تعمیرات موبایل در محل

تکنولوژی دیگر صفحه لمسی خازنی است که امروزه در گوشی های هوشمند کاربرد دارد و جای فناوری تاچ های مقاومتی را گرفته است. با گسترش روز افزون استفاده از گوشی های هوشمند، قابل پیش بینی است که هر روز بنا به دلایل مختلف این گجت ها دچار مشکلات سخت افزاری مختلفی شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. وجود کارگاه های مجزا برای انواع مشکلات ایجاد شده در گوشی باعث افزایش کیفیت تعمیرات شده است. زیرا تاچ در چنین محصولاتی، رابط میان کاربر و دستگاه است و در صورتی که خراب گردد، گوشی عملاً بیاستفاده شده و از کار می افتد. شاید در چنین مواردی، پای خرابی یک قطعه سخت افزاری و یا وجود یک ایراد و نقص نرم افزاری در میان باشد. لازم به ذکر است برای استفاده از مرجع تعمیرات موبایل در محل نیازی به خروج از منزل، تلف کردن زمان در ترافیک شهری و مراجعه حضوری نیست چرا که کل پروسه سفارش تعمیرات از منزل یا محل کارتان با استفاده از پیک در محل این شرکت انجام خواهد شد.

شکستگی در صفحه ال سی دی، اشکال مختلفی دارد اما در همه آنها، کار کردن با گوشی برایتان سخت خواهد شد. هزینه تعمیر سی پی یو گوشی هم به مقدار آسیب و خرابی پردازنده یا همان سی پی یو و برند گوشی شما وابسته است. ممکن است موبایل شما به شدت خیس شود و یا داخل محفظه آب یا جوی آب بیفتد. با وجود اینکه بسیاری از موبایل های هوشمند امرزوی ضد آب هستند اما از استفاده بلند مدت از آنها در برابر نور خورشید و بارش باران، جلوگیری کنید؛ و بلافاصله پس از خیس شدن اقدام به خشک نمودن آن نمایید. زیرا معمولا این دستگاهها بعد از گذشت مدت زمانی مجددا دچار مشکل خواهند شد. برای تعمیرات گوشی موبایل، نمیتوان زمان دقیقی را بیان کرد اما میتوان بازه زمانی را پیشبینی نمود که دررابطهبا مدتزمان تعمیرات گوشی توسط موبایل کمک، میتوانید بازه زمانی را بهصورت مستقیم از اپراتور بپرسید. بنابراین زمانی که تعمیراتموبایل را به ما بسپارید میتوانید با خیال آسوده از کیفیت تعمیر اطمینان داشته باشید. به همین منظور خدمت تعمیر موبایل در محل نیز توسط پین ورک راهاندازی شده است تا شما عزیزان با اطمینان خاطر بیشتری بتوانید از خدمت تعمیر موبایل پینورک استفاده نمایید.

اگر می خواهید از هزینه های اولیه راه اندازی شغل تعمیر موبایل مطلع شوید ، این کار تقریباً 15 تا 50 میلیون تومان هزینه دارد (بستگی به کیفیت تجهیزات و حرفه ای بودن بیزینس شما). ایمنترین راه برای خشک کردن موبایل آسیب دیده و گرفتن رطوبت آن، قرار دادن موبایل در یک کیسه برنج خام، برای یک روز کامل است. گاهی هم مشکل نرم افزاری است و با اصلاح تنظیمات، راه اندازی مجدد و گاها ریست فکتوری، حل می شود. معمولا این قطعات به راحتی تعمیر میشوند و مشکل آنها با خدمات تعمیر موبایل حل میشود. اگر خرابی سی پی یو به حدی باشد که با تعمیر حل شود، هزینه آن زیاد نخواهد بود. گلس، به لایهای محافظ، از جنس پلاستیک یا شیشه، گفته میشود که برای جلوگیری از ایجاد خط و خش و شکستگی ال سی دی، روی صفحه نمایش نصب میشود. به هنگام کار بر روی سیم های گوشی موبایل خیلی مراقب باشید. که همه اینها منجر به تغذیه نامناسب گوشی میشود.

با یادگیری بخش های تغذیه موبایل، مدار شارژ، سیم کارت، مدار آنتن، نمایشگر، مدار تصویر، بلوتوث، وایرلس و پردازنده های موبایل شما تسلط کافی برای عیب یابی یک گوشی موبایل بدست می آورید. اگر میخواهید از صفر این شغل را شروع کنید لازم است که ابتدا دوره اولیه تعمیر گوشی را یاد بگیرید، در اصل شناخت قطعات، تست و اندازه گیری قطعات، ابزارهای تخصصی تعمیر گوشی، آنالیز مدار تغذیه، شارژ، باتری، سیم کارت، پردازنده گوشی، IC های تصویر و صدا و بلوتوث از مهمترین موارد در پایه آموزش تعمیرات موبایل است. یکی از متداولترین راهها برای انجام تعمیرات گوشی، جریان کشی آن است که با استفاده از برقرار کردن جریان برق به صورت مستقیم در آن صورت میگیرد. شاید برای خرابی گوشی باز هم به مرکزی که گوشی را خریداری کرده اید مراجعه کنید اما بهرحال شرکت گارانتی کننده موظف به برطرف کردن مورد و عیب خواهد بود. حتی اگر زمان استفاده را در بروز خرابی و عیب در گوشی لحاظ نکنیم، امکان بروز حادثه وجود دارد. این کار را با قطع کردن کانکتور در پشت تاچ ال سی دی میتوانید انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید