تعمیرات موبایل سامسونگ با ضمانت خدمات

اما از طرفی واردات گوشی های آیفون نیز فقط برای چند شرکت خاص محدود شده و آنها گارانتی نیز ارائه می دهند. حتما هر چند وقت یک بار از صحت عملکرد شارژر خود و همچنین عدم وجود پارگی یا آسیب دیدگی سیم های آن مطلع شوید. ابزار یا کارت را خیلی عمیق درون گوشی فشار ندهید زیرا احتمال قطع شارژر Qi خواهد بود. بنابراین اگر موبایل شما دچار مشکل شده و خوب کار نمی کند، تعمیر آن را به مرکز تخصصی تعمیرات موبایل بسپارید. گوشی های موبایل امروزی مجهز به تکنولوژی بالایی هستند و همین تعمیرات آن را تخصصی کرده است. همچینن از جملات تبلیغاتی و وعده های کاذب خودداری کرده ایم تا بیشترین کارآموز با رضایت بالا در این ۲۴ سال آموزش را داشته باشیم. در ادامه با ما باشید تا راهحلی را برای تعمیر گوشی در این حالت بیان کنیم. همچنین شما می توانید موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیر موبایل امدادکاران ارسال کنید تا کارشناسان متخصص این مرکز آن را تعمیر کرده و پس از رفع مشکل گوش خود را با گارانتی درب منزل خویش از امدادکاران تحویل بگیرید . اتفاق می افتد. به هر حال مشکل هر چه باشد؛ در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ به بهترین شکل ممکن برطرف خواهد شد.

دانلود نشدن برنامه ها، کار نکردن گوگل پلی، کند شدن گوشی، نخواندن کارت حافطه، هنگ کردن گوشی، آپدیت نشدن گوشی، شناسایی نشدن کارت حافظه، داغ شدن گوشی، کار نکردن بلوتوث، وایفای و مکان یابی، ساخت اپل آیدی، فلش کردن گوشی، ریست فکتوری، روت گوشی برخی از رایج ترین موارد در زمینه تعمیرات نرم افزاری موبایل است. در این ویدئو، بینندگان یاد میگیرند که چگونه یک گوشی GalaxyS7Edge را برای تعویض پورت شارژینگ از هم بازکنند در حالی که بهترین روش برای باز کردن این قسمت خاص گوشی اندروید را نیز فرا میگیرند. مستمر به چسب گرما دهید و سپس از کارت بانکی یا کارت بازی برای جدا کردن چسب اطراف و بیرون گوشی گوشی استفاده کنید. گوشی را به مدتی که لازم است گرم کنید تا چسب آن به اندازه کافی برای چرخاندن پیک گیتار اطراف گوشی نرم شود و سپس شیشه را از قاب گوشی جدا سازید. سعی کنید آن فایلها و برنامههایی را که دیگر از آنها استفاده نمیکنید حذف کنید، همچنین میتوانید تماسهای قدیمی و پیامهای متنی را حذف کنید و دادههای حافظه پنهان را پاک کنید. تعمیر مشکلات سخت افزاری موبایل از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اگر قطعه معیوب به درستی تعمیر یا تعویض نشود امکان آسیب دیدن دیگر قطعات وجود داشته و این موضوع مشکلات بیشتری را به همراه می آورد.

از آنجای که قرار نیست ما تمام مباحث دانشگاهی را که شامل دو رشته مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر میباشد، برای تعمیر گوشی فرابگیریم، به صورت خلاصه مباحث کاربردی و ضروری را از این کارگاههای آموزشی فرا گرفته و علم مورد نیاز تعمیر گوشی را بدست میآوریم. در واقع تعمیر گوشی یک فرآیند آسان و ساده نیست و نیاز به مهارت، تخصص، آگاهی و از همه مهمتر، تجربه عملی دارد. در مشکلاتی که تعمیر به زمان زیاد یا تجهیزات خاصی نیاز داشته باشد، گوشی توسط تعمیرکار تحویل گرفته شده و پس از تعمیر در محل دلخواه بازگردانیده می شود. از رجیستری گوشی هم غافل نشوید چون اگر موبایل شما در سامانه همتا ثبت نشده باشد، خدمات دهی سیمکارت در آن متوقف می شود. بنابراین برای دریافت خدمات تعمیر سخت افزاری موبایل نمی توان به هر مرکزی اعتماد کرد و توصیه می کنیم کار تعمیرات این مشکلات را تنها به مراکز معتبری که گارانتی خدمات ارائه می دهند بسپارید. یادگیری شناخت SMD و IC در برد می تواند در تعمیر حرفه ای برد موبایل بسیار کمک کند ، زیرا این قطعات به یکدیگر متصل هستند و اگر نقصی در برد وجود داشته باشد ، باید ارتباط این قطعات را دنبال و تعمیر کنیم.

همچنین مدت زمان گارانتی تعمیرات نیز در این زمان به شما اطلاع داده می شود. تعمیر ال سی دی، تعمیر دوربین، تعویض گلس، تعمیر باتری، تعمیر سوکت شارژ، تعمیر اسپیکر و میکروفون، تعمیر یا تعویض تاچ، تعمیر یا تعویض دکمه های هوم، پاور، ولوم و غیره برخی از بیشترین سفارش های تعمیرات سخت افزاری موبایل است که امدادکاران ثبت شده و تعمیرکاران موبایل به خوبی آنها را رفع می کنند. باتری را خارج کنید و به یک LED متصل کنید، با استفاده از کابل های مثبت و منفی اجازه دهید به LED انرژی دهد تا انرژی آن به آخر برسد. اما اینکه چرا باید از خدمات تعمیر گوشی موبایل پین ورک با سرویس تعمیر در محل استفاده کنیم، همین کافیست که بگوییم “پینورک… اگر ریست سریع کار نکرد، باتری را خارج کنید، کلید پاور را برای ۱ دقیقه به سمت پایین نگه دارید و اجازه دهید باتری گوشی برای ۵ دقیقه بی استفاده بماند قبل از اینکه مجددا آن را درون گوشی بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید