تعمیرات موبایل فوری با قطعات 100% اورجینال (Mobile Repairs)|پارس ارتباط لوتوس

ولی، شما باید به یک سری متغیر ها و عوامل خاص توجه داشته باشید تا مشکل خاصی برای شما به عنوان کاربر به وجود نیاید. مطمئن شوید که از داده هایتان نسخه پشتیبان تهیه کرده باشید قبل از اینکه SD کارت را فرمت کنید. در صورتی که شما کیبورد جانبی نصب کرده اید و از کیبورد دیفالت گوشی خود استفاده نمی کنید، پاسخ به سوال چگونه تنظیمات کیبورد گوشی را به حالت اولیه برگردانیم برای شما کمی سخت تر است. اما با تشدید تحریم ها کمی این نمایندگی ها محدود شدند و تغییر نام دادند و بعضا برخی افراد در این اوضاع به هم ریخته سو استفاده کرده و نام خود را مشابه نمایندگی سامسونگ گذاشتند. صفحه نمایش یا برد گوشی شما نیاز به تعویض داشته باشد، مطمئنا هزینه تعمیرات بالا می رود چون اصلا اجزایی همچون صفحه نمایش بخش عظیمی از قیمت پایه خود گوشی رادر برد میگیرد، پس طبیعی است که تعویض کردن آن هم بریا شما هزینه زیاید داشته باشد. وسیله مکنده یا ساکشن برای باز کردن گوشی خیلی به کار شما می آید. در واقع بدترین کار بعد از جذب آب و رطوبت در گوشی، روشن کردن آن خواهد بود که منجر به سوختن کامل برد میشود.

در نهایت iFixit به گلکسی S22 و نسخه اولترا آن امتیاز تعمیرپذیری 3 از 10 داده است. پس، برای پاسخ به سوال چگونه تنظیمات کیبورد گوشی را به حالت اولیه برگردانیم، در اولین مرحله باید علت خرابی و مشکل اصلی کیبورد را بررسی کنیم. با این وجود، راه حل های نرمافزاری و سختافزاری مختلفی برای رفع این موضوع وجود دارند که به تشخیص تعمیرکار، بعد از بررسی دقیق موبایل، راه حل ها انتخاب و عملی میشوند. ولی، این راه می تواند تنظیمات اولیه ای که بر روی کیبورد جانبی انجام داده اید را نیز پاک کند. یک هواخواه که همه چیز و هر چیزی را تعمیر می کند و نیز نکاتی را پیشنهاد میکند. Fixit پیشنهاد میکند که سامسونگ باید گوشیهای خود را کمی ضخیمتر طراحی کند تا گرما داخلی آن از تراشه دور شود و همچنین با این وجود فضایی برای استفاده از زبانههای کششی باتری فراهم میشود. برای انجام این روش تعمیر کیبورد فقط کافی است که کیبورد گوشی خود را حذف کنید. از طریق این گوشی انجام میشود.

روند کار آی سی تغذیه موبایل اینگونه است که ولتاژ از طریق پین مثبت باتری وارد مدار حفاظت جریان داخل آی سی می گردد. برای تعمیر کیبورد گوشی سامسونگ یا هر برند دیگری، در ابتدا باید وارد تنظیمات گوشی خود شوید. یا شما می توانید کیبورد را به گونه ای تنظیم کنید که کیبورد شما خیلی کوچک شود و درون صفحه معلق بماند. خیلی راحت همه مشکلاتی که درون کیبورد ایجاد شده بود، از بین می رود. در نتیجه، برای بازگشت تنظیمات کیبورد جانبی به حالت اولیه، شما خیلی راحت می توانید کیبورد را حذف و نصب کنید. یعنی ریست کردن و حذف کردن کیبورد، اولین گزینه موجود برای سوال چگونه تنظیمات کیبورد را درست کنیم نمی باشد. برای اینکه به راحتی به منابع درست برای تلفن اندرویدیتان دست یابید لطفا از منابع طبقه بندی شده ما یادداشت برداری کنید و جدولی از محتوای آن فراهم کنید. در صورتی که شما گوشی سامسونگ دارید و از کیبورد پیش فرض استفاده می کنید، ادامه این مقاله را از دست ندهید. قبل از اینکه به سوال چگونه تنظیمات کیبورد گوشی را به حالت اولیه برگردانیم برخورد کنید، باید ببینید که دقیقا چه فعالیتی را انجام داده اید. در نتیجه، پاسخ به سوال چگونه تنظیمات کیبورد گوشی را به حالت اولیه برگردانیم برای همه گوشی ها و کیبورد ها یکسان نیست.

در نتیجه، برای استفاده از این روش حواس خود را جمع کنید تا با مشکل خاصی مواجه نشوید. در برخی موارد که افراد زیادی در مرکز منتظر تعمیر تلفن خود هستند، رزرواسیون آنلاین به شما امکان میدهد نسبت به دیگران اولویت داشته باشید. در ادامه با چیکاو همراه باشید. تنها مزیت دستگاه برای تعمیرکاران، استفاده از پیچهای استاندارد فیلیپس است، اما تعویض باتری آن بدون زبانههای کششی همچنان مشکلاتی به همراه دارد. مسلما در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع کیبورد برای گوشی های تلفن همراه در دنیا موجود است و هر کدام از این مدل ها و ساختار ها نیز یک سری ویژگی های خاص دارند. مساله دیگر نیز تعویض قطعات سالم دستگاه با قطعات خراب یا غیر اصلی است که اینروزها در بعضی مراکز به وفور صورت میگیرد بدون اینکه روح مشتری خبردار باشد. شاید ۱۰ یا ۱۵ سال پیش امکان این وجود داشت که چند شغل مختلف را در مدت کم عوض کرد تا به شغل مورد علاقه خود رسید. در صورت افتادن یا متحمل شدن ضربه به صفحه موبایل ممکن است دچار شکستگی شده و کاربر برای تعویض تاچ و ال سی دی باید به کلینیک تعمیرات تخصصی موبایل مراجعه کند.

دیدگاهتان را بنویسید