تعمیرات تخصصی گوشی در زود کمک ZoodKomak

توجه کنید که بریک شدن گوشی، یکی از خطرناکترین مشکلات تلفنهای هوشمند است که بایستی با دقت و با دانش کافی برای رفع آن اقدام کرد. متاسفانه بسیاری از تعمیرکاران به هنگام بروز کوچکترین نشانه ها بر روی صفحه نمایش اقدام به تعویض ال سی دی می نمایند. بسیاری از برنامه ها از باتری زیادی استفاده می کنند که می تواند به سرعت آن را تخلیه کند. وقتی حافظه دسترسی تصادفی (RAM) شما پر از برنامهها و پروندههایی است که از آنها استفاده نمیکنید یا به آنها نیاز ندارید، تلفن شما بهکندی عمل میکند. این مجموعه مفتخر است که برای ارائه محصولات صد در صد اورجینال در حوزه لوازم جانبی موبایل و تبلت، فروشگاه آقای تعمیرات موبایل را راهاندازی کرده است و حتی گوشیهای خراب مشتریان را خریداری میکند. برد و آیسی گوشی شما، بخشی مهمی است که ولتاژهای قوی و ضعیف را مدیریت میکند. بنابراین اگر تلفن شما در آب افتاد ، باید سریع عمل کنید و فوراً گوشی را بیرون بیاورید و خاموش کنید، آن را با مواد ضدعفونی کننده و پارچه میکروفیبر تمیز کنید، تلفن را تا حد امکان خشک کنید، باتری (اگر قابل جابجایی است) و سیم کارت را بردارید و از یک تعمیرکار موبایل برای رفع مشکل آبخوردگی گوشی خود کمک بگیرید.

اگر عکس های شما تار می شوند یا فوکوس نمی کنند، ا گر متوجه شدید که هنگام باز کردن برنامه دوربین ، فلاش روشن نمی شود یا خاموش نمی شود ، اگر متوجه شدید که لنز دوربین صدا می دهد یا دوربین به صورت خودکار بسته می شود، اگر عکس های دوربین تار و تیره است به احتمال زیاد دوربین گوشی شما خراب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. اگر عکاسی می کنید و فلاش یا در زمانی که نباید روشن می شود ، یا زمانی که می خواهید روشن شود خاموش می ماند ، احتمالاً فلاش خودکار را فعال کرده اید. دقت داشته باشید که تلفن های همراه طوری تنظیم می شوند که وقتی تلفن بیش از حد داغ می شود فلاش را غیرفعال کنند. پس از ثبت درخواست تعمیر موبایل و تعیین زمان و مکان تعمیر توسط شما، یک تکنسین حرفه ای با تمام امکانات مورد نیاز برای تعمیر گوشی شما در محل مورد نظرتان اعزام میگردد و گوشی شما را در حضور خودتان تعمیر می کند. او پس از اعلام مشکل و قیمت تعمیرات آیفون و کسب رضایت شما، کار تعمیر گوشی اپل در محل را با ابزار و تجهیزاتی که همراه خود دارد انجام خواهد داد.

ممکن است تصور کنید تعمیر گوشی اپل در محل محدودیتهایی دارد، اما اینگونه نیست. برای تعویض هارد گوشی اول چک می شود که مارک و مدلی از هارد که به گوشی میخورد در بازار موجود است یا خیر. از سری مشکلات رایج در گوشی های سامسونگ می توان به پرش آنتن موبایل، کارنکردن تاچ و ال سی دی، شکستن گلس ال سی دی، خرابی و سوختن هارد گوشی و خرابی برد اصلی موبایل. گلس یکی از دیگر قطعات مهم در موبایل است که از جنس شیشه محافظ بوده و وظیفه محافظت از ال سی دی در برابر ضربه و خط و خش را دارد. خدمات نرمافزاری یکی از مهمترین خدمات موبایل در محل و همچنین نمایندگی گوشی آیفون است. شکستن و ترک خوردن ال سی دی نیز یکی از دلایل درخواست تعمیر گوشی آیفون در محل است. بنابراین در صورت مشاهده مشکل در ال سی دی توصیه می کنیم کار تعمیرات به مراکز مجاز تعمیر گوشی بسپارید.

اگر از کارشناسان ما بخواهید که ال سی دی 100 درصد اورجینال یا اصطلاحا روکاری را در دستگاهتان نصب کنند، مطمئن باشید که بعد از تعمیر گوشی هیچ افت کیفیت را مشاهده نخواهید کرد. ا گر فلش شما به هیچ وجه روشن نمی شود، بررسی کنید تا مطمئن شوید که تلفن همراه شما در محیط گرم قرار گرفته است یا از تلفن همراه برای ثبت حجم زیادی از فیلم استفاده شده است یا خیر. این نوع مشکل میتواند ناشی از عدم اتصال میکروفون در بر گوشی باشد که برای پیداکردن آن از دستگاه لوپ استفاده میکنند. هنگامی که بر اثر خراب بودن این قطعات گوشی شارژ نشود، اتصال شارژر به دستگاه هیچ نتیجه و تغییری را به همراه نخواهد داشت. خاک یا پرز می تواند در داخل درگاه شارژ ایجاد شود و مانع از اتصال صحیح کابل شارژ با پورت شود. گاهی هم مشکلات نرم افزاری و ویروسی شدن گوشی مانع از شارژ شدن آن می شود. اگر با انجام راهکارهای ارائه شده باز هم مشکل شارژ شدن رفع نشد، توصیه می کنیم با تعمیرکاران موبایل در مجموعه امدادکاران تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید