تعمیر گوشی – موبایل کمک

اگر شما هم با این مشکل در تلفن خود روبه رو هستید ابتدا وای فای و بلوتوث خود را قطع کرده و دوباره وصل کنید، در بسیاری از مواقع روشن و خاموش کردن باعث کار کردن آنها می شود. ابتدا سیم یو اس بی را ببرید تا علاوه بر سیم مشکی یک سیم قرمز مشاهده شود به این صورت سیم قرمز را قطب مثبت و سیم مشکی را قطب منفی در نظر میگیریم سپس باتری را از گوشی خود جدا کنید و قطب های هم نام سیم و باتری را به همدیگر متصل کنید و سر دیگر سیم را به لپتاپ وصل کنید با انجام این کار شاهد دوباره شارژ شدن باتری گوشی خود میشوید. از سوی دیگر، شما نیاز به یادگیری تعمیرات نرمافزاری گوشیهای هوشمند دارید که در این حالت، باید با مباحثی همچون مدار منطقی و سیستم عامل و علم پایه برنامه نویسی که از دروس دانشگاهی نیز میباشد، آگاهی داشته باشید.

یکی دیگر از بخشهای حساس و مهم در تلفنهای همراه، بورد آن است. البته این آسیب ها به سرعت رخ نمی دهد و گاهی ممکن است کمی بیشتر طول بکشد تا به اجزای آسیب پذیر تلفن همراه آسیب وارد شود. اما با توجه به وجود لوازم و تجهیزات کامل این برند در موبایل کمک، شما کاربران میتوانید برای تعمیر گوشی شیائومی درخواست خود را ارائه کرده و در کمتر از یک الی دو روز کاری از وضعیت تعمیر گوشی خود باخبر شوید. اگر با مشکل کار نکردن اسپیکر روبه رو هستید توصیه می کنیم ابتدا به تنظیمات گوشی رفته و وضعیت اسپیکر و تنظیمات آن را بررسی کنید و در صورت تغییر آنها را به حالت قبل باز گردانید. 3- در حین تعمیرات موبایل سخت افزاری یا نرم افزاری این احتمال وجود دارد که دستگاه نیاز به فلش یا ریستور داشته باشد در این حالت احتمال پاک شدن کل یا بخشی از اطلاعات وجود دارد . فراموش نکنید که این کار باعث افزایش خرابی های گوشی و قطعی مدارهای درونی آن خواهد شد. دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود گوشی شما بیش از حد گرم شود . اگر با انجام راهکارهای ارائه شده باز هم دوربین شما دچار مشکل است و به خوبی کار نمی کند باید دستگاه را برای بررسی های بیشتر به یک تعمیرکار موبایل بسپارید تا مشکل ایجاد شده را شناسایی و آن را رفع نماید.

معمولا مراکز خدمات تعمیر موبایل در محل یا مراکز خدماتی معمولی پیش از انجام هر گونه تعمیر، هزینه آن را با شما در میان گذاشته و با شما مشورت خواهند کرد. طبق آمارها حدود 53 میلیون نفر در ایران از تلفن همراه استفاده می کنند و این خبر نوید یک بازارکاری شلوغ را می دهد. وقتی این کار نمیکند، ما به طور معمول باتری تلفن را برمیداریم و همه چیز به حالت عادی برمیگردد. 3. دستگاهی که روشن است: در این حالت اطلاعات از درون گوشی به هیچ عنوان پاک نمیشود. اگر میخواهید از صفر این شغل را شروع کنید لازم است که ابتدا دوره اولیه تعمیر گوشی را یاد بگیرید، در اصل شناخت قطعات، تست و اندازه گیری قطعات، ابزارهای تخصصی تعمیر گوشی، آنالیز مدار تغذیه، شارژ، باتری، سیم کارت، پردازنده گوشی، IC های تصویر و صدا و بلوتوث از مهمترین موارد در پایه آموزش تعمیرات موبایل است. هر چند ممکن است ادعای هزینه ی ایاب و ذهاب رایگان از جانب شرکت مطرح شود ولی در هر صورت زمان و هزینه ی صرف شده در این راه با مشتری به گونه ای دیگر محسابه خواهد گردید. از این برنامه میتوانید برای ریستور کردن بکاپ قبل از بریک شدن گوشی خود استفاده کنید و دستگاه خود را بوت کنید.

عامل مهم دیگر هم آن است که دستگاه شما پیش از این توسط مراکز خدماتی و تعمیرگاهها باز شده است یا خیر؛ زیرا در این صورت کار و پیدا کردن عیب، برای تعمیرکار گوشی شما سختتر خواهد بود. اگر با انجام این راهکارها این مشکل رفع نشد برای تعمیر مشکل داغ شدن گوشی توصیه می کنیم از یک تعمیرکار حرفه ای موبایل کمک بگیرید. اگر با انجام این راهکارها مشکل رفع نگردید توصیه می کنیم با یک مرکز تعمیرات موبایل معتبر تماس بگیرید و از آنها برای رفع مشکل ایجاد شده کمک بگیرید. اگر با انجام این راهکار مشکل آنتن دهی تلفن شما رفع نشد، ممکن است آنتن تلفن همراه شما نیاز به تعمیر داشته باشد. برای رفع این مشکل توصیه می کنیم، از تابش مستقیم نور خورشید به گوشی خود خودداری کنید، برنامه های بلااستفاده را در تلفن خود پاک کنید، از افزایش روشنایی صفحه خودداری کنید، قاب گوشی را بردارید. آیا مجموعه ای از برنامه ها را دارید که در پس زمینه اجرا می شوند؟

دیدگاهتان را بنویسید