تعمیرات موبایل فوری با قطعات 100% اورجینال (Mobile Repairs)|پارس ارتباط لوتوس

اگر گوشی شما غیر عادی عمل می کند، مانند نمایش یک صفحه سفید یا خاموش شدن در زمان هایی غیر از زمان های عجیب و غریب، ببینید آیا نرم افزاری نصب کرده اید که با گوشی شما سازگار نباشد. اگر گوشی اندروید شما پردازش های آهسته و لگ های پی در پی در هنگام بارگذاری اپلیکیشن ها را تجربه می کند، قسمت کش گوشی را پاک نمایید و از برنامه های ناخواسته که استفاده نمی کنید، خارج شوید. اگر گوشی اندروید شما کارت SD شما را مدتی است شناسایی نمی کند، کارت SD را فرمت کنید و بهتر است از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده کنید تا اینکه از خود گوشی استفاده کنید. اگر معتقدید که ورژن مارشمالو شما ناپایدار است، قبل از اینکه گوشی را مجددا راه اندازی کنید، آن را برای یک دقیقه خاموش کنید. با این حال و با توجه به راهنمایی جامعی که بیان کردیم، همچنان تاکید و توصیه ما بر این است که برای تعمیر گوشی در حالتی که مشکلات حادی برای تلفن همراه شما ایجاد شده است، چه از لحاظ سختافزاری و چه از لحاظ نرمافزاری، برای تعمیر گوشی خود اقدام به ارجاع آن به یک مرکز تعمیرات گوشی معتبر نمایید.

البته باید این را هم بگوییم که استفاده از برنج همیشه کارساز نیست و توصیه ما این است که اگر یک گوشی آب خورده دارید، هرچه سریع تر به یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل مراجعه کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن گوشی را باز کرده و اب و نم موجود را با ابزارهای پیشرفته مناسب از قطعات سخت افزاری گوشی خارج کند. همه ی پیچ ها را بشمارید و بررسی کنید، اغلب تعداد آنها می تواند دوازده عدد یا بیشتر باشد. عملیات را غیر فعال کنید اگر به آنها احتیاج ندارید. کلید پاور را برای ۱۰ تا ۳۰ ثانیه نگه دارید تا انرژی گوشی را قطع کند و آن را مجبور به راه اندازی دوباره کند. در اینجا مشخص می شود که مشکل از هارد گوشی می باشد. اگر با انجام راهکارهای ارائه شده باز هم دوربین شما دچار مشکل است و به خوبی کار نمی کند باید دستگاه را برای بررسی های بیشتر به یک تعمیرکار موبایل بسپارید تا مشکل ایجاد شده را شناسایی و آن را رفع نماید. حتی اگر تصور میکنید که نصب google play را لغو کرده اید، ممکن است در واقع چنین کاری نکرده باشید، تلاش کنید که play store را دوباره فعال سازید.

اگر گوشی شما اجازه کار کردن ویژگی قفل هوشمند را با مکان مطمئن نمی دهد، Google Maps را فعال کنید. ابزار یا کارت را خیلی عمیق درون گوشی فشار ندهید زیرا احتمال قطع شارژر Qi خواهد بود. بیشتر مشکلات سخت افزاری گوشی های اندروید، با باز کردن گوشی و پاک کردن یا سرویس کردن قسمت ها و عناصر و اتصالاتشان رفع می شود. شامل نکات کاربردی اندروید، ترفندها، و راه حل هایی برای تعدادی از مسائل رایج اندروید است. ولی یک تعمیرکار مجرب موبایل باید با تمامی نرم افزارهای موبایل اعم از اندروید و غیر اندروید آشنا باشد. زیرا پیدایش مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری برای هیچ گجت هوشمندی دور از انتظار نیست. عیب یابی گوشی شیائومی، اعلام نوع اشکال پیش آمده در دستگاه به مشتری و برآورد هزینه تعمیرات، پیاده سازی اقدامات لازم (تعمیر یا تعویض قطعات سخت افزاری) و در نهایت تست دستگاه در حضور مشتری و تحویل آن، تمامی مراحلی است که در نمایندگی تعمیرات شیائومی در مشهد برای تعمیر دستگاه معیوب طی خواهد شد. از این ابزار برای کشیدن صفحه گوشی استفاده کنید.

اگر wifi شما متصل باقی نمی ماند، به تنظیمات wifi رفته و گزینه پیشرفته را انتخاب کنید و حالت خواب را بر روی هرگز قرار دهید. اگر گوشی اندرویدتان تصادفی مجددا راه اندازی می شود، و اپلیکیشن هایتان درحال از کار افتادن هستند، برای به روزرسانی اپلیکیشن ها به طور منظم اقدام کنید و داده و کش را پاکسازی کنید. سایت RecoveryAndroid محصولات نرم افزاری برای کاربران خانگی و حرفه ای پیشنهاد می کند که برای بازیابی داده دستگاه های اندروید شناخته شده است. باکس های موبایل هم هر کدام حدود ۳ تا ۴ میلیون است. ۵ مشکل رایج برای گوشی های اندروید و چگونگی تعمیر آن ها، همه چیز از یک گوشی که روشن نمی شود تا مسائل مربوط به پرهیز از زیاد گرم شدن، را پوشش می دهد. ارائه سرویس و خدمات با کیفیت می تواند در کوتاه مدت مشتریان شما را افزایش دهد. سایت DigitalTrends اطلاعات تکنولوژی را برای روش زندگی ما ارائه می دهد. این چیزی است که ثابت ماندن های شدید را رفع می کند. این مشکلات درصورتیکه بهدرستی رفع نشوند، میتوانند در درازمدت باعث خرابی و کاهش عمر شدید قطعات گوشی شده و عمر گوشی شما را به نصف کاهش دهند. اگر کلید پاور و تنظیم صدا کار نمی کنند، هردو را همزمان برای ریست کردن GalaxyS7 پایین نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید