تعمیرات تخصصی گوشی در زود کمک ZoodKomak

بنابراین اگر مرکز یا شرکتی ادعای نمایندگی آیفون یا اپل را داشت، متاسفانه حقیقت را نمی گوید! به عبارتی اگر زیر بنای دانش کامل نباشد، نمی توان به موفقیت در بازار کار تعمیر موبایل امیدوار بود. عده ای از جوانان با تکمیل این دانش و مهارت جذب بازار کار گسترده تعمیرات گوشی های تلفن همراه می شوند و بخش دیگری ترجیح می دهند که به طور مستقل با اجاره یا خرید یک مغازه کارشان را آغاز نمایند. این درپوش، فریم میانی نام دارد. از این رو توجه به نشانههایی که گوشی موبایل از خود بروز میدهد مانند بالا رفتن حرارت و گرم شدن گوشی اهمیت بسیار بالایی دارد. میزان این سرمایه گذاری کاملاً به تعداد خدماتی که قصد دارید به مشتریان خود ارائه دهید بستگی دارد. این کار را بهآرامی انجام دهید تا خدشه و خرابی به گوشی وارد نشود. نحوه استفاده از انواع مختلف تجهیزات و ابزارها برای انجام صحیح تعمیر انواع دستگاه های تلفن همراه شامل مونتاژ انواع گوشی ها ، شناسایی و آزمایش قطعات گوشی ، مطالعه مادربرد و اجزای سازنده آن، کار روی تراشه های مختلف PCB، نحوه استفاده از مولتی متر ، لحیم کاری (برای پل زدن مسیرهای شکسته) ، جایگزینی تراشه ها و قطعات، جایگزینی درگاه های شارژ ، اتصالات ، سوئیچ ها ، رفع تلفن های همراه آسیب دیده از آب و خیلی بیشتر …

دانستن اجزای خازن ها ، دیودها و ترانزیستورها می تواند نقش مهمی در موفقیت تعمیر داشته باشد. شناخت قطعات برد گوشی های موبایل و دانستن نحوه عملکرد آنها در تعمیر گوشی های همراه بسیار مفید و کاربردی می باشد. این بلوک نحوه قرار دادن قطعات روی برد را نشان می دهد. این مجموعه در طول 8 سال سابقه فعالیت، اکنون یکی از بزرگترین مراجع تعمیر گوشی و نیز تولید محتوای تخصصی در این زمینه است که به یک آموزشگاه تعمیر گوشی اینترنتی تبدیل شده است. کاراموزی تعمیرات موبایل در آموزشگاه و کارگاه فعال تعمیرات موبایل در طی 80 تا 100 ساعت برگزار می شود. با گذراندن دوره تخصصی تعمیرات موبایل در یک آموزشگاه معتبر و مجهز مانند آموزشگاه فن آموزان شما باید توانایی راه اندازی یک شغل را داشته باشید. حالت دوم این است که شما تمایل به راه اندازی مغازه شخصی خود را داشته و در این صورت باید از یک سرمایه برای رهن و اجاره مغازه برخوردار باشید.

این مجموعه در ابتدا در زمینه مشاوره تلفنی تعمیرات گوشی فعال بوده و بلافاصله مرکز تعمیرات سختافزاری و نرمافزاری گوشی را با تکمیل تیم مجرب و آگاه راهاندازی نمود. کلیه دستگاه های تعمیر شده در مرکز تعمیرات موبایل 118 مشمول گارانتی خواهند شد. گارانتی خدمات نمایندگی شیائومی در مشهد برگ برنده این مرکز در مقایسه با سایر مراکز همکار است. خرابی این قطعه نیز بر اساس ساختار موبایل، بر روی کارکرد دیگر قسمتها تأثیر میگذارد. آموزش کار با منبع تغذیه تلفن همراه، آموزش نحوه خواندن نقشه های برد موبایل، آموزش نحوه شابلون زنی، آموزش چگونگی تعویض هارد گوشی تلفن همراه، آموزش تعویض دوربین گوشی های تلفن همراه، نحوه عیب یابی مشکلات مربوط به بلوتوث و … ، در این مرحله به تجزیه و تحلیل مدار ، نقشه خوانی ، عیب یابی و اندازه گیری ولتاژ می پردازیم. در ابتدا قطعات برد تبلت را به شما معرفی می کنیم و روش عیب یابی و تست هرکدام را از طریق کار عملی با ابزار توضیح می دهیم. با کمک یک ابزار تیز همانند کاتر یا تیغ موکت، آن را در لبه گوشی ببرید.

یعنی شما ظرف این مدت زمان موبایل تعمیر شده خود را از موبایل کمک دریافت میکنید! به صفحه ثبت آنلاین سفارش تعمیر موبایل کمک مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت نمایید. می باشد. برای اطلاع از لیست تمامی دوره ها به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. برای درک و دانش بهتر ، می توانید یک بلوک دیاگرام تهیه کنید و مسیریابی قطعات برد را فرا بگیرید. پس از بررسی برد، می توان با تعویض قطعات آسیب دیده، برد گوشی را تعمیر کرد. اگر مشکل نرمافزاری و بهم خوردن تنظیمات باشد، نیازی به بررسی ماژول دوربین دیده نمیشود، اما اگر مشخصاً دوربین یا لنز آن شکسته باشد، آب به آنها نفوذ کرده باشد یا غیره، پای ترمیم و تعویض به میان میآید. برخی از تعمیرات تلفن مانند آب خوردگی و ضربه خوردن گوشی های موبایل به زمان و تمرکز و تجربه زیادی برای تعمیر نیاز دارند. در این دوره آموزش تعمیر تلفن همراه ، درک کاملی از سخت افزارهای مختلفی که دستگاه تلفن همراه را تشکیل می دهند ( آیفون ، سامسونگ ، نوکیا و … ) خواهید داشت و دانش پیشرفته لازم در مورد چگونگی جداکردن و مونتاژ قطعات سخت افزار دستگاه ، عیب یابی انواع مختلف دستگاه های تلفن همراه (اپل ، سامسونگ و سایر برندهای گوشی های همراه) برای ارزیابی اینکه چه نقصی ممکن است داشته باشد تا بتوان آن را ترمیم کرد، بدست خواهید آورد.

دیدگاهتان را بنویسید