، دستگاه لوپ، مولتی متر و منبع تغذیه، شابلون قاب باز کن، پنس و گیره کار. البته در مواردی عدم ارتقا هارد دستگاه یا کمبود حافظه و استفاده از حداکثر فضای موبایل و تبلت نیز عامل بروز این ایرادات هستند. گوشی های اپل نیز با توجه به کیفیت بالای خود در مواردی ممکن است دچار ایرادات سخت افزاری یا نرم افزاری شوند. همچنین استفاده از حداکثر نور صفحه در مواقع غیر ضروری نیز امکان دارد عامل بروز این مشکل شود. در این صورت متوجه میشوید که با حذف برنامه های اضافی و غیر ضروری، مشکل هنگ کردن گوشی رفع خواهد شد یا خیر.

علت هنگ کردن موبایل چیست؟ اگر موبایل دارای سیستم عامل اندروید شما مدام هنگ می کند وامکان دسترسی به app را از شما می گیرد. بی توجهی به تعویض قطعات آسیب دیده در موبایل، علاوه بر اینکه در فاصله زمانی کوتاهی باعث گسترش آن آسیب می شود، می تواند سایر بخش ها را نیز دچار مشکل نماید. این کار باعث سنگین شدن گوشی شما میشود. آشنایی با مشکلاتی ازین دست، نیازمند تجربه و کار در بازار واقعی میباشد که خوشبختانه در دوره آموزش تعمیر موبایل فنی پویان، اساتید با سابقه ما، تمام این موارد را به شما بصورت عملی آموزش خواهند داد. خالی شدن شارژ باتری گوشی یا نگه نداشتن شارژ توسط تبلت یکی از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران گوشی موبایل یا تبلت همواره با آن مواجهه خواهند شد. تعمیرات تبلت سامسونگ و برای ورود به محیط امن سامسونگ باید گوشی یا تبلت را خاموش کنید. اگر بک لایت گوشی اندرویدتان خودش خاموش و روشن می شود، سعی کنید که گوشی ریستارت کنید. کاربرانی که با افت عملکرد در گوشی خود مواجه شده اند می توانند با اطمینان خاطر از خدمات ریکاوری این مرکز استفاده کنند.

نیاز به تعمیر موبایل و تعمیر تبلت از مواردی است که همه افراد استفاده کننده از این دستگاه ها حداقل یکبار به آن نیاز پیدا کرده اند. اگر مشکل رفع نشدن دستگاه خود را راه اندازی مجدد کنید. راه اندازی مجدد گوشی یا تبلت یا به اصطلاح ری استارت کردن آن ها است. بیشتر مشکلات اندروید می تواند با ری استارت کردن گوشی حل شود. هرگز برای خشک کردن موبایل از سشوار استفاده نکنید. امکان استفاده از کد دستوری برای عیب یابی و تعمیر گوشی آیفون نیست. به وسیله این ابزارها می توان به عیب یابی و تعمیر گوشی اندرویدی مانند تعمیر گوشی سامسونگ و تعمیر گوشی هواوی پرداخت. از ابزارهای عیب یابی مانند Diagnostic جهت عیب یابی و تعمیر موبایل اندروید خود می توانید استفاده کنید. آب خوردن گوشی، ضربه خوردن گوشی ، شکشتن تاچ ال سی دی و بسیاری از ایرادات دیگر مانند تعویض میکروفون موبایل و غیره همه از مواردی هستند که توسط افراد عام و بدون گذراندن آموزش تعمیر موبایل در حد حرفه ای قابل انجام نیستند. تعمیرکار گوشی آیفون باید از آموزشهای حرفه ای تعمیر آیفون برخوردار باشد. علت محبوبیت بالای این گوشی ها تنوع بالای آنها است.

مشکلات رایج سخت افزاری گوشی و چگونگی تعمیر آنها. البته گاهی نیز تنها ایراد از شارژر گوشی است و با تعمیر شارژر موبایل مشکل رفع می شود. البته جهت تعمیر موبایل آیفون میتوانید از نرم افزار تست نیز استفاده کنید. استفاده از قطعات با کیفیت و اصل در کنار کادر مجرب موجب می شود تا شما با یک بار پرداخت هزینه تعمیرات موبایل در محل برای همیشه خیال خودتان را از بابت درخواست تعمیرات موبایل راحت کنید. تعمیرات موبایل در محل هوم سرویز با کادر مجرب خود آماده ارائه خدمات با کیفیت در زمینه تعمیر موبایل در محل، تعمیر آنلاین تبلت در محل هستند. بررسی علاقه و توانمندی شما در زمینه تعمیرات موبایل است. اما در صورت بروز ایرادات سخت افزاری در موبایل و تبلت باید تعمیر تبلت به افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه سپرده شود. در این روش می توانید صرفا به اپ های پیش فرض کارخانه ای گوشی دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید