آموزش تعمیرات موبایل سخت افزار و نرم افزار – کامتک

اگر جنبه های مختلف شغل تعمیرات موبایل را در نظر گرفته اید و قصد ورود به آن را دارید باید در ابتدا سرمایه ای را جهت یادگیری مهارت های مرتبط با این حرفه در نظر بگیرید. مولتیمتر یا اهممتر برای تست خازن، دیود، مقاومتها، ترانزیستور و سایر قطعات و همچنین تست مسیرهای تلفن همراه و ولتاژگیری باتری کاربرد دارد و در آموزش تعمیر موبایل بیشتر از آن جهت عیبیابی استفاده میشود. در طول 8 سال سابقه کاری، تلاش همیشگی ما بر این بوده است تا کاربران در سراسر ایران، دیگر دغدغهای در جهت تعمیر تخصصی گوشی خود نداشته باشند و از مزایای کامل تعمیرات تخصصی موبایل با هزینه مناسب بهرهمند شوند. نکته دیگر اینکه شروع به کار در این شغل نیاز به هیچ سابقه و تجربه کاری ندارد. در این شغل به علت اینکه کار آزاد محسوب میشود، ساعات کاری شما نیز منعطف و به اختیار خودتان است. پس تا اینجا به این نیازها رسیدیم که هر شخصی باید به کاری که انجام میدهد علاقهمند باشد و از طرفی آن را ادامه دهد. نباید فقط بخاطر اینکه دوستتان این شغل را پیشنهاد کرده و از آن تعریف کرده وارد آن بشوید.

خبر خوب اینکه پس از شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه فنیسازان میتوانید با مدرک پایاندوره مربوطه برای جواز کسب اقدام کنید. طبق قوانین اتحادیه صنف دستگاههای مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی، برای صدور پروانه کسب در این زمینه شما باید یا تحصیلات مرتبط داشته باشید یا گواهینامه فنی و حرفهای دریافت کنید. فرق نمیکند کدام حرفه باشد، درآمدزا باشد یا نه، نیاز به تحصیلات داشته باشد یا نه، در هر حرفه و تخصصی که پشت کار و ثبات قدم وجود داشته باشد امکان ندارد بعد از حدود ۱۰ سال به درآمد بالا و موفقیت عالی نرسد. اندازه مغازه هم در کار تعمیرات تلفن همراه خیلی تاثیری بر حجم مشتریان ندارد و میتوانید برای شروع به کار از یک مغازه کوچک شروع کنید و بعد از چند سال آن را توسعه دهید. هنگام اتصال آنها ، باتری را دوباره قرار دهید. اگر مشکل رفع نشد، حساب را از دستگاه خود حذف کرده و دوباره اضافه کنید.

از طرفی ثابت شده اگر بخواهید در یک شغل پیشرفت کنید و درآمد قابل توجهای داشته باشید باید آن شغل را به طور تخصصی ادامه دهید و این شاخه و اون شاخه نپرید. البته با آموزش تعمیرات موبایل تخصصی و حرفه ای و کسب تجربه می توانید این درآمد را در مدت زمان کوتاهی به دست آورده و آن را افزایش دهید. بعد از اجاره مغازه و کسب جواز کسب شما میبایست برای تهیه لوازم و تجهیزات اقدام کنید. 2. بعد از آن دستگاه روی آرم بالا می آید که در این مرحله باید گوشی فلش شود. حالا تصور کنید که بعد از رسیدن به این سطح از تجربه متوجه شوید به آن حرفه علاقه ندارید و یا درآمدش آنطور که تصور میکردید نبود. آدمها از لحاظ روانشناسی و نوع تفکر علایق و ارزشهای مختلفی دارند و شاید آن شغلی که مورد علاقه دوست شما است مورد نظر شما نباشد. در این مقاله Gadget، جک پرسنز که در مورد حل و تعمیر مشکلات گوشی اندروید است، شامل ۵۳ مشکل از رایج ترین مشکلات اندروید است که شما خودتان احتمالا توانایی درست کردن آن را دارید. به کارگیری مجرب ترین اساتید و مشاورین در حین دوره و پس از آن گواهی برمدعای ماست.

در درجه اول درآمد موبایل بسته به مکان مغازه تعمیرگاه موبایل و سپس حالت بازاریابی شما دارد. در بالا توضیح داده شد که شما برای شروع به این حرفه نیاز به آموزش و سپس تهیه برخی تجهیزات برای شروع به کار دارید. تعمیر تلفن همراه کار ظریفی است که ریزهکاریهای زیادی دارد و ابزارهای گوناگونی برای آن استفاده میشود که مهمترین آنها در بالا ذکر شد. تاچ و ال سی دی موبایل از مهم ترین قطعات گوشی موبایل محسوب می شود که در واقع باید از آن خیلی مراقبت به عمل آورد. اردبیل فیکس تعمیرات موبایل اکثر برندها همچون اپل , سامسونگ , هواوی , سونی , ال جی و اچ تی سی را پشتیبانی می کند و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به وب سایت علاوه بر دریافت اطلاعات کافی در مورد تعویض و تعمیر قطعات به صورت آنلاین استعلام هزینه نمایید. این به این معنی است که سیم کارت موجود در گوشی نمیتواند از پوشش شبکه ای استفاده کند. کلینیک تعمیرات موبایل پارس ارتباط در هنگام تعویض تاچ و ال سی دی از بهترین کیفیت و جنس اورجینال استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید