تعمیرات تخصصی موبایل در محل

قبل از شروع ابزار ضروری را جمع آوری کنید. تعمیرات هر دستگاه با توجه به نوع ساختاری که دارد، حساسیت های ویژه دارد که فقط یک تعمیرکار حرفه ای می تواند از عهده آن بر آید. اگر اعلان های شما بر روی قفل صفحه از دست می روند، به تنظیمات رفته و انتخاب کنید که تمام اعلان ها نمایش داده شوند یا محتوا اعلان مهم را مخفی سازید. اگر باتری گوشی اندروید شما تحت تاثیر wifi قرار گرفته است، به تنظیمات بروید و تمام داده های اتصالی را دوباره تنظیم کنید. اگر گوشی شما در هنگام شارژ شدن بیش از حد گرم می شود، استفاده از گوشی در حین شارژ شدن را متوقف کنید. اگر در حین نصب و یا بروز رسانی اندروید۶.۰ مارشمالو به طور اتفاقی گوشی اندروید شما متوقف می شود و یا از کار می افتد و گوشی شما بر روی صفحه نصب قفل می شود، اجازه دهید باتری تا زمان خالی شدن کار کند و دوباره آن را تا ۱۰۰% شارژ نمایید و برای بروزرسانی دوباره تلاش کنید. مقاله ۱۰ مشکل رایج سامسونگ GalaxyS7 و چگونگی رفع آنها بر روی تعدادی از رایجترین مشکلات GalaxyS7 و GalaxyS7Edge که صاحبان آنها مواجه اند تمرکز دارد و نکاتی برای تعمیر آن توسط خودتان پیشنهاد می دهد.

شامل نکات کاربردی اندروید، ترفندها، و راه حل هایی برای تعدادی از مسائل رایج اندروید است. در دوره آموزش تعمیرات موبایل فن آموزان تمامی جزئیات و فوت و فن های جداسازی و مونتاژ ، تمامی نکات مربوط به تعمیرات نرم افزار و سخت افزار موبایل های اندروید و ios و نیز ابزار های لازم برای انجام تعمیرات با تمرکز بر تمرین عملی کارآموز یاد داده می شود. در اکثر مواقع، کاربران اندروید خودشان می توانند گوشی هوشمند را تعمیر کنید به ویژه با نکات کومار. موبایل کمک به عنوان یک سرویس تعمیر موبایل آنلاین فعالیت می کند، نحوه عملکرد موبایل کمک به این صورت است که فرد پس از درخواست تعمیر موبایل درسایت موبایل کمک (ارائه دهنده خدمات تعمیرات موبایل در تهران) یا از طریق مشاوره تلفنی میتواند سفارش خود را به ثبت برساند. سایت DigitalTrends اطلاعات تکنولوژی را برای روش زندگی ما ارائه می دهد. سایت Trustedreviews یک منبع برجسته از اخبار و بازبینی های تکنولوژی است. اگر پیام فضای ناکافی بر روی دستگاه دریافت کردید با پاک کردن برنامه های نصب شده، حافظه را آزاد کنید و یا از اپلیکیشنی مانند CCleaner استفاده کنید. سایت Gadget Magazine یک مجله است که بر دانش پشت سر گجت های مورد علاقه شما تمرکز دارد.

اگر wifi شما متصل باقی نمی ماند، به تنظیمات wifi رفته و گزینه پیشرفته را انتخاب کنید و حالت خواب را بر روی هرگز قرار دهید. اگر در حال بازی لگ را تجربه می کنید، اپلیکیشنی را امتحان کنید که سرویس های پس زمینه و اپلیکیشن های غیرضروری را متوقف کند و مقداری فضای RAM را برای بازی شما، آزاد کند. اگر گوشی اندروید شما پردازش های آهسته و لگ های پی در پی در هنگام بارگذاری اپلیکیشن ها را تجربه می کند، قسمت کش گوشی را پاک نمایید و از برنامه های ناخواسته که استفاده نمی کنید، خارج شوید. اگر گوشی اندروید شما به قوت خود کار نمی کند، اپلیکیشن ها را در حالت هایبرنیت با راه حلی مانند ذخیره انرژی، قرار دهید. اگر برنامه ای از کار افتاد و یا ثابت مانده است، از توقف اجباری در مدیریت اپلیکیشن برای متوقف کردن آن استفاده کنید. اگر در هنگام دانلود یک اپلیکیشن از google play با خطا مواجه شدید، حافظه کش google play و داده های گوشی را پاک کنید یا یک حساب جیمیل جدید بسازید و از طریق آن برای دانلود اپلیکیشن اقدام کنید. اگر گوشی اندرویدتان تصادفی مجددا راه اندازی می شود، و اپلیکیشن هایتان درحال از کار افتادن هستند، برای به روزرسانی اپلیکیشن ها به طور منظم اقدام کنید و داده و کش را پاکسازی کنید.

سایت RecoveryAndroid محصولات نرم افزاری برای کاربران خانگی و حرفه ای پیشنهاد می کند که برای بازیابی داده دستگاه های اندروید شناخته شده است. ۷ مشکل رایج اندروید و چگونگی رفع آن، برای تعمیر گوشی اندرویدتان توسط خود شما، نظرات سازنده ای پیشنهاد می دهد. از برنامه ای مانند SamsungDataRecovery برای بازیابی مخاطبین، پیام ها، تاریخچه تماس، تصاویر و غیره استفاده کنید حتی اگر نمی توانید گوشی خود را روشن کنید یا از صفحه لمسی آن استفاده کنید. موبایل کمک حتی تعویض ال سی دی یا همان صفحه نمایش گوشی های هوشمند را هم با کمترین هزینه ممکن امکانپذیر کرده، بنابراین از این پس تعویض صفحه نمایش گوشی ها هم چندان هزینه بردار نخواهد بود. برای تعویض آی سی تغذیه باید این کار را به یک تعمیرکار ماهر بسپارید. در صورتی که موبایل شما نیازمند تعمیر و تعویض قطعات بود، حتما از تعمیرگاه های مجاز و معتبر استفاده نمایید. چگونگی تعویض باتری روی سامسونگ GalaxyS7 ویدئو آنها برای تعمیر گوشی اندروید شما توسط خودتان است. به جای استفاده از سشوار می توانید گوشی اندروید را روی صفحه ای داغ با دمای ۱۰۰ درجه سلسیوس به مدت ۲-۳ دقیقه برای گرم شدن تمام گوشی، قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید