آموزش تعمیرات موبایل – دوره تعمیر تخصصی موبایل در تهران

در صورتی که ایراد نرم افزاری نیاز به باکس و … سطح 3 به بالاترین و حساس ترین مواردی گفته میشود که علاوه بر داشتن تجهیزات لازم نیاز به داشتن تجربه از سوی تعمیرکار دارد. آموزش تعمیر موبایل به دو بخش عمده آموزش سخت افزار و آموزش نرم افزار تقسیم میشود. تمامی قطعات بهکاررفته در بخش تعمیر گوشی در مجموعه موبایل کمک، اورجینال و دستنخورده میباشد. برای تعمیر پردازنده، رم، برد، ال سی دی، تاچ ، باتری، بلوتوث، اسپیکر، وای فای و بسیاری دیگر از بخش های این دستگاه می توانید خیلی راحت و خیلی مطمئن روی کمک ها نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ حساب کنید. جهت جلوگیری این گونه مشکلات، اتلاف وقت و هزینه، نمایندگی تعمیرات تخصصی اچ تی سی آمادگی دارد تا انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی HTC را بر طرف نماید. در برخی موارد دیده شده افراد غیر متخصص اقدام به تعمیر برخی از مشکلات گوشیهای HTC مینمایند. طبق دسته بندی اتحادیه تعمیرات در سطح 2 شامل مواردی از جمله قطعات الکترونیک و آی سی های غیر چسبی میباشد که در جدول زیر قابل مشاهده است. اگر تعمیرکاری در این زمینه سهل انگاری کند و چسب ال سی دی موبایل را به صورت یکنواخت و به اندازه لازم در دور فریم را انجام ندهد و یا قبل از نصب از تمیزکاری دقیق در زیر لوپ اطمینان حاصل نکند و کوچک ترین براده ای از قطعه قبلی در آن بماند (که با چشم غیر مسلح هم قابل مشاهده نیست) همین عوامل ممکن است باعث شود تا با کوچک ترین فشاری دوباره ال سی دی شما دچار شکستگی شود.

که در کیفیت های پایین و با بهترین حالت نصب هم ممکن است گوشی شما با کمترین فشاری دچار شکستگی شود که در نهایت هزینه تعمیر موبایل شما را چند برابر خواهد کرد. و نکته مهم دیگر این نرخ نامه این است که اگر گوشی شما برای مثال دچار شکستگی ال سی دی باشد و همزمان اگر تصمیم به تعویض باتری هم داشته باشید دیگر هزینه ای بابت تعویض باتری نخواهید پرداخت. در مرحله حرفه ای تعویض هارد، پروگرام هارد، سوآپ گوشی، آی سی های چسبی دو طبقه و قلقهای پیشرفته با ابزارهای جدید باهاتون کار میشه که اگر این دوره را یاد بگیرین خیلی خیلی درآمدتون افزایش پیدا میکنه! دوره آموزش تعمیرات موبایل به صورت مقدماتی است یا پیشرفته؟ واحد های تعمیرات در دارای پیشرفته ترین ابزار ها و تجهیزات مدرن تعمیر هستند. هروقت که سخن از تعمیرات اختصاصی هر نوع گوشی پیش میآید، هدف این است که شخص تعمیرکار به صورت تخصصی با پیچیدگیهای هر برند گوشی آشنا باشد. و کلیه فعالیت های تعمیراتی در این مرکز با گارانتی معتبر ارائه می شود. این مرکز قادر به برطرف کردن کلیه مشکلات به وجود آمده در موبایل می باشد.

از این رو کلیه استانداردهای لازم هنگام تعمیرات رعایت می شود. در تعمیرات موبایل مواردی در سطح یک قرار دارند که پایین ترین قیمت در هزینه تعمیر موبایل را دارد. همچنین اتحادیه صنف تعمیرکاران موبایل این قیمت ها را در حالت حداکثری قرار داده و این لیست را به صورت پیشنهادی محاسبه کرده و در موارد خاص ملاک کار را توافق طرفین در نظر گرفته است. افزایش قیمت موبایل و تورم کاربران موبایل را برآن داشته است تا در صورت خرابی گوشی های همراهشان به فکر تعمیر آنها باشند زیرا هزینه خرید یک گوشی جدید سرسام آور است. اگر تعدادی از اپلیکیشن ها را نمی توانید منتقل کنید نگران نباشید زیرا فایل حجیم داده که به آنها پیوند شده جا به جا خواهد شد. زیرا این دوره متناسب با نیاز کارآموز طراحی شده و با هزینه مناسب بهترین ابزار و کارگاه مجهز را در اختیار کارآموز قرار داده. تعمیرات 118 اصل امانتداری را به عنوان سرلوحه کار خود قرار داده و این مطلب را به طور رسمی و با درج در رسید ارایه شده به مشتری تضمین می کند. در این مطلب به بررسی نحوه ارائه خدمات تعمیرات گوشی موبایل هوشمند در ایران تعمیرات می پردازیم. 6. فریز شدن گوشی: این اتفاق زیاد میافتد، مخصوصاً در تلفنهای قدیمی یا دستگاههایی که فضای ذخیرهسازی آنها کاملاً پر شده است.

و به احتمال زیاد پیچیدگی و حساسیت زیاد در گوشی های گران قیمت تر دلیل انتخاب این شیوه قیمت گذاری است. اگرچه تمامی این موارد در یک سطح دسته بندی میشود اما در مواردی زمان بندی آنها متفاوت تر از هم میباشد. ابتدا صفحهنمایش توسط سپراتور گرم میشود، سپس از ورق رادیولوژی برای بازکردن و حذف خاصیت چسبندگی استفاده میشود. آموزش تعمیرات موبایل آیفون یکی از دیگر مهارت های مهمی است که برای ورود به شغل تعمیرات موبایل باید با ان اشنا باشید. اما این امر در مورد تعمیرات تلفن همراه صدق نمیکند. اما آموزش تعمیرات موبایل باید به صورت عملی و با کار کردن با ابزار های مختلف باشد تا بتوانید از این دوره ها بهره کافی ببرید. نوع تعمیر و قیمت گوشی دو عامل مهم در برآورد قیمت در خدمات تعمیرات موبایل در ایران است. ما در این مقاله صرفا درباره هزینه تعمیرات موبایل صحبت میکنیم و سعی خواهیم کرد در آینده درباره کیفیت قطعات و به خصوص تاچ ال سی دی ها هم مقاله ای داشته باشیم. این مجموعه با به کارگیری مجهزترین فضا اقدام به پرورش متخصصان حرفه ای برای ورود به عرصه ی تعمیرات موبایل کند.

دیدگاهتان را بنویسید