آموزش تعمیرات موبایل – دوره آموزش تعمیر موبایل + مدرک فنی – فن آموزان

اشاره نمود. شما میتوانید برای تعمیرات موبایل آیفون خود با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند و اگر نیاز به قطعه داشته باشید همکاران ما با پیک موبایل شما را به دفتر می برند و پس از تعمیرات موبایل آیفون شما آن را به شما تحویل می دهند و یا اگر شما بخواهید کارشناسان ما به مکان مورد نظر شما فرستاده می شوند و موبایل شما را تعمیر و به شما تحویل می دهند. در پایان این مرحله دستگاه به واحد پذیرش تحویل داده می شود تا با اطلاع رسانی به شما دستگاه را تحویل بگیرید. اکنون تعمیر گوشی نوکیا هم با قدرت در بخش تولید و طراحی گوشی هوشمند وارد شده تا دوباره خاطرات شیرین طرفدارانش را زنده کند و با عرضه محصولات با کیفیت حرف های زیادی در این زمینه داشته و جای پای خود را دربرابر رقبا مستحکم تر کرده است. نوکیا زمانی به عنوان بزرگ ترین عرضه کننده گوشی همراه فعالیت می کرد. گلس ال سی دی و ال ای دی یک لایه پلاستیکی نازک است که به عنوان لوازم جانبی برای گوشی­های موبایل عرضه شده و با نصب آن بر روی صفحه نمایش گوشی از بوجود آمدن خط و خش بر روی آن جلوگیری میشود.

خالی کردن حافظه گوشی و به حداقل رساندن تعداد اپلیکیشنهای نصب شده روی آن و همچنین دوری از اجرای تسکهای سنگین در موبایل میتواند تا حد زیادی مشکل هنگ کردن را برطرف کند. این یکی از مهم ترین نکات اخلاقی در تعمیر گوشی های موبایل است زیرا اولا هزینه تعمیر با تعویض بسیار متفاوت است ثانیا بعد از تعویض گوشی شما دیگر مانند روز اول نیست چون قطعات اوریجینال خود را از دست داده است. البته لازم به ذکر است که استفاده از قطعه های کپی به معنای استفاده از یک قطعه بی کیفیت نیست بلکه این قطعات با قطعات اصلی در برخی جزییات تفاوت دارند و در کل به نسبت قیمتشان قابل اعتماد هستند. و اگر جنس های کپی دارد صادقانه با شما در میان بگذارد. مهم ترین مساله این است که زمانی که قطعه ای از گوشی موبایل آیفون شما تعمیر نمی شود و نیاز به تعویض دارد قبل از انجام عمل تعویض قطعه به شما اطلاع داده شود . از جمله خدمات این بخش یعنی تعمیرات سخت افزاری آی فون می توان به شوک دادن باطری آیفون، رفع ایراد مشکل پرش صفحه نمایش آیفون، رفع ایراد مشکل ویبره، تعمیر صفحه لمسی آیفون، تعویض هارد آیفون، صدای اسپیکر، مشکل هنگ و ریست، تست تغذیه قطعات، ترمیم بوت گوشی، تعویض گوریلا گلس آیفون و …

خرابی میکروفن موبایل به دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شود. برای جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر که ناشی از خرابی آی سی تغذیه است، بهتر است در اولین فرصت برای تعمیر آن اقدام شود. کاربران گوشی های شیائومی و یا سایر دستگاههای این برند میتوانند در صورت مشاهده هر گونه خرابی در دستگاه خویش به نمایندگی شیائومی در مشهد مراجعه کرده و سرویسهای تخصصی مورد نیاز خود را دریافت نمایند. در انتهای این دوره هنرجو قادر است قطعات معیوب گوشی های آیفون را شناسایی کرده و سریعا آنرا خارج کرده و قطعه ی جدید را جایگزین کند. هنرآموزان یاد میگیرند که چگونه با قطعات حساس گوشی های همراه همچون آی سی ها کار کرده و بدون آسیب رساندن به مدار اصلی آنرا جدا کنند. مرکز تعمیر هواوی ، تعویض ال سی دی یا صفحه نمایش را با کم ترین هزینه امکان پذیر کرده و به راحتی می توانید تعویض و تعمیر گوشی خود را به ما بسپارید. گوشیهای شیائومی، امروزه بیشترین فروش را در بازارهای کشورهای در حال توسعه و کشورهای شرق آسیا دارد. شکستگی در صفحه ال سی دی، اشکال مختلفی دارد اما در همه آنها، کار کردن با گوشی برایتان سخت خواهد شد.

برنج خاصیت جذب رطوبت و مایعات دارد و بدین سبب میتواند آب و رطوبت نقوذ کرده در گوشی را از آن خارج کند. آن را تا حدودی برطرف کرد. وقتی gprs روشن می شود گوشی خاموش می شود: ابتدا باترى دستگاه چک شود درصورت برطرف نشدن مشکل آى سى مولود به gprs تعویض شود. آنها با دانش و مهارت خود اکنون میتوانند مشکلات سخت و خطرناک گوشیهای شما را برطرف نمایند که در قبال این کار، هزینهای بهعنوان اجرت کار دریافت میشود. در ابتدا در مورد تعمیر گوشی در قسمت میکروفون، بایستی به این مورد اشاره کرد که میکروفون انرژی صوتی را به الکتریکی تبدیل میکند. همه در این مورد توافق دارند که شرکت اپل گوشیهای باکیفیتی به بازار عرضه میکند. شما می توانید با استفاده کارشناسان مجرب ما تعمیرات موبایل آیفون خود را در مکان مورد نظر خود انجام دهید. برای تعمیرات موبایل آیفون خود هم اکنون می توانید از طریق سایت ما اقدام کنید و یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. این بدان معنی است که به مرحله ای می رسید که بتوانید مشخصات فنی چندین گوشی را با هم مقایسه کنیم و از ویژگی های کاربردی هر یک آگاه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید