تعمیر گوشی – موبایل کمک

به عنوان یک مرکز تعمیرات تخصصی گوشی تیم تعمیرکاران و کارشناسان عیب یابی مرکز تعمیرات تخصصی موبایل از بین بهترین متخصصان انتخاب شدهاند که با گذراندن دورههای آموزشی پیشرفته و فیلترهای گوناگون توانستهاند مهارت ها و صلاحیت های لازم برای فعالیت به عنوان تعمیرکار موبایل در مرکز تعمیراتموبایل را به دست آورند. پس از حضور تعمیرکار در محل شما، مرحله عیب یابی گوشی شما شروع می شود و هزینۀ حدودی تعمیر به شما اعلام می شود! هزینه تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی طبق نرخ نامه تعمیرات موبایل بسیار متفاوت است که موارد زیادی در تعیین دقیق تعمیر موبایل در محل اثر میگذارد. آسیب دیدن ال سی دی به دلیل افتادن و یا ضربات فیزیکی، از رایجترین مشکلاتی است که سبب شده است تا درخواستهای زیادی برای تعمیر ال سی دی گوشی ایجاد گردد. در آن صورت مشکلات بعد از تعویض ال سی دی گوشی برای شما دردسر ساز خواهد شد. پس، برای پاسخ به سوال چگونه تنظیمات کیبورد گوشی را به حالت اولیه برگردانیم، در اولین مرحله باید علت خرابی و مشکل اصلی کیبورد را بررسی کنیم.

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که چگونه تنظیمات کیبورد گوشی را به حالت اولیه برگردانیم؟ در نتیجه، پاسخ به سوال چگونه تنظیمات کیبورد گوشی را به حالت اولیه برگردانیم برای همه گوشی ها و کیبورد ها یکسان نیست. قبل از اینکه به سوال چگونه تنظیمات کیبورد گوشی را به حالت اولیه برگردانیم برخورد کنید، باید ببینید که دقیقا چه فعالیتی را انجام داده اید. ازآنجاییکه ایشان ساکن تهران بودند، پس از یکساعت از ارائه درخواست تعمیر گوشی، پیک موبایل کمک به درب منزل ایشان آمده، گوشی را به مرکز ارجاع دادند و پس از مدتزمان کمتر از 1 ساعت، گوشی بهصورت کاملاً تعمیر شده برگشت داده شد. کمتر از ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر موبایل از شرکت ما مشخص و به شما معرفی می­گردد. بررسی کنید اگر باتری گوشی شما به طور کلی خراب نشده آن را به یک منبع تغذیه متصل کنید تا مقداری شارژ شود قبل از اینکه عمل دیگری انجام دهید. حال که شما مشکل را پیدا کردید، باید ببینید که چگونه آن مشکل ایجاد شده است. Fixit پیشنهاد میکند که سامسونگ باید گوشیهای خود را کمی ضخیمتر طراحی کند تا گرما داخلی آن از تراشه دور شود و همچنین با این وجود فضایی برای استفاده از زبانههای کششی باتری فراهم میشود.

گوشی را به مدتی که لازم است گرم کنید تا چسب آن به اندازه کافی برای چرخاندن پیک گیتار اطراف گوشی نرم شود و سپس شیشه را از قاب گوشی جدا سازید. مرحله اول تعمیر گلکسی S22 و S22 اولترا، شامل باز کردن پنل پشتی دستگاه میشود که حتی با گرم کردن و جداسازی دقیق چسب گلکسی S22 اولترا، احتمالا شاهد ترک و شکستگیهایی در آن خواهید بود. در ادامه ویدیو توضیح داده میشود که نوار گرافیتی، خمیر حرارتی و محفظه بخار زیاد و بزرگی برای دستگاه استفاده شده که تلاش تراشههای سامسونگ برای رقابت با سیلیکون اپل را نشان میدهد اما همین امر هم باعث گرم شدن بیشتر دستگاه میشود. فعالیتهای کاری او در زمینه تحلیل بنیادی و تکنیکال رمزارزها بوده و در حال حاضر، مقالات ارزهای دیجیتال و بلاکچین فرادرس را مینویسد. تعمیر موبایل سامسونگ یکی از حوزه های مهم و با ترافیک کاری بالاست که متقاضیان زیادی دارد. مدار صوت یکی از مهمترین قسمتها در گوشی بوده، که دارای قطعات مختلفی بوده و هر کدام از آنها ممکن است با مشکلات مختلفی روبرو شود این قطعات باعث میشود که عملیات ارسال و دریافت صوت و همچنین تولید و پخش سیگنال انجام شود. گاهی اوقات این تغییرات باعث می شوند تا تعمیر کیبورد، به یک فعالیت سخت و به شدت طاقت فرسا تبدیل شود.

این عوامل باعث شده بسیاری از کارآموزان به دنبال یادگیری تعمیرات تلفن همراه برای ورود به این کسب و کار باشند. در نهایت و در درس ششم مهارتهای لازم برای تفکر خلاق و فرهنگ سازمانی برای ایجاد محیط خلاقانه مورد بحث قرار میگیرد. در نهایت iFixit به گلکسی S22 و نسخه اولترا آن امتیاز تعمیرپذیری 3 از 10 داده است. در ویدیوی ارائه شده توسط این کانال، نحوه جداسازی قطعات این دستگاهها، مشکلات و قابلیت تعمیرپذیری آنها به نمایش گذاشته شده است. در این ویدیو نحوه ادغام قلم S Pen در گلکسی S22 اولترا و همچنین محفظه بخار جدید داخلی آن که برای خنک نگه داشتن گوشی در حین استفاده طراحی شده، نشان داده میشوند. مسلما در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع کیبورد برای گوشی های تلفن همراه در دنیا موجود است و هر کدام از این مدل ها و ساختار ها نیز یک سری ویژگی های خاص دارند. هر کدام از این تنظیمات و قابلیت ها، یک سری ویژگی های خاص و کلیدی هم دارند. ولی، شما باید به یک سری متغیر ها و عوامل خاص توجه داشته باشید تا مشکل خاصی برای شما به عنوان کاربر به وجود نیاید. در صورتی که با هر یک از این مشکلات در موبایل سامسونگ مواجه شدید بهتر است این دستگاه را جهت عیبیابی و تعمیر هارد به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید