تعمیرات موبایل سامسونگ با ضمانت خدمات

به دلیل این که هارد خریداری شده یا باید از مدل هارد خود گوشی باشد یا باید بنا به تجربه تعمیر کار مدلی باشد که به نوع گوشی و هارد قدیمی با دستگاه سازگار شود. هرچه مدل گوشی شما بالاتر باشد، قیمت تعمیرات آیفون و تعمیر موبایل آیفون در محل بیشتر خواهد بود. همانطور که در قسمتهای قبل هم اشاره کردیم، مجموعه مشکلات بسیار بسیار متنوعی میتواند در قسمت سختافزار و نرمافزار گوشی شما ایجاد شود که هرکدام نیازمند دانش و مهارت خاص خود است. همچنین رسیدن رطوبت به دوربین باعث تار شدن و افت کیفیت آن می شود.که این مشکلات با بررسی اتصالات یا تعویض دوربین بدون افت کیفیت قابل حل شدن است. لازم به ذکر است که اگر تعویض میکروفن ضرورت یابد، نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ به طور حتم پروسه ی جایگزینی را با نمونه ی اورجینال مشابه انجام می دهد. 2. مشکل باتری: مشکل رایج دیگری که برای همه اتفاق میافتد، این است که تلفن شما هرگز بهاندازه کافی باتری ندارد. اگر هنگام مکالمه یا وقتی که گوشی بر روی اسپیکر قرار دارد صدا ضعیف است این مشکل می تواند به علت رسیدن رطوبت یا گرفتگی منافذ گوشی شما اتفاق افتاده باشد.

نکته: برای رفع خاموشی باید ابتدا بوت دستگاه ترمیم شود در صورت جواب نگرفتن باید هارد دستگاه تعویض شود در مواردی که cpu دستگاه مدیاتک میباشد این مشکل ممکن است به علت آپدیت ناقص یا فلش شدن نادرست دستگاه باشد که در 50 درصد موارد مشکل خاموشی با رایت کردن بوت دستگاه رفع میشود. آموزش تعمیرات تمامی برندها به صورت تخصصی و ریز در این آموزش گنجاده شده است. اکثر خرابی های میکروفون مربوط به رسیدن رطوبت به گوشی است. در صورتی که گوشی شما با اتصال به جریان برق شروع به شارژ نکرد می توانید با بررسی هر یک از عوامل گفته شده مشکل مورد نظر را حل کرد. شما میتوانید سوالات خود را از کارشناس اعزام شده بپرسید تا در آینده کمتر به خدمات تعمیر گوشی آیفون در محل نیاز پیدا کنید. تعمیر تاچ آیدی یا اسکنر انگشت در گوشیهای آیفون نیز از دلایل نیاز کاربران این دستگاه به تعمیر موبایل آیفون و خدمات موبایل در محل است. البته باید توجه کنید که اگر السیدی شما بعد از ضربه خوردن ،هنوز تصویر قابل نمایش است نیاز به تعویض کامل تاچ والسیدی ندارید و با تعویض شیشه السیدی مشکل شما حل می شود.

3. دستگاهی که روشن است: در این حالت اطلاعات از درون گوشی به هیچ عنوان پاک نمیشود. 2. دستگاهی که روی آرم است: در این حالت گوشی فلش می شود و اگر باز هم بعد از فلش کردن، گوشی بالا نیامد و تعداد ارورر های مربوطه را نشان داد باز هم مشکل از هارد گوشی می باشد. 2. اگر عدد نمایش داده شده روی 15 صدم بود پس مشکل از CPU گوشی می باشد. از طرف دیگر متاسفانه مشکلاتی که برای گوشی های موبایل رخ میدهند غیر قابل پیش بینی است. مرحله بعد از تشخیص و تعویض هارد که تعمیر سخت افزاری گوشی محصوب میشود، تعمیرات نرم افزاری می باشد نرم افزاری: بعد از تعویض هارد گوشی یک سری نرم افزار است که باید زده شود 1. اولی دامپ خود هارد است که باید هارد پروگرام شود. در مرکز هلو موبایل تمامی مشکلات سخت افزاری از جمله تعویض هارد اورجینال،تعویض سوکت شارژ،حل مشکلات آنتن دهی،سرویس گوشی های آبخورده،مشکل قطعی یا ضعف صدای گوشی،تعویض دوربین و تمامی خدمات مورد نیاز شما بصورت فوری و با ضمانت اصالت قطعات انجام می گیرد.

متخصصین تعمیر موبایل در پارس ارتباط لوتوس با تسلط و دانش کافی به نرم افزارهای موبایل ، تعمیرات نرم افزاری تلفن همراه را در اسرع وقت انجام می دهند . انجام میشود، نیازی به جابجایی و حمل دستگاه نیز ندارید. پس از ثبت درخواست تعمیر موبایل در سامانه زودکمک، همکاران ما گوشی را عیب یابی کرده و اقدامات ترمیمی لازم را انجام می دهند تا مشکل حل شود. 1. اگر عدد روی دستگاه منبع تغذیه از 5 صدم تا 12صدم را نشان داد پس مشکل از هارد گوشی می باشد. در صورت امکان ، اگر بتوانیم تلفن های همراه را سریعتر تعمیر کنیم ، در این صورت می توانیم رضایت و درآمد بهتری از مشتریان مغازه های تلفن همراه بدست آوریم. اگر این قطعه بصورت اورجینال تعویض گردد هیچ گونه افت کیفیتی در صدای ارسالی بوجود نمی آید. روشن نشدن موبایل، هنگ کردن دستگاه، عدم آنتن دهی، کار نکردن تاچ موبایل، شارژ نشدن گوشی، خالی شدن شارژ باتری، کار نکردن دوربین گوشی و قطع شدن صدای موبایل از جمله مشکلاتی هستند که سبب حضور کاربران در این مرکز شده است. بعد از اون لازم است که ارتباط این قطعات را روی مدار موبایل بدانید!

دیدگاهتان را بنویسید