تعمیر گوشی آیفون در محل – خدمت از ما

مقاله تعمیر اندروید توسط خودتان از اریک راوندزکرفت، برای سایت lifehacker شرح می دهد که شما می توانید چندین مشکل هندست خود را با قیمتی کمتر از آنچه بیمه اظهار می دارد حل کنید. همانند هر روشی، این روش ها نیز شما را در سراسر فرآیند تعمیر گوشی توسط خودتان راهنمایی می کنند. تعمیرکاران موبایل که در نمایندگی ها و شرکت ها کار می کنند می توانند به راحتی از روی بلوک دیاگرام مشکلات را شناسایی و برطرف کنند. پس از تعمیر گوشی شیائومی آنچه که مشتری دریافت خواهد کرد، دستگاهی بیعیب و نقص است که تمامی اشکالات آن برطرف شده است. باتری را خارج کنید و برای ۲۰ ثانیه آن را کنار بگذارید قبل از اینکه دوباره آن را جاگذاری کنید و ببینید که آیا احتمالا گوشی کار می کند. این بلوک نحوه قرار دادن قطعات روی برد را نشان می دهد. با رعایت نکات زیر هارد گوشی شما عمری طولانیتر خواهد داشت و کمتر در معرض خراب شدن قرار میگیرد. شما را در تعمیرات و تکه تکه کردن گوشی اندرویدی برای تعمیر آسان آن توسط خودتان، کمک میکند. 11. خالی شدن باتری: یکی از رایجترین مشکلات اندرویدی و همچنین iOS، مشکل خالی شدن باتری است که بیش از 1/5 کاربران در سراسر جهان با آن روبرو میشوند.

متخصصان تعمیر گوشی اپل در محل قادر هستند این مشکی و سایر مشکلات نرمافزاری دستگاه شما را رفع کنند. تعمیرکاران حرفه ای که دارای تجربه کافی باشند می توانند با پیدا کردن ایرادات برد گوشی، آن را تعمیر کنند. بنابراین این باور را از سر خود بیرون کنید که سپردن گوشی به یک تعمیرکار مجرب در بیرون منجر به از بین رفتن گارانتی آن میشود. حس میشود که بایستی برای این هزینه در نظر گرفته شود. بنابراین این باور که تعمیرات موبایل هزینه زیادی دارند، یک باور رایج غلط محسوب میشود. امروزه، موبایلهای هوشمند با قیمتهای چند ده میلیونی، هزینه تعمیر بالایی نیز دارند. در این مقاله ی MakeUseOf برای تعمیر دستگاه اندرویدی توسط خودتان، کریس هافمن توضیح می دهد که گزینه های کمی وجود دارد برای اینکه دوباره دستگاه خود را روشن کنید. دوربین در گوشی های هوشمند امروز اهمیت بسیار زیادی دارد. توجه کنید که در برخی موارد با سوختن هارد نیز امکان بازیابی اطلاعات وجود دارد. اگر دستگاه شما کاملا غیرقابل استفاده است، از بازنشانی به تنظیمات کارخانه توسط کلید های ترکیبی هافمن پیروی کنید. صبرکنید تا گوشی وارد بوت لودر یا ریکاوری شود و از کلید های صدا برای مرور و انتخاب بازنشانی به تنظیمات کارخانه استفاده کنید.

کلید پاور را برای ۱۰ الی ۳۰ ثانیه نگه دارید تا شاید دستگاه راه اندازی شود. کار ریست را به آرامی انجام دهید به این وسیله که کلید پاور را برای حدود ۱۵ ثانیه فشار دهید و نگه دارید. برای مثال ؛ گاهی اوقات با یک ریست کردن ممکن است مشکل نرم افزاری موبایل شما حل شود . اگر خشاب، سیم کارت شما را به خوبی نگه نمیدارد یا دچار فشار و در نتیجه آسیب شده، شما باید نسبت به تعمیر آن در مرکز تخصصی تعمیرات موبایل اقدام کنید که میتوانید با شماره تلفن تعمیرات موبایل در استاده تماس بگیرید. اجازه دهید تا دستگاه برای دقایقی شارژ شود قبل از اینکه برای روشن شدن دوباره آن تلاشی کنید. سایت technipages دانش واقعی واصولی را پیشنهاد می دهد که خوانندگان می توانند نکاتی را در مورد جدیدترین دستگاه ها و نرم افزارهای فنی فراگیرند. خوشبختانه مرکز تعمیرات موبایل این مسئله را برای طرفداران این محصول حل کرده است.

در این مرکز تعمیرات گوشی و موبایل از مهمترین واحدهای تخصصی است که در تهران میتوانید به آن مراجعه کنید. به این دلیل است که وقتی گوشی اندرویدی با مشکل مواجه می شود،کاربران اندروید خودشان به دنبال روشی برای حل آن مشکل هستند. جیمز ۱۱ گزینه برای تعمیر گوشی اندروید که احتمالا شارژ نگه نمی دارد، پیشنهاد می کند. تکنسین های تعمیر موبایل الجی با برخورداری از بهترین و گسترده ترین فایل محصولات اصلی موبایل الجی، به کلیه قطعات سخت افزاری و نرم افزاری این محصول تسلط داشته و حتی الامکان، می کوشند دستگاه تلفن همراه ال جی را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند. نمایندگی تعمیرات موبایل الجی ، موبایل الجی محصولِ یک شرکت کرهای تحت عنوان «ال جی الکترونیکس LG» می باشد؛ این شرکت با فعالیت در حوزه ی الکترونیک و فناوری اطلاعات، تولیدکنندهی اجناس مختلف و متنوع در سطح بین الملل می باشد که در این میان تلفن های همراه ال جی یکی از پر تقاضاترین و پرفروشترین محصول این شرکت در کل دنیا، مخصوصا در کشور ما می باشد. بنابراین در صورت مشاهده مشکل در ال سی دی توصیه می کنیم کار تعمیرات به مراکز مجاز تعمیر گوشی بسپارید. این بدان معنی است که به مرحله ای می رسید که بتوانید مشخصات فنی چندین گوشی را با هم مقایسه کنیم و از ویژگی های کاربردی هر یک آگاه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید