تعمیرات موبایل فوری با قطعات 100% اورجینال (Mobile Repairs)|پارس ارتباط لوتوس

آبخوردگی موبایل، یکی از شایعترین مواردی است که ما در تعمیرگاه تخصصی موبایل آچارباز به آن برمی خوریم. راه حل های گوشی های تلفن همراه هوشمند، می کوشد به مردم در موضوع گوشی های اندرویدشان و مشکلاتی که عموما با آن مواجه هستند، کمک کند. اگر این راهحل پاسخگو نباشد، لطفاً تلفن خود را برای تعمیر گوشی و عیبیابی دقیق به یک مرکز تعمیرات موبیال ببرید. بروز هریک از این حالات نیازمند بررسی دقیق دستگاه و عیب یابی اسپیکر می باشد. تکنسینهای تعمیر موبایل با جدیدترین تجهیزات و امکانات دستگاه معیوب را تست و عیب یابی میکنند تا بتوانند دقیقتر مشکل دستگاه را پیدا و تعمیر نمایند. اگر می خواهید از هزینه های اولیه راه اندازی شغل تعمیر موبایل مطلع شوید ، این کار تقریباً 15 تا 50 میلیون تومان هزینه دارد (بستگی به کیفیت تجهیزات و حرفه ای بودن بیزینس شما). این کار از صدمه دیدن صفحه نمایش جلوگیری میکند. یکی از این مشکلات گوشی اندروید قفل کردن آن روی صفحه نمایش سیاه در طول و یا بعد از یک تماس است.

با توجه به این که این کار برای تعمیرات سخت افزاری صورت میگیرد، هزینه این کار وابسته به نوع قطعه و برندی است که گوشی شما دارد. 6. اگر گوشی اندرویدی شما روشن نشود؛ باید چه کار کنید؟ کریس کارلون منبع سایت AndroidPIT برای خوانندگان راهنمایی های تعمیر اندروید در مورد اینکه چه کار کنید اگر گوشی اندرویدی شما روشن نمی شود، است. در این منبع AndroidRecovery بر روی راهنمایی صاحبان گوشی های اندروید در مورد ریکاوری داده های گوشی زمانی که گوشی آنها روی صفحه سفید گیر کرده است و سپس تعمیر گوشی، تمرکز دارد. در این منبع سایت WonderHowTo گابریل تیلور توضیح می دهد که تقریبا تمام کلید های صدای گوشی های هوشمند می توانند به وسیله ی پیچ گوشتی و سوگرو یک چسب با قابلیت فرم گیری که به پلاستیک تغییر می یابد، تعمیر شوند. این یک اقدام امنیتی برای محافظت از دستگاه در برابر آسیب و خوردگی است. اجازه دهید تا دستگاه برای دقایقی شارژ شود قبل از اینکه برای روشن شدن دوباره آن تلاشی کنید. موقتا روی صفحه نمایش را یک تکه پهن چسب نواری بچسبانید تا از بزرگ تر شدن ترک جلوگیری شود تا زمانی که بتوانید شیشه را تعمیر کنید.

اگر گوشی شما غیر عادی عمل می کند، مانند نمایش یک صفحه سفید یا خاموش شدن در زمان هایی غیر از زمان های عجیب و غریب، ببینید آیا نرم افزاری نصب کرده اید که با گوشی شما سازگار نباشد. بعد از یکماه شما تقریبا با کارایی سخت افزاری موبایل و اشکالات نرم افزاری گوشی آشنا شده اید. مطمئن شوید که حسگر مجاورتی از چربی پوست یا آرایش شما قفل نشده باشد. اگر کلیدها کار نمیکنند و یا شکستند، در ابتدا یک راه حل نرم افزاری بیابید. ویرجیل فورکس یک کارگزار کالا است که راه حل ها، بازبینی ها، چگونگی ها و خودآموزها را برای دستگاه های الکترونیکی، گوشی های هوشمند، کامپیوتر، لپ تاپ و غیره در کانال YouTube خود به اشتراک می گذارد. مقالات، چگونگی ها، راهنمایی ها ، ویدیوها و منابع چند رسانه ای در لیست ما از تعدادی از سایت های آنلاین تکنولوژی گوشی های هوشمند و اندروید گرفته شده اند. مشکلات رایج سخت افزاری گوشی و چگونگی تعمیر آنها. مجموعه امدادکاران کلیه خدمات تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل را در سراسر نقاط تهران در شرق، غرب، شمال و جنوب در محل و منزل شما عزیران و با گارانتی 6 ماه خدمات ارائه می دهد.

شاید در چنین مواردی، پای خرابی یک قطعه سخت افزاری و یا وجود یک ایراد و نقص نرم افزاری در میان باشد. همانطور که یامادا اشاره می کند،تقریبا ۹۹% نقص های گوشی های اندروید نیاز به یک تعمیر ساده دارد که صاحبان خودشان می توانند انجام دهند. تمامی آنچه که برای تعمیر موبایل به صورت بی نقص می خواهید، در زودکمک مهیا شده است. مقاله تعمیر اندروید توسط خودتان از اریک راوندزکرفت، برای سایت lifehacker شرح می دهد که شما می توانید چندین مشکل هندست خود را با قیمتی کمتر از آنچه بیمه اظهار می دارد حل کنید. سایت lifehacker برای همه ی تکنولوژی ها است. سایت GottaBeMobile به بررسی و اخبار تکنولوژی تلفن همراه می پردازد. مشکلات بسیار متفاوت و در بعضی موارد، عجیبی ممکن است برای تلفن همراه شما به وجود آید که در این حالت نیاز به تعمیر تخصصی موبایل خواهید داشت. لذا این روزها ضرورت تعمیر موبایل به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده و طبق آمار نیز روز به روز، حجم درخواست های ورودی به مراکز تعمیر موبایل افزایش می یابد. بررسی کنید که آیا کلیدی گیر کرده است، زیرا اگرکلید های صدا، پاور و هوم گیر کرده باشند و در وضعیت پایین قرار گرفته باشند، گوشی را از شروع به کار باز می دارند.

دیدگاهتان را بنویسید