تعمیرات موبایل فوری با قطعات 100% اورجینال (Mobile Repairs)|پارس ارتباط لوتوس

همچنین استفاده از حداکثر نور صفحه در مواقع غیر ضروری نیز امکان دارد عامل بروز این مشکل شود. اکثر گوشی های اندرویدی به صورت پیش فرض دارای یک ابزار عیب یابی می باشند که در سیستم عامل آنها قرار داده است. مرکز تعمیر گوشی نوکیا برای خدمت رسانی به کاربران راه اندازی شده است. در ادامه به بررسی مشکلات رایج در گوشی های موبایل سامسونگ ، اپل، شیائومی، نوکیا و راهکارهای تعمیر گوشی در محل و هزینه تعمیر موبایل و تبلت می پردازیم. اهمیت گوشی موبایل در زندگی مدرن امروزی به حدی زیاد شده است، که شاید تنها چند ساعت بدون گوشی ماندن برای خیلی از ماها با عقب افتادن در بسیاری از امور مربوط به زندگی کاری و شخصی مصادف خواهد شد. اما اگر شدت خالی شدن شارژ باتری گوشی بسیار زیاد باشد و شارژ کامل به طور ناگهانی تخلیه شود و گوشی درصد شارژ متفاوتی را نشان می دهد باید به فکر تعویض باتری گوشی خود باشید. خوشبختانه رفع کند شدن گوشی ها حداقل در 90 درصد موارد با مسائل نرم افزاری ارتباط دارند. تعمیر گوشی های چینی یکی از تخصصی ترین تعمیرات گوشی ها محسوب میگردد چرا که گوشی های چینی دارای تنوع مدل و همچنین تنوع ساخت هستند.

گوشی های سامسونگ امروزه از سری برندهای پر استفاده در بین کاربران می باشد، ولی این گوشی پرچم دار با مرور زمان دار مشکلاتی می شود که کاربر را وادار می کند که برای تعمیر گوشی به مراکر تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کند. اگر شما نیز با چنین مشکلاتی مواجه هستید، می توانید با مراجعه به این مرکز از خدمات تخصصی بهره مند شوید. در بعضی از مواقع مشکلات نرم افزاری توسط خود کاربر قابل رفع است و نیاز به مراجعه به نمایندگی تعمیرات موبایل نیست. بسیار ساده است. تنها باید درخواستتان برای تعمیر گوشی آیفون در محل و یا تعمیر ال سی دی گوشی را ثبت کنید، به رایگان از کارشناسان فعال در نمایندگی گوشی آیفون و نمایندگی تعمیرات موبایل اپل قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای تعمیرات موبایل آیفون در محل انتخاب کنید. این مشکل و نحوه عیب یابی و رفع آن به طور کامل در دوره آموزش تعمیرات موبایل برق گستران آموزش داده می شود. از دیگر سرفصل هایی که در دوره آموزش تعمیرات موبایل برق گستران به آن پرداخته می شود نحوه تعمیر پورت شارژ موبایل است.

آب خوردگی از دیگر مشکلات رایجی است که در گوشی های موبایل اتفاق می افتد و دوره آموزش تعمیر موبایل برق گستران به طور کامل بررسی می شود. اگر دستگاه شما دچار آب خوردگی شد اجازه دهید تلفن شما در یک کیسه برنج خشک شود یا سعی کنید آن را با سشوار خشک کنید و از روشن کردن گوشی آب خورده جدا خودداری کنید. توجه داشته باشید در صورت سوختن ال سی دی امکان تعمیر آن وجود ندارد و تعویض ال سی دی و تاچ تنها گزینه برای رفع این مشکل است. کار نکردن تاچ و صفحه لمسی، روشن نشدن صفحه نمایش، ترک خوردن، سیاه شدن تمام یا بخشی از صفحه، به وجود آمدن خطوط و نقاط رنگی برخی از رایج ترین نشانه هایی است که خبر از سوختن ال سی دی می دهد. برخی از نشانه های دچار مشکل شدن سی پی یو شامل هنگ کردن، کندی بیش از اندازه، خاموش و روشن شدن های سر خود و به تعداد زیاد، روشن نشدن موبایل و … خراب شدن پورت های شارژ یکی از دیگر مشکلات رایجی است که کاربران موبایل با آن روبه رو می شوند. توصیه می کنیم هنگام بروز این مشکل در گوشی ابتدا با یک مسواک یا چوب پنبه تمیز داخل پورت را تمیز کنید تا اگر گرد و غبار مانع شارژ شدن می شود، برطرف شود.

این مشکل معمولا به دلیل خوب استفاده نکردن از موبایل و خم کردن کابل های شارژ یا شکستن قطعه پورت انتهایی داخل تلفن به وجود می آید. ترمیم بوت، ترمیم سریال گوشی، آنلاک کردن و بازکردن قفل گوشیهای مختلف و مشکلات نرمافزاری دیگر که ممکن است بر روی انواع گوشی به وجود بیایند توسط این باکسها قابل برطرف شدن میباشد. در این مرحله تمرین زیادی نیاز است که روی بردهای مختلف مخصوصا گوشیهای جدید انجام دهید. البته نحوه دسترسی به آن ها در گوشیهای برندهای مختلف با هم متفاوت هستند. سی پی یو هم قطعه دیگری است که مانند پردازنده کامپیوتر کار میکند؛ با این تفاوت که کوچک بوده و ساختار متفاوتی دارد. بررسی کنید اگر باتری گوشی شما به طور کلی خراب نشده آن را به یک منبع تغذیه متصل کنید تا مقداری شارژ شود قبل از اینکه عمل دیگری انجام دهید. سایت Mashable اخبار، منابع، انگیزه و سرگرمی برای نسل متصل به اشتراک می گذارد. این پروتکل ها کمی پیچیده اند وCPU به قدرت بیشتری برای پردازش کردن اطلاعات، درخواست و مدیریت بسته های اینترنتی و انتقال دادن اطلاعات مربوط به بسته، به اپراتور نیازمند خواهند بود. با رعایت این موارد نیاز به تعویض باتری گوشی یا مراجعه به مرکز تعمیر گوشی موبایل نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید