تعمیرات موبایل در محل

اما این انتهای کار نیست و شما برای انجام تعمیرات موبایل به وسایل نهچندان گران و قابل توجه اما بسیار کاربردی دیگری از جمله شابلون، پنس، پیک، ساکشن کاپ، اسپاجر، سیم قلع، روغن فلکس و روغن لحیم و … شغل تعمیرات موبایل هم مانند هر شغلی دیگری مزایا و معایبی دارد ولی خبر خوب این است که دردسرها و دشواریهای این شغل خیلی کم است. چون بیشتر از ۷۰ درصد کارهای تعمیرات موبایل مربوط به تعویض قطعات است که ابزار مورد نیاز برای آن هزینه زیادی ندارند. شما میتوانید با گذراندن یک دوره فشرده آموزش تعمیر موبایل حداکثر یک هفتهای در این موسسه، تمام مهارتهای مورد نیاز برای این شغل را فرا بگیرید. در کلاس آموزش تعمیر موبایل شما برای شارژ مستقیم باتری، روشن کردن گوشی بدون باتری و همچنین نحوهی جریانکشی در موبایلهای خاموش برای عیبیابی آنها، به منبع تغذیه DC احتیاج خواهید داشت. در مرحله بعدی برای شروع به کار نیاز به ابزار و وسایل تعمیر تلفن همراه دارید که با توجه به تنوع خدماتی که ارائه میدهید هزینهای بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان برای شما خواهد داشت. شاید ۱۰ یا ۱۵ سال پیش امکان این وجود داشت که چند شغل مختلف را در مدت کم عوض کرد تا به شغل مورد علاقه خود رسید.

ابزارهای مورد نیاز برای تعمیرات موبایل به دو دسته سختافزار و نرمافزار تقسیم میشوند. البته برای این مورد هم نگرانی وجود ندارد. راه اندازی معازه تعمیرات موبایل یا اجاره یک میز از دیگر روش هایی است که می توانید برای جذب مشتری و درآمدزایی در این حرفه از آن استفاده کنید. هزینه دوم و مهمتری که شما با آن روبرو میشوید اجاره کردن محلی برای شروعبهکار است. البته نگران این مرحله هم نباشید چون با همکاری با یک مغازه تعمیرات تلفن همراه و گرفتن یک میز با اجاره خیلی مناسب هم میتوانید شروعبهکار کنید و درآمد شما هم کاملا جوابگوی اجاره شما و هزینههای جانبی دیگر خواهد بود. در ضمن شما میتوانید کار خود را با فروش لوازم و قطعات جانبی و همینطور انجام خدمات سادهتر مثل تعویض گلس، تعویض تاچ السیدی، تعویض باتری و … این ابزار همچنین برای تعویض باتری و درب پشت هم استفاده میشود. مولتیمتر یا اهممتر برای تست خازن، دیود، مقاومتها، ترانزیستور و سایر قطعات و همچنین تست مسیرهای تلفن همراه و ولتاژگیری باتری کاربرد دارد و در آموزش تعمیر موبایل بیشتر از آن جهت عیبیابی استفاده میشود. این ساده ترین ابزاری است که در آموزش تعمیر موبایل با آن سروکار دارید.

برخی از افراد برای گوشیهای خود از قاب و محافظ استفاده نمیکنند؛ بنابراین با وارد شدن ضربههای متوالی به دستگاه تلفن همراهشان، انواع خرابیها از جمله از کار افتادن ویبره، رخ میدهد. چرا که آب به تنهایی خسارتی به گوشی شما وارد نمی کند بلکه واکنش آب با الکتریسیته و تشکیل سولفات است که هزینه زیادی برای شما به ارمغان می آورد. خوشبختانه مرکز تعمیر برتر سرویس واحد تعمیرات موبایل با داشتن دستگاه های مخصوص قادر به تعمیر ال سی دی موبایل در صورتی که شکستگی بسیار زیاد نباشد می باشد و نیاز به پرداخت هزینه های زیاد جهت تعویض و خرید صفحه نمایش جدید نمی باشد. قبل از خریداری هرچیزی، چک کنید و ببینید که آیا شما به قطعه دیجیتایزر و یا صفحه نمایش نیازمندید و یا هر دو آنها. پیش از هر چیز شما باید بدانید که اصلا گارانتی گوشی ها تقریبا در ایران معنایی ندارد و شما خیلی به ندرت میتوانید نمایندگی را پیدا کنید که بدون بهانهجویی گوشی شما را تحت گارانتی و به صورت رایگان تعمیر کنند.

ایردات لنز، آب خوردگی، خرابی فلش، کثیفی لنز از دلایل اصلی تعمیر دوربین گوشی میباشند. قیمت های منصفانه ما یکی از دلایل جذب مشتری ما می باشد. مشتریان می توانند به کمک این امکان دستگاه را در محل خود به پیک ما تحویل داده و پس از تعمیر، در محل خود دریافت نمایند. اگر از کارشناسان ما بخواهید که ال سی دی 100 درصد اورجینال یا اصطلاحا روکاری را در دستگاهتان نصب کنند، مطمئن باشید که بعد از تعمیر گوشی هیچ افت کیفیت را مشاهده نخواهید کرد. در اوایل ورود گوشی های موبایل هوشمند به بازار دیجیتال، اکثر کاربران این وسایل جوانان بین سنین 16 تا 30 سال بودند اما امروزه شاهد آن هستیم که طیف وسیعی از افراد میانسال از این وسیله کاربردی بصورت روزمره استفاده می نمایند. از اشتباه ترین باوری که بین مردم رایج است همین موضع است که با تعمیر گوشی عمر گوشی شما کم می شود و دیگر کارایی گذشته را ندارد! هیتر از جمله تجهیزات مهم در حرفه تعمیرات تلفن همراه است که با اعمال هوای گرم قابل کنترل به منظور باز کردن اجزای مختلف تلفن همراه استفاده میشود. علاوه بر آن، روت کردن گوشی و استفاده از کاستوم رم، یک راه حل برای هنگ کردن به شمار میرود.

دیدگاهتان را بنویسید