تعمیرات تخصصی موبایل در محل

شما میتوانید از همان مراحلی که در قسمت قبل بیان کردیم برای بازکردن قاب پشتی گوشی خود استفاده کنید. کادر فنی تعمیرات سامسونگ ، فلسفه ی خدمت به مشتری را به طور دائم تقویت کرده و برای بهبود مستمر آن تلاش می کنند. از طرف دیگر ، با ورود گوشی های جدید به بازار ، باید دانش به روز درباره مشخصات فنی آنها را داشته باشید. البته باید این را هم بگوییم که استفاده از برنج همیشه کارساز نیست و توصیه ما این است که اگر یک گوشی آب خورده دارید، هرچه سریع تر به یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل مراجعه کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن گوشی را باز کرده و اب و نم موجود را با ابزارهای پیشرفته مناسب از قطعات سخت افزاری گوشی خارج کند. توجه داشته باشید باتری موبایل نیز دارای عمر مفید بوده و با گذر زمان، معمولا سخت تر و کندتر شارژ شده و زودتر شارژ خالی می کند. در این هنگام معمولا توصیه به خاموش کردن گوشی و گذاشتن آن در کیسه برنج می کنند. از جمله مزایای این روش میتوان به دقت بالا در صافی و مسطح بودن صفحه لمینت و ال سی دی و ایمنی بالای آن اشاره نمود. به علت چسبی بودن هارد گوشی های جدید و همینطور نیاز به مهارت، تجربه، ابزار و تجهیزات خاص، آی سی اورجینال و فایل پروگرم هارد، تعویض هارد گوشی یکی از تخصصی ترین کارها در زمینه تعمیرات موبایل می باشد.

هزینه لازم برای تعمیر ال سی دی و ال ای دی گوشی بسته به برند گوشی، نوع آسیب دیدگی، قطعه آسیب دیده، اورجینال بودن یا نبودن قطعات و … استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات موبایل باعث افزایش طول عمر گوشی می گردد و باعث کاشه خطاهای بعد از تعمیر با قطعات غیر اصلی می گردد. تعمیر موبایل در محل از خدمات جدید تعمیرات موبایل 118 می باشد. تعمیرات 118 با بهره مندی از هر دوی این موارد توانسته است تعداد زیادی تبلت را تعمیر و رضایت مشتریان را جلب کند. استفاده از قطعات متفرقه میتواند به سایر بخشهای موبایل شما نیز، آسیب وارد کند. برای ثبت درخواست و اطلاع از نرخ تعمیرات موبایل 1400 شما میتوانید به صفحه درخواست تعمیر موبایل مراجعه کنید و با وارد کردن مدل گوشی و علل خرابی درخواست خود را ثبت نموده تا در اسرع وقت همکاران ما درخواست شما را بررسی نمایند.

هزینه تعویض قطعات گوشی طبق نرخ نامه تعمیرات موبایل در گوشیهای مختلف با توجه به اصل یا تقلبی بودن هر قطعه و برند گوشی شما تعیین میشود. درست است که در بازار و اصطلاح عامیانه به این قطعه گلس ال سی دی موبایل گفته میشود اما در زمینه تعمیرات موبایل این اصطلاح مفهوم کاملا متفاوتی دارد. نداشتن محافظ صفحه و بدنه میتواند به سرعت باعث بروز این مشکل شود. حتی در هنگام استفاده از گلس محافظ، ممکن است در صورت افتادن گوشی، بدنه دچار آسیب دیدگی شود. یکی از رایج­ترین موارد تعمیر موبایل، تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی است. این مدار مسئولیت مراقبت از آی سی تغذیه و باتری در برابر سوختگی یکی از بلوک های خروجی را برعهده دارد. ابتدا سیم یو اس بی را ببرید تا علاوه بر سیم مشکی یک سیم قرمز مشاهده شود به این صورت سیم قرمز را قطب مثبت و سیم مشکی را قطب منفی در نظر میگیریم سپس باتری را از گوشی خود جدا کنید و قطب های هم نام سیم و باتری را به همدیگر متصل کنید و سر دیگر سیم را به لپتاپ وصل کنید با انجام این کار شاهد دوباره شارژ شدن باتری گوشی خود میشوید. شما میتوانید برای تعمیر و دوباره زنده کردن باتری گوشی خود از یک سیم یو اس بی و یک لپتاپ استفاده کنید.

حتما هر چند وقت یک بار از صحت عملکرد شارژر خود و همچنین عدم وجود پارگی یا آسیب دیدگی سیم های آن مطلع شوید. ضربه خوردن در نقاط مختلف گوشی موبایل، باعث ایراد در صفحه نمایش و تاچ گوشی و همچنین تراشههای داخلی میشود. همچنین با استفاده از مرکز تعمیرات تخصصی آقای تعمیرات موبایل، صرفهجویی قابل ملاحظهای در زمان و هزینه خواهید داشت. همچنین ثبت بازخوردهای شما پس از اتمام مراحل تعمیر به پیشرفت این مرکز کمک بسزایی کرده است. حتماً این جمله را شنیده­اید که می­گویند: “پیشگیری بهتر از درمان است”. باتری گوشی در گوشیهای هوشمند یکی از مهمترین قطعاتی است که با توجه به نوع و ساختاری که دارد معمولاً دچار مشکل میشود. با وجود اینکه بسیاری از موبایل های هوشمند امرزوی ضد آب هستند اما از استفاده بلند مدت از آنها در برابر نور خورشید و بارش باران، جلوگیری کنید؛ و بلافاصله پس از خیس شدن اقدام به خشک نمودن آن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید