با رایجترین مشکلات موبایل و روش تعمیر هر کدام آشنا شوید – ایسنا

1- هزینه اعلام شده تعمیرات موبایل توسط کارشناسان ما فقط در مورد مشکل ذکر شده بوده و مشکلات دیگر شامل هزینه مجزا می باشند. بیان شد. قابل ذکر است که این مقاله صرفا راهنمای جامعی را برای تعمیر گوشی ارائه کرده و هرگونه مسئولیت خرابی و یا آسیب فیزیکی در هنگام استفاده از این روشها، برعهده شخص انجام دهنده میبشد. طبق دسته بندی اتحادیه تعمیرات در سطح 2 شامل مواردی از جمله قطعات الکترونیک و آی سی های غیر چسبی میباشد که در جدول زیر قابل مشاهده است. نحوه چسب کاری و اهمیت در تمیزکاری قبل از نصب بسیار مهم و قابل توجه است. بسیار ساده است. تنها باید درخواستتان برای تعمیر گوشی آیفون در محل و یا تعمیر ال سی دی گوشی را ثبت کنید، به رایگان از کارشناسان فعال در نمایندگی گوشی آیفون و نمایندگی تعمیرات موبایل اپل قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای تعمیرات موبایل آیفون در محل انتخاب کنید. بنابراین درگاه شارژ گوشی را بررسی کنید و در صورت تجمع گرد و غبار و کثیفی آن را تمیز کنید. اگرچه تا حد امکان این شرکت ها سعی میکنند تا جایی که ممکن است از پذیرش و تعمیر رایگان گوشی اجتناب کنند اما بارها هم مشاهده شده که پر هزینه ترین تعمیرات هم بدون دریافت هیچ هزینه ای در این شرکت ها انجام میشود.

موفقیت کمپانی سامسونگ در تولید گوشی های با کیفیت و استقبال کاربران از موبایل سامسونگ، همیشه تلنگری برای سایر شرکت ها و برند ها بوده و هست تا آنها هم در این مسیر از پیشرفته ترین تکنولوژی ها استفاده کنند و محصولاتی متفاوت ارائه دهند. شروع برای ارائه خدمات تنها یک برند معروف تلفن همراه که بیشترین تعداد افراد از آن استفاده می کنند ، می تواند ابتدای کار شما باشد. مرکز تعمیر موبایل سامسونگ به دلیل برخورداری از آرشیو جامعی از قطعات موبایل سامسونگ در طول سالهای اخیر با حذف واسطه ها، برترین کیفیت را با کمترین هزینه به کاربران تلفن های همراه ارائه نموده است. در طول شارژ گوشی از موبایل استفاده می کنید. گاهی ممکن است به دلیل استفاده اشتباه از کابل شارژ هنگام شارژ پین های پورت USB شکسته یا خم شده باشند که در این صورت باید خم شدگی را رفع و در صورت شکستگی آن را تعویض کنید. بهتر است موارد زیر را در دستگاه خود بررسی و سپس درخواست تعمیر موبایل خود را در پین ورک ثبت کنید. اگرچه تمامی این موارد در یک سطح دسته بندی میشود اما در مواردی زمان بندی آنها متفاوت تر از هم میباشد.

ممکن است این مراحل در گوشیهای مختلف، متفاوت باشد. خالی شدن شارژ باتری گوشی یا نگه نداشتن شارژ توسط تبلت یکی از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران گوشی موبایل یا تبلت همواره با آن مواجهه خواهند شد. مراکز تعمیرات موبایل در تهران با اخذ نمایندگی از شرکت های مختلف توانایی و قابلیت تعمیر انواع گوشی ها را پیدا کرده اند. اتحادیه و صنف دستگاههای مخابراتی تهران که نقش قانونی در نظارت و صدور پروانه به واحد های مجاز را دارد قیمت گوشی های همراه را به 7 قسمت تقسیم کرده است. خوشبختانه رفع کند شدن گوشی ها حداقل در 90 درصد موارد با مسائل نرم افزاری ارتباط دارند. همچنین اتحادیه صنف تعمیرکاران موبایل این قیمت ها را در حالت حداکثری قرار داده و این لیست را به صورت پیشنهادی محاسبه کرده و در موارد خاص ملاک کار را توافق طرفین در نظر گرفته است. و در صورت عدم وجود گوشی در حالت آکبند ملاک ارزش گذاری قیمت دست دوم آن میباشد. در این قیمت گذاری ملاک قیمت آکبند گوشی در نظر گرفته شده است. و به احتمال زیاد پیچیدگی و حساسیت زیاد در گوشی های گران قیمت تر دلیل انتخاب این شیوه قیمت گذاری است. نوع تعمیر و قیمت گوشی دو عامل مهم در برآورد قیمت در خدمات تعمیرات موبایل در ایران است.

تلفنهای همراه گاهی دچار مشکلات جدی میشوند که تعمیر آن هزینه بر خواهد بود و اصطلاحا صرف اقتصادی ندارد، در این صورت صاحب محصول مجبور میشود که گوشی تلفن همراه را کنار بگذارد یا بفروشد در صورتی که تلفن شما دارای قطعات سالم باشد میتوان از قطعات آن برای تعمیر همان مدل تلفن همراه استفاده کرد، آقای تعمیرات موبایل ارایه دهنده خدمات خرید فروش موبایل خراب شما میباشد، در صورتی که قصد فروش موبایل خراب خود را دارید میتوانید از طریق درخواست آنلاین فروش گوشی خراب و یا تماس با شمارههای موجود در سایت آقای تعمیرات موبایل با ما تماس حاصل نمایید. شما بایستی مشکل خود را از میان گزینهها در نظر گرفته شده انتخاب کنید. پس اگر از عدم نقش خودتان در خرابی گوشی اطمینان دارید بهتر است این شانس خود را امتحان کنید. مشکلاتی همچون سوختن مدار تغذیه، شکستگی ال سی دی، مشکلات باتری و حافظه و بسیاری از مشکلات دیگر نیاز شما را به مرکز تعمیرات آیفون بیشتر ساخته است از این رو تیم تعمیرات نمایندگی، تمام اهتمام و تلاش خود را به خدمت رسانی با کیفیت گذاشته و اساس کاری خود را احترام به حق مشتری و امانت داری که همیشه مورد تأکید مجموعه بوده، قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید