تعمیر موبایل، تعمیر تخصصی گوشی موبایل در محل📱

مطمئن شوید که شما با تعمیر توسط خودتان مشکلی ندارید بنابراین با هزینه ی گزاف تعمیرات و یا صورتحساب خرید گوشی مدل جدید تنها نخواهید ماند. راوندزکرفت می گوید همه این ها تنها به یک پیچ گوشتی کوچک، قطعات الکترونیکی و کمی شجاعت نیاز دارند. در این مقاله ی MakeUseOf برای تعمیر دستگاه اندرویدی توسط خودتان، کریس هافمن توضیح می دهد که گزینه های کمی وجود دارد برای اینکه دوباره دستگاه خود را روشن کنید. شما را در تعمیرات و تکه تکه کردن گوشی اندرویدی برای تعمیر آسان آن توسط خودتان، کمک میکند. 50 روش درجه یک برای تعمیر گوشی اندرویدی شما توسط خودتان، همه چیز از قبیل مشکلات شارژ شدن گوشی تا تعمیر صفحه نمایش را پوشش می دهد. اقدام کنید. پس از دریافت درخواست تعمیر گوشی، تیم پشتیبانی ما با شما تماس خواهد گرفت. اگر اتصال wifi ضعیفی را دریافت می کنید، حالت پرواز را روشن و خاموش کنید. متخصصان فنی مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ در کرج، با به کار گرفتن جدیدترین متدها و روش های روز تعمیر موبایل، دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن تعمیر کرده و به شما تحویل می دهند.

اگر سخت افزار گوشی اندروید شما و یا نرم افزار آن ایرادی داشته باشد، ترفندها و راهنمایی هایی برای تعمیر گوشی شما توسط خودتان وجود دارد. تعمیرات سخت افزاری یعنی تعمیرات به صورت فیریکی و باز کردن لوازم موبایل و تعمیر به طور مستقیم گویند و در این تعیمرات کارهایی نظیر تعویض و تعمیر لوازم سخت افزار هایی همچون هارد و cpu وغیره انجام می شود .تعمیرات سخت افزاری جزء ظریف ترین کارها می باشد و باید دقت کافی را در این کار داشت و تعمیرات موبایل سخت افزاری موبایل جزو کارهایی است که فقط آموزش کافی نبوده و باید به طور مکرر تمرین شود تا قلق کار پیدا شود. مطمئن شوید که شما مجهز به جعبه پیچ گوشتی، سرپیچ های مخصوص و ابزار باز کردن صفحه نمایش هستید. مطمئن شوید که حسگر مجاورتی از چربی پوست یا آرایش شما قفل نشده باشد. مطمئن شوید که google services یا google play در حال اجرا در پس زمینه نباشند. سایت technipages دانش واقعی واصولی را پیشنهاد می دهد که خوانندگان می توانند نکاتی را در مورد جدیدترین دستگاه ها و نرم افزارهای فنی فراگیرند. به یاد داشته باشید که اگرچه تعویض کلیدها بسیار آسان است می تواند بسیار حساس باشد.

اطمینان حاصل کنید که شما قطعه جایگزین مناسب را خریداری کرده اید. اگر صفحه نمایش یا برد گوشی شما آسیب ببیند و کاملاً از کار بیفتد باید تعویض گردد و جایگزین کردن آن هزینه بردار می باشد چون جزء قطعات مهم و گران موبایل می باشد. تلفن های همراه از نظر قطعات ساختار یکسانی دارند و اگر بتوانیم ساختار یک برد موبایل را توضیح دهیم ، می توان تعمیر انواع برد ها یاد گرفت. سایت AndroidCrush یک بلاگ اختصاصی برای کمک به کاربران اندروید در مسائل گوشی های هوشمندشان، است. سایت MakeUseOf منبعی برای مقالات روزانه، خودآموز، نکات و بازبینی برای تکنولوژی شماست. جیمز کندریک نویسنده اخبار موبایل، تعمیری آسان برای باتری که از سریعتر از همیشه شارژ خالی می کند، پیشنهاد می کند. سایت GottaBeMobile به بررسی و اخبار تکنولوژی تلفن همراه می پردازد. بررسی کنید که آیا گوشی شما روشن می شود و صفحه نمایش کار نمی کند به این طریق که کلید پاور را نگه دارید تا گوشی خاموش شود و سپس دوباره آن را روشن کنید تا صدای راه اندازی گوشی را بشنوید و یا لرزشی احساس کنید.

روش های تعمیر دستگاه اندرویدی شما توسط خودتان را در اینجا و بدون هیچ نظم خاصی لیست کردیم. با توجه به اینکه هر کدام از این مدل ها با فناوری ها و تکنولوژی های خاصی تولید و عرضه شده اند، باید برای تعمیر هر کدام ویژگی های انحصاری آنها را نیز در نظر بگیریم. محل سوکت شارژر نیز یکی دیگر از بخش های آسیب پذیر موبایل شماست. همانند هر روشی، این روش ها نیز شما را در سراسر فرآیند تعمیر گوشی توسط خودتان راهنمایی می کنند. 2. آیا باتری گوشی اندرویدی شما آسیب دیده است؟ 1. آیا صفحه نمایش گوشیتان شکسته است؟ آنها همچنین به ما یادآوری می کنند که یکی از بهترین راه ها برای اجتناب از شکستگی صفحه نمایش، قرار دادن گوشی های اندرویدی درون یک قاب محافظتی است. موقتا روی صفحه نمایش را یک تکه پهن چسب نواری بچسبانید تا از بزرگ تر شدن ترک جلوگیری شود تا زمانی که بتوانید شیشه را تعمیر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید