آموزش تعمیرات موبایل مطابق بازار کار🎓 [پشتیبانی نامحدود ] کاملا تخصصی

در این بخش ما به سراغ مراحل بعد از این اقدامات و اجاره مغازه رفتهایم. البته این نکته هم حائز اهمیت است که بهتر است مغازه خود را نزدیک به فروشگاهها و پاساژهای تلفن همراه دیگر اجاره کنید. حال سوال این است که مغازه تعمیرات تلفن همراه را کجا راهاندازی کنیم؟ خیلی از اقداماتی که آنها برای جذب مشتری و افزایش درآمد انجام میدهند برای شما هم کارساز است. شما میتوانید کسب درآمد خود را در ابتدا با انجام کارهای سادهتر مثل تعویض گلس و تاچ شروع کنید. تعمیرات گوشیهای سامسونگ ازاین جهت که به اندازه گوشیهای آیفون تعمیرپذیر نیستند سختتر است و ازین جهت که هر قطعهای که تعمیرپذیر نباشد میتواند به راحتی توسط تعمیرکار تعویض شود آسانتر است. با گسترش روز افزون استفاده از گوشی های هوشمند، قابل پیش بینی است که هر روز بنا به دلایل مختلف این گجت ها دچار مشکلات سخت افزاری مختلفی شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. موبایل کمک علاوه بر ارائه سرویس تعمیرات موبایل در فروشگاه اختصاصی خود به فروش مستقل با کیفیت ترین قطعات سخت افزاری انواع گوشی ها میپردازد. تعمیرات موبایل اگر به درستی و با جایگزین کردن قطعات درجه یک انجام شود، هیچ وقت منجر به افت کیفیت عملکرد گوشی نمیشود!

شاید با خود بگویید در خانه ماندن احتمال خرابی و یا وقوع حادثه برای گوشی های موبایل را پایین می آورد اما باید بدانید که افزایش سپری کردن زمان در خانه شما را بیش از پیش به گوشی موبایلتان وابسته می کند و این افزایش کار کردن با آن می تواند احتمال خرابی گوشی و حتی متعلقات آن را افزایش دهد. در این حالت مجبورید حرفه خود را عوض کنید، از صفر شروع کنید و همین مقدار زمان را برای یادگیری یک حرفه دیگر صرف کنید. برای رسیدن به سطح متوسط از یک حرفه خاص باید به طور میانگین حداقل ۲ الی ۳ سال وقت بگذارید. برای شروع در بازار کار تعمیرات تلفن همراه شما باید حتما آموزش تعمیر موبایل را به طور تخصصی گذرانده باشید و در این کار متخصص شوید. از طرفی ثابت شده اگر بخواهید در یک شغل پیشرفت کنید و درآمد قابل توجهای داشته باشید باید آن شغل را به طور تخصصی ادامه دهید و این شاخه و اون شاخه نپرید.

مثلا درآمد یک مغازه میوه فروشی سر نبش خیلی بیشتر از یک مغازه ته یک کوچه بنبست است. فرق نمیکند کدام حرفه باشد، درآمدزا باشد یا نه، نیاز به تحصیلات داشته باشد یا نه، در هر حرفه و تخصصی که پشت کار و ثبات قدم وجود داشته باشد امکان ندارد بعد از حدود ۱۰ سال به درآمد بالا و موفقیت عالی نرسد. دلیل این مساله این است که کارها به سمت تخصصی شدن پیش میروند و دیگر این شرایط که شما بتوانید به راحتی وارد یک حرفه بشوید وجود ندارد. البته این مساله نباید باعث شود که تعمیرکار، تعویض قطعه مورد نظر را ترجیح دهد و تا جای ممکن باید سعی کند قطعه را در صورت امکان تعمیر کند و این یعنی مشتری مداری و وجدان کاری. آدمها از لحاظ روانشناسی و نوع تفکر علایق و ارزشهای مختلفی دارند و شاید آن شغلی که مورد علاقه دوست شما است مورد نظر شما نباشد. در این حرفه بیشترین تاثیر را تخصص شما و نوع و کیفت خدماتی که ارائه میدهید مشخص میکند. هر میزان چسبی که برای چسباندن ماژولها به گوشی تلفن همراه استفاده شده است جنس بهتری داشته باشد، راحتتر می توان این چسب را برداشت و دوباره همان نوع چسب را روی گوشی بکار برد.

این شغل را میتوان در هر جایی انجام داد و احتیاج نیست برای شروع به کار حتما یک مغازه اجاره کنید و چه بسا دیده باشید افرادی را که خدمات سادهتر تلفن همراه را در کنار خیابان یا حتی در مترو و به صورت سیار انجام میدهند. شما ممکن است داخل یک کوچه یک مغازه اجاره کنید و درآمدتان از مغازهای که نبش کوچه خودتان است بیشتر باشد. ممکن است حتی صفحه را واضح ببینید، اما وقتی صفحه را لمس میکنید، اتفاقی نمیافتد. در ابتدای کار ممکن است کمی ضرر کنید. در آخر بدانید در ابتدای هر کاری شما باید برای کمترین سود زحمت فراوان بکشید، گاهی بیراهه بروید، اشتباه کنید و ضرر بدهید، اما در ادامه، راه روشن است و شما به تدریج به یک فرد باتجربه و متخصص تبدیل خواهید شد. در بالا توضیح داده شد که شما برای شروع به این حرفه نیاز به آموزش و سپس تهیه برخی تجهیزات برای شروع به کار دارید. بخش عمدهای از مشتریان شما در ابتدای کار از طریق اینترنت و شبکههای اجتماعی جذب خواهند شد. می توانید پس از آموزش تعمیر موبایل در سایت هایی مانند دیوار و شیپور نیز به صورت رایگان آگهی های تعمیرات موبایل ثبت کرده و جذب مشتری از این طریق بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید