تعمیرات موبایل سامسونگ با ضمانت خدمات

این امتیازها بر پایه طراحی ماژولار گوشی، تعویضپذیری باتری، نوع پیچ و مهرههایی که در ساخت گوشی استفاده شده است، آسانی باز کردن صفحه نمایش و … همچنین نکتهای که لازم است کاربران راجع به تعمیرات موبایل سامسونگ به آن توجه داشته باشند، آن است که از نگاه تکنسینهای این حوزه، طراحی و ساخت گوشیهای سامسونگ بهصورت متنوع و گوناگون انجام میشود که به همین خاطر، کار تعمیرات موبایل سامسونگ بایستی با تسلط و دانش کافی انجام شود. اکنون تعمیر گوشی نوکیا هم با قدرت در بخش تولید و طراحی گوشی هوشمند وارد شده تا دوباره خاطرات شیرین طرفدارانش را زنده کند و با عرضه محصولات با کیفیت حرف های زیادی در این زمینه داشته و جای پای خود را دربرابر رقبا مستحکم تر کرده است. البته این مساله نباید باعث شود که تعمیرکار، تعویض قطعه مورد نظر را ترجیح دهد و تا جای ممکن باید سعی کند قطعه را در صورت امکان تعمیر کند و این یعنی مشتری مداری و وجدان کاری. نکته دیگر در مورد جواز کسب است. البته این نکته هم حائز اهمیت است که بهتر است مغازه خود را نزدیک به فروشگاهها و پاساژهای تلفن همراه دیگر اجاره کنید. بعد از اجاره مغازه و کسب جواز کسب شما میبایست برای تهیه لوازم و تجهیزات اقدام کنید.

در ابتدای کار لزومی ندارد تمام تجهیزات را تهیه و مبلغ هنگفتی خرج کنید. در ابتدای کار ممکن است کمی ضرر کنید. به علاوه تعداد زیادی تعمیرکار در این دو مرکز وجود دارد که انتخاب یکی از آنها کمی می تواند مشکل باشد. تعمیرات گوشی اپل به علت تکنولوژی و استانداردهای متفاوت شرکت سازنده، نسبت به گوشیهای معمولی بازار از اصول کمی متفاوت برخوردار است و کار با آنها مانند سایر گوشیها راحت نیست. این روشهای درآمدزایی در بازار تلفن همراه که در زیر لیست شده اند خیلی رایج و پرسود هستند. در ابتدای کار شما میتوانید از راههای دیگری در کنار تعمیرات موبایل درآمدزایی کنید. شما میتوانید خدمات زیادی همچون رفع مشکلات سخت افزاری، نرم افزاری، مشاوره ای و حتی نصب و فروش را به مشتریان خود ارائه دهید. ازآنجاکه یک تلفن همراه هوشمند، یک دستگاه الکترونیکی محسوب میشود و بر روی آن سیستم عاملی نصب شده است، بنابراین میتوان مشکلات سختافزاری و نرمافزاری را برای هر مدل گوشی پیشبینی کرد. اگر متوجه شدید که مشکل شارژ همزمان با به روز رسانی نرم افزار شروع شده است ، ممکن است لازم باشد به نسخه قدیمی تر Android بازگردید – اگرچه به خاطر داشته باشید که نصب آخرین سیستم عامل همیشه امنیت دستگاه شما را بیشتر می کند.

اگر با این فرض شغل تعمیرات موبایل را مد نظر قرار دادهاید این مطالب برای شما بسیار مفید است و قطعا شما را در انتخابتان کمک میکند. تا جای امکان موبایلتان را در معرض تابش مستقیم نور خورشید و یا قرار دادن در محل هایی که دمای بسیار بالایی دارد، خودداری کنید. اما در شرایطی که میزان آسیب دیدگی قطعات بالا باشد و چند قطعه به صورت هم زمان از کار افتاده باشند، معمولا شانس بسیار پایینی برای ترمیم موبایل وجود دارد. اما معیار تعمیرپذیری چیست؟ اما این یعنی چه؟ لذا آشنایی با مهارتهای مربوط به تعمیر گوشیهای اپل نیاز به آموزش اصولی توسط اساتید باتجربه دارد که ما این امکان را در دورههای آموزش تعمیر موبایل مجتمع فنی پویان فراهم کردهایم. پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از تعمیرلاین به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید!

آی سی ها یا مدارهای مجتمع مهمترین اجزای موجود در برد گوشی های موبایل هستند که بیشترین کار را روی برد تلفن انجام می دهند. در این چگونگی تعمیر صفحه خراشیده شده، ترک خورده یا شکسته گوشی هوشمند، دیوید پراس توضیح می دهد تا زمانی که خطر احتمالی بدتر شدن مشکل را درک کنید؛ اینکه شما خودتان صفحه گوشی اندرویدتان را تعمیر کنید، ممکن است. فرق نمیکند کدام حرفه باشد، درآمدزا باشد یا نه، نیاز به تحصیلات داشته باشد یا نه، در هر حرفه و تخصصی که پشت کار و ثبات قدم وجود داشته باشد امکان ندارد بعد از حدود ۱۰ سال به درآمد بالا و موفقیت عالی نرسد. دریافت پروانه کسب برای شما حدود ۲ میلیون تومان آب میخورد. به طور کلی، اگر بخواهیم یک بازه قیمتی برای هزینه تعمیر گوشی در موبایل کمک بیان کنیم، این بازه از 200 هزار تومان الی 3.200 میلیون تومان میباشد. لازم به ذکر است تعویض سی پی یو تا چندین میلیون تومان میتواند متغیر باشد و به عواملی که پیشتر اشاره کردیم وابسته است. اشتباه و عدم توجه و کمبود مهارت تعمیرکار با توجه به قطعات گران و گاها کمیاب این گوشیها میتواند ضررهای قابل توجهی به تعمیرکار آن وارد کند. اردبیل فیکس یک سامانه آنلاین درخواست تعمیرکار موبایل می باشد که پس از ثبت درخواست شما یک تکنسین متخصص و مورد تایید در زمان و مکان مورد نظر شما و در حضور خودتان گوشی را تعمیر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید