تعمیرات موبایل سامسونگ با ضمانت خدمات

قطع شدن گوشی موبایل میتونه دلایل مختلفی داشته باشه و در نهایت همگی اونها به یک موضوع خاتمه پیدا میکنند: اسپیکر گوشی شما دچار مشکل شده، یعنی بر فرض مثال، آب داخل گوشی نفوذ کرده و به بخش بلندگوها سرایت کرده و یا گرد و خاک زیادی در اطراف اسپیکر جمع شده و یا موارد این چنینی! حتما تا به حال پیش اومده که گوشی شما مشکلات زیادی پیدا کرده، مثلا حافظهاش پر شده و یا صفحه کلیدش برای مدت کوتاهی کار نکرده و یا صدای گوشیتون مشکل پیدا کرده و هر چندتا موضوع دیگه که به ذهن شما میرسه و میتونید اینجا اضافه اش کنید. شارژ خالی کردن گوشی، یکی از مشکلات شایع بسیاری از تلفنهای هوشمنده و در بسیاری از موارد کاری از دست شما برنمیاد، مگر اینکه مجبور باشید باتری گوشی رو تعویض کنید و در این مرحله واقعا مهمه که بتونید یک باتری اصل و با کیفیت رو تهیه کنید و در گوشیتون جایگذاری کنید. مسلماً اگر دانش کافی برای تعمیر گوشی آسیب دیده به وسیله آب را نداشته باشید، مجبور میشوید هزینه زیادی برای خرید یک گوشی جدید صرف کنید. ممکنه حافظه داخلی و حافظه گوشی شما، بسیار زیاد باشه، اما در عین حال، مجبور هستید هربار که به سفر میرید و یا میخواید در یک مهمانی چند عکس بگیرید، با این خطا مواجه بشید: حافظه گوشی شما پر هست و باید اطلاعات رو خالی کنید.

اما در همه این موارد نمیتونیم و نمیخوایم به سراغ تعمیر موبایل و تعمیرکار موبایل بریم، چون اینها مشکلاتی هستند که میتونید خودتون و یا افراد خانواده و دوستانتون حلشون کنید؛ در واقع این مشکلات به صورت مقطعی ایجاد میشن و به راحتی هم قابل حل هستن. در این مواقع احتمالا شما به تعمیر موبایل نیاز پیدا کردید. ۴. مشکل به طور کامل برطرف شود و دیگر نیازی به تعمیر دوباره و یا چندباره پیدا نکنیم. موارد اشاره شده از مهمترین و شایعترین مشکلات در استفاده از گوشیهای همراه بودن که افرادی زیادی رو به سمت تعمیر موبایل و یافتن تعمیرکار موبایل میکشونه. ساکشن کاپ را روی گوشی قرار داده و آن را به سمت بالا بکشید. برای ورود به بازار کار این رشته می توانید انتخاب های گوناگونی داشته باشید، چرا که فرصت های شغلی تعمیرکار موبایل است. سه نکته کلیدی که برای اینکه اگر گوشی اندرویدی شما روشن نمی شود؛ باید چه کار کنید؟ شما تلاش میکنید گوشی رو ریست کنید و یا خاموش و روشن کنید، اما مشکل همچنان به قوت خودش باقیه.

اما ما توی این مقاله به سراغ چند نکته کلیدی رفتیم که فارغ از اینکه گوشی موبایل شما سامسونگ باشه و یا آیفون و یا بهتر بگیم اندروید باشه و یا IOS، میتونه کمک کنه و یا بهتر بگیم لازمه که بدونینش تا نگرانیتون قبل از تعمیر موبایل برطرف بشه و اون هم موضوع یافتن تعمیرکار حرفهای موبایل هست. اما راههای بهتر و کم خرجتری نیز وجود دارند، با دیجی رو همراه باشید تا با ذکر چند نکته شما را با نحوه تعمیر گوشیهای آسیب دیده به وسیله آب آشنا کنیم. اگر گوشی هوشمند شما تصادفاً درون استخر بیفتد یا یک لیوان آب روی آن خالی شود چه عکس العملی نشان خواهید داد؟ در این مواقع کارهای زیادی انجام میدیم: مثلا شنیدید که گوشی رو میتونید با سشوار خشک کنید یا حتی باید تلفنتون رو داخل یک گونی برنج بذارید. به این ترتیب، افراد میتونن با نصب اپلیکیشن آچاره روی گوشی و یا حتی با لپتاپ، از تعداد زیادی متخصص و تعمیرکار موبایل آگاه بشن و هر موردی که به نظرشون مناسبتر بود رو انتخاب کنند. ممکن است در حال استفاده از گوشی در قسمت تنظیمات گوشی باشید و به طور خودکار و ناخواسته برنامه تلگرام یا واتس آپ باز شود و شما در گروهی وارد شوید.

ریختن آب روی گوشی هم بارها اتفاق میافته، از زمانی که در حال لذت بردن از نوشیدن یک چای گرم در کنار سیستم لپتاب هستید تا زمانی که موبایلتون از جیبتون به بیرون پرت میشه و در جوی آب میافته. اگر یکباره با این مشکل مواجه شده اید، امکان دارد برنامه هایی در گوشی شما فعال شده باشند که در حال استفاده مضاعف از باتری گوشی هستند. گلکسی c شامل مدل هایی نظیر C2 ، C5 ، C7 ، C8 ، C9 و … اگر شماره مدل با هر حرف دیگری شروع شود، ممکن است به کاربر یک دستگاه قدیمی فروخته شده باشد.حرف اول شماره مدل به چه معناست؟ در هر حالت، در این مرحله، تعمیر موبایل، تنها کاریه که میتونید انجام بدید. در این منبع سایت WonderHowTo گابریل تیلور توضیح می دهد که تقریبا تمام کلید های صدای گوشی های هوشمند می توانند به وسیله ی پیچ گوشتی و سوگرو یک چسب با قابلیت فرم گیری که به پلاستیک تغییر می یابد، تعمیر شوند. یکی از اتفاقات ناخوشایندی که میتواند عملکرد گوشیهای هوشمند را با خطر مواجه کند وارد شدن آب و مایعات به داخل آن است.

دیدگاهتان را بنویسید