تعمیرات موبایل سامسونگ با ضمانت خدمات

این اتفاق میتونه بارها و بارها برای هر فردی رخ بده، اینکه گوشی از دستتون میافته و بعد وقتی به سراغ جمع کردن گوشی میرید، با صفحه نمایش و یا اسکرین شکسته روبرو می شید. اگر گوشی شما از لانچرهای نصبی که شما ترجیح می دهید به لانچر پیش فرض تغییر می کند. اگر به گذشتهها برگردیم، به خوبی به یاد میآریم که عمر چندانی از خلق گوشیهای همراه نمیگذره، تقریبا حدود 20 سال و با فاصله کمتری گوشیهای هوشمند از راه رسیدن؛ وسیلههای ارزشمندی که این روزها اصلا نمیتونیم نبودشون رو تصور کنیم و به راستی زندگی رو از جهات بسیاری برای ما آسون کردن و دیگه نیازی نیست از مزایای این همراهان ارزشمند بگیم. مشکل از کجا میتواند باشد؟ داغ شدن گوشی شیائومی یکی از مشکلاتی است که بیشتر کاربران گوشی شیائومی با آن رو به رو شده و از تیم مشاوره ما برای حل این مشکل راهنمای می خواهند. اگر از کاربران گوشی های شیائومی و یا سایر دستگاه های این برند هستید بهتر است جهت دریافت خدمات مورد نیاز خود تنها به «مراکز معتبر» مراجعه کنید. حتی اگر زمان گارانتی دستگاه اتمام یافته است باز هم به آنها مراجعه کنید چون بهتر از هر تعمیرکاری مشکلات دستگاهی که ساپورت میکنند را میشناسند.

تفاوتی ندارد گوشی گلکسی اس 20، گلکسی اس 20 پلاس، گلکسی اس 20 اولترا، گلکسی نوت 10، گلکسی نوت 10 پلاس، گلکسی اس 10 لایت، گلکسی M30s، گلکسی A51، گلکسی A70، گلکسی A80، گلکسی A50، گلکسی M51، گلکسیA10s، گلکسیA20، گلکسیA20s یا گلکسی A30s را میخرید، قبل از هر چیز مطمئن شوید که گارانتی شرکتی دارد، همچنین مطمئن شوید گوشی رجیستر شده باشد و برچست کد رجیستری بر روی جعبه وجود داشته باشد. اگر قصد خرید گوشی سامسونگ دارید حتما مطمئن شوید که جنس اصلی و اوریجینال میخرید، به همین دلیل بهتر است از سایتهای معتبر خرید و فروش موبایل یا نمایندگیهای این برند موبایل خود را بخرید. نباید ناامید شوید. مطمئن باشید در مدت کوتاهی به سود عالی ماهانه خواهید رسید. بهرهگیری از پیشرفتهترین امکانات آموزشی در کنار اساتید باسابقه باعث شده کارآموزانی که از آموزشگاه فنی سازان فارغالتحصیل میشوند به تعمیرکاران ماهر حوزه تعمیرات موبایل سامسونگ تبدیل شوند. امروزه استفاده از تلفن همراه تبدیل به یک بخش جداناپذیر در زندگی روزمره شده طوری که تلفن همراه تبدیل به یک وسیله برای راه اندازی کسب و کار شده و محبوبیت آن جهت استفاده در مشاغل مختلف رو به افزایش است .

در بعضی مواقع، با وجود این شکستگی شما همچنان میتونید از موبایلتون استفاده کنید، اما در موارد زیادی ناچارید، صفحه گوشی رو به طور کامل تعویض کنید که دارای هزینههای مختلفی بسته به گوشی است و اگر گوشی شما قدیمی شده باشه، ممکنه اصلا نتونید صفحه رو تعویض هم بکنید. پس از آن بر حسب این که کدام قطعات باید ترمیم شوند، هزینه تعمیرات موبایل به شما اعلام می شود. اول اینکه شاید کارآموز هزینه خریداری تمام تجهیزات را در ابتدای آموزش و قبل از ورود به بازار کار نداشته باشد و اصلا نیازی هم نباشد و دوم اینکه تعداد معدودی از کارآموزان ممکن است به هر دلیلی مایل نباشند بعد از یادگیری مهارتها وارد بازار کار شوند، در این صورت آنها میمانند و یه سری تجهیزات که روی دست آنها باد کرده و باید به نصف قیمت آنها را بفروشند. خوشبختانه، روشهای سادهای برای انجام یکسری آزمایشها جهت تست مشکلات سختافزاری در دستگاههای تلفن همراه وجود دارد تا موارد بالقوهای را که باید حل شوند، شناسایی کنید. آموزشگاه های مختلف ممکن است شهریه های متفاوتی را از متقاضی دریافت نمایند اما بهتر است به دنبال دوره آموزشی باشید که در کنار شهریه مناسب، کیفیت بالایی را در آموزش ارائه دهد.

پس از بررسی مشکل گوشی شما، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و مشکل دقیق گوشی و هزینه تعمیر را به شما اعلام میکنند. در این حالت برای گوشی هوشمند شما، آسیبها و مسائلی به وجود میآید که میتواند منجر به کاهش سرعت گوشی، خرابی السیدی، قفل شدن، گیرکردن، کم شدن سریع شارژ تلفن شما گردد. از بازار و بازیهایش که بگذریم باید بدانیم که محصولات برندهای معروف مانند سامسونگ به سرعت توسط چین کپی میشوند و گوشیهای فیک و تقلبی آنها بازار را پر میکند. ریختن آب روی گوشی هم بارها اتفاق میافته، از زمانی که در حال لذت بردن از نوشیدن یک چای گرم در کنار سیستم لپتاب هستید تا زمانی که موبایلتون از جیبتون به بیرون پرت میشه و در جوی آب میافته. در این مواقع احتمالا شما به تعمیر موبایل نیاز پیدا کردید. اما در سالهای جدید دیگر خبری از این حرفها نیست و حتی اپل شارژر را هم از جعبه خودش حذف کرد. دقت داشته باشید و محل قرار گرفتن هر یک از پیچ ها را هنگام باز کردن گوشی به خاطر بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید