آموزش تعمیرات موبایل – دوره تعمیر تخصصی موبایل در تهران

ساکشن را تا زمانی بکشید که فضای کافی بین شیشه و قاب گوشی برای جا دادن پیک گیتار مشاهده کنید. به آرامی پوشش پشت را بکشید و باتری را خارج کنید. لنون سندال مردی است که پشت کانال معروف LennonSystems است. ویرجیل فورکس یک کارگزار کالا است که راه حل ها، بازبینی ها، چگونگی ها و خودآموزها را برای دستگاه های الکترونیکی، گوشی های هوشمند، کامپیوتر، لپ تاپ و غیره در کانال YouTube خود به اشتراک می گذارد. همه چیز جِری ریگ کانال YouTube به نام Zack است. 9. مشکل گوشی خیش شده: اگر تلفن همراه خود شما در آب بیفتد، در حالتی که گوشی شما ضدآب باشد، تا مدت زمان کوتاهی در برابر آب مقاوم است اما با این حال کاربر بایستی به سرعت آن را در یک محل خشک قرار دهد. بنابراین در زمان انتخاب یک مرکز برای انجام تعمیرات موبایل بهتر است هوشمندانه عمل کرده و تنها به مراکز مجاز و معتبر تعمیرات موبایل مراجعه کنید.

بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان پیک پین ورک برای تحویل گرفتن گوشی موبایل شما، در محل مورد نظرتان حاضر است. برای تعمیر موبایل و رفع ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری، کافیست سفارش تعمیر خود را در سامانه تعمیرکارسلام ثبت کنید. آب رفتن به داخل گوشی یکی از شایعترین اتفاقاتی است که میافتد و به دنبال آن به تعمیر گوشی نیاز پیدا میشود. یکی از بزرگترین معضلات در گوشیهای هوشمند، خرابی سی پی یو است که تعمیرکاران خرابی آن را مساوی با سوختن گوشی میدانند. آی سی ها یا مدارهای مجتمع مهمترین اجزای موجود در برد گوشی های موبایل هستند که بیشترین کار را روی برد تلفن انجام می دهند. سپس شستن برد الکترونیکی با مایع اولتراسونیک انجام شده و قطعات آسیبدیده شناسایی میشود. اگر گوشی شما جوابگوی واکنشی باشد، ابتدا یک ریست سریع انجام دهید. بنابراین اگر با مشکل شارژ نشدن گوشی روبه رو هستید در ابتدا شارژر خود را چک کنید، بررسی کنید که آیا شارژ از نوع اصلی است یا خیر، مطمئن شوید که به کابل یا دوشاخه آسیبی وارد نشده است. اگر قصد تعمیر گوشی در محل را داشته باشید تعمیرکار به محل مورد نظر اعزام شده و کار تعمیرات را آغاز می نماید.

توجه داشته باشید که باتری موبایل جز آن دسته از لوازمی است که معمولا قابل تعمیر نبوده و بیشتر تعمیرکاران هنگام بروز مشکل در آن اقدام به تعویض باتری می کنند. توجه داشته باشید که در صورت نیاز به تعویض باتری حتما از نوع اورجینال استفاده کنید. در گام ششم، از قطعات کلیه اتصالات و قطعات توسط مولتیمتر، تست گرفته میشود تا سالم بودن آنها بررسی شود و درصورتیکه خازن، مقاومت یا قطعهای خراب باشد، بایستی با یک قطعه اورجینال از همان نوع تعویض گردد. در این ویدئو برای تعمیر گوشی اندرویدتان توسط خودتان، فورکس به بینندگان نشان می دهد که چگونه از عهده ی یک GalaxyS3/S4/S5 که عمل نمیکند، برآیند. 49. تعمیر شیشه ی LCD سامسونگ GalaxyS7/تعویض پورت شارژ جایگزین. نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ معضل داغی گوشی های سامسونگ را با استفاده از دانش به روز کارشناسان مجرب خود برطرف می نماید. فرقی نمی کند که گوشی سامسونگ شما یک گوشی قدیمی یا جدید باشد. اولازهمه گوشی خود را خاموشکنید و باتری را از داخل گوشی خارج کنید سپس باتری را داخل یک کیسه قرار دهید و آن را داخل فریزر بگذارید تا به مدت ۱۲ ساعت در آنجا بماند سپس بعد از تمام شدن این مرحله باتری را از فریزر بیرون بیاورید و بگذارید باتری مدتی در هوای معمولی بماند تا دمایش مثل دمای اتاق شود.

این منبع برای تعمیر گوشی اندرویدتان توسط خودتان، تقریبا ۸ دقیقه است و دو تعمیر ساده برای گوشی شما عرضه می کند. نیاز به تعمیر یا تعویض باتری از دیگر مشکلات رایجی است که کاربران موبایل هنگام استفاده با آن روبه رو می شوند. بنابراین اگر موبایل شما دچار مشکل شده و خوب کار نمی کند، تعمیر آن را به مرکز تخصصی تعمیرات موبایل بسپارید. متاسفانه ال سی دی از آن دسته از قطعاتی است که در بسیاری از مواقع امکان تعمیر آن وجود ندارد و در صورت خراب شدن بایستی آن را تعویض کرد. بیشترین کاربرانی که برای تعمیر موبایل خود به نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل پارس ارتباط مراجعه می کنند مشکل اصلی آنها شکستن تاچ و ال سی دی موبایلشان است. تشخیص تعویض ال سی دی موبایل یا تعمیر آن امری است که توسط تعمیرکار موبایل مشخص می شود. ال سی دی موبایل یکی از قطعات حساس در تلفن های همراه است که به آسانی آسیب می بیند.

دیدگاهتان را بنویسید