تعمیر گوشی آیفون در محل – خدمت از ما

در انتهای دوره شما قادر خواهید بود با ابزارهای تعمیر موبایل به راحتی کار کنید، تلفن همراه را عیبیابی کرده و مشکل آن را برطرف کنید. در دوره آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل آموزشگاه فنیپویان شما تمام مهارتهای مورد نیاز برای تعمیرات تلفن همراه از جمله نرمافزار (اندروید و آیفون) و سختافزار را در دورهای فشرده و در مدت کمتر از دو هفته از اساتید باتجربه فرا خواهید گرفت. یاد میگیرید هر خرابی و اشکال مربوط به کدام قطعه و یا قطعات داخل گوشی تلفن همراه است و آیا قابل تعمیر است و یا باید تعویض شود و سپس نحوه تعمیرات و تعویض آن را هم فرا میگیرید. در قدم بعدی با تمام قطعات مختلف داخل یک گوشی تلفن همراه و نحوه عملکرد آنها آشنا میشوید و یاد میگیرید چگونه بدون هیچ آسیبی به دستگاه آن را باز و بسته کنید. در این دوره مواردی مانند الکترونیک، قرارگیری قطعات مختلف داخل مدار، آموزش نحوهی تعویض آی سی ها، آموزش کار با ابزارها، آموزش تست آمپر و نحوهی عیب یابی گوشی های مختلف، نقشه خوانی و …

به طور کلی، نقایصی مانند تعویض صفحه نمایش ال سی دی ، مشکل سوکت شارژ، تعمیر مسیر شارژ، ضعف آنتن، تعویض تاچ ال سی دی، خرابی آی سی ها، تعمیر وای فای، خرابی سوکت سیم کارت و مشکلات مشابه مواردی هستند که باید به عیب یابی و تعمیر آنها مسلط شوید. اگر تلفن همراه شما از ارتفاع بر روی زمین بیفتد ، بر روی صفحه نمایش آن ضربه نسبتا شدیدی وارد شود، دچار آب خوردگی شود، در زیر وسایل سنگین قرار بگیرد و موارد دیگر ممکن است صفحه نمایش آن خراب شده و بسوزد . تبلتها صفجههای نمایش بزرگی بین ۸.۹ تا ۱۲ اینچ دارند و موارد استفاده آنها اغلب گشت و گذارهای اینترنتی، بازیهای ویدئویی، تماشای فیلمهای سینمایی و موارد آموزشی است. این گوشیها هم مثل همه گوشیهای اندروید در بازار مشکلات شایع سخت افزاری و نرم افزاری دارند که در دوره آموزش تعمیرات موبایل به شناخت، عیب یابی و تعمیر آنها پرداخته خواهد شد. موبایل شما از هر برندی که باشد، پین ورک تعمیرات آن را برعهده می­گیرد، هم چنین برای تعمیر تاچ گوشی و تعمیر باتری گوشی و… آی سی تغذیه موبایل به کمک سه یا چهار پین به باتری وصل می گردد و با دریافت ولتاژ باتری و بر اساس طراحی داخلی مخصوص خود برای دیگر قسمت های ولتاژ را می سازد.

3- در حین تعمیرات موبایل سخت افزاری یا نرم افزاری این احتمال وجود دارد که دستگاه نیاز به فلش یا ریستور داشته باشد در این حالت احتمال پاک شدن کل یا بخشی از اطلاعات وجود دارد . اجازه دهید تا دستگاه برای دقایقی شارژ شود قبل از اینکه برای روشن شدن دوباره آن تلاشی کنید. عامل مهم دیگر هم آن است که دستگاه شما پیش از این توسط مراکز خدماتی و تعمیرگاهها باز شده است یا خیر؛ زیرا در این صورت کار و پیدا کردن عیب، برای تعمیرکار گوشی شما سختتر خواهد بود. تعمیر موبایل در محل توسط تعمیرات 118 صورت می پذیرد. کمتر از ۱۵ دقیقه، بهترین متخصص تعمیر موبایل توسط پین ورک مشخص و به شما معرفی میشود. مشکلات نرم افزاری در مرکز تعمیرات، توسط تکنسینهای متخصص از طریق بخشهای مربوطه در حوزه ذکر شده حل میشود. 1- یکی از مهم ترین عوامل برای موفقیت در بازار کار تعمیرات موبایل داشتن مهارت و تخصص کافی در تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل است. 7- از دیگر عوامل جذب مشتری و موفقیت در بازارکار تعمیرات موبایل در ایران به خصوص در ماه های اولیه فعالیت ارائه خدمات با قیمت مناسب و رقابتی در مقایسه با دیگر رقبا است.

6- یکی از دیگر عوامل مهم برای موفقیت در این شغل و افزایش حس رضایتمندی در مشتریان سرعت در کار و خوش قول بودن است. شما میتوانید خدمات زیادی همچون رفع مشکلات سخت افزاری، نرم افزاری، مشاوره ای و حتی نصب و فروش را به مشتریان خود ارائه دهید. شما به عنوان یک تعمیرکار موبایل میتوانید خدمات زیادی را به مشتری خود ارائه دهید، از سوی دیگر تنوع گوشی های هوشمند و تقضایا بالای استفاده از گوشی مشتریان زیادی برای شما خواهد داشت. در مرحله تئوری همه چیز روی قلم و کاغذ خلاصه میشود، اما در بخش عملی شما باید از یک تست تعمیر موبایل تخصصی به بهترین شکلی که میتواند گذر کنید. بی توجهی به تعویض قطعات آسیب دیده در موبایل، علاوه بر اینکه در فاصله زمانی کوتاهی باعث گسترش آن آسیب می شود، می تواند سایر بخش ها را نیز دچار مشکل نماید. به علت چسبی بودن هارد گوشی های جدید و همینطور نیاز به مهارت، تجربه، ابزار و تجهیزات خاص، آی سی اورجینال و فایل پروگرم هارد، تعویض هارد گوشی یکی از تخصصی ترین کارها در زمینه تعمیرات موبایل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید