آموزش تعمیرات موبایل – دوره آموزش تعمیر موبایل + مدرک فنی – فن آموزان

اگر عکاسی می کنید و فلاش یا در زمانی که نباید روشن می شود ، یا زمانی که می خواهید روشن شود خاموش می ماند ، احتمالاً فلاش خودکار را فعال کرده اید. با مطالعه این بخش با علل بروز این مشکلات آشنا خواهید شد. اگر اولینبار است که یک گوشی هوشمند را تهیه کردهاید، ممکن است با مشکلات گوشی آشنا نباشید. کاربران گوشی های شیائومی و یا سایر دستگاههای این برند میتوانند در صورت مشاهده هر گونه خرابی در دستگاه خویش به نمایندگی شیائومی در مشهد مراجعه کرده و سرویسهای تخصصی مورد نیاز خود را دریافت نمایند. برند آیفون سال هاست که توانسته به شهرت جهانی برسد و در سرتاسر دنیا طرفداران خود را داشته باشد. همان طور که می دانید آیفون یک گوشی موبایل بسیار با کیفیت و شیک و لاکچری است و از نظر تمامی امکانات از اکثر برند های روز دنیا جلوتر می باشد. هر کدام یک از این مسائل مطرح شده در آموزشگاه های تخصصی تعمیرات موبایل به طور جداگانه ساعت ها نیازمند آموزش است.

پین ورک، مرکز تخصصی تعمیر گوشی موبایل آماده ارائه خدمات تعویض برد گوشی، تعمیر تاچ گوشی، تعمیر ال سی دی و ال ای دی گوشی و… یکی از خدماتی که جهت تعمیرات موبایل سامسونگ ، در نمایندگی Samsung انجام می شود تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ می باشد. حرفه ای بودن در امر تعمیرات مستلزم تسلط به انواع گوشی ها و سیستم عامل ها خواهد بود. وقتی آب به داخل گوشی نفوذ پیدا می کند به پورت ها ، جک ها و بلندگوها راه پیدا می کند و سپس به مدارها سرازیر می شود. اگر دائماً با تلفن خود کار می کنید، باتری تلفن شما بیش از حد کار می کند ، که این موضوع باعث افزایش دمای تلفن شما می شود. رایج ترین دلیل داغ شدن بیش از حد گوشی، خرابی باتری در اثر تداوم استفاده از شارژرهای تقلبی است. بد نیست بدانید که در موبایل علاوه بر آی سی تغذیه، تغذیه چهار قطعه دیگر معمولاً به طور مستقیم از باتری دریافت می شود و ارتباطی به آی سی تغذیه ندارد. گلس یکی از دیگر قطعات مهم در موبایل است که از جنس شیشه محافظ بوده و وظیفه محافظت از ال سی دی در برابر ضربه و خط و خش را دارد.

اگر پس از وارد شدن ضربه به گوشی یا آبخوردگی تنها ترک هایی بر روی گوشی ایجاد شود و لکه، سیاهی، خطوط بر روی آن ایجاد نشود و مشکلی در تاچ هم ایجاد نشود به احتمال زیاد تنها گلس گوشی دچار مشکل شده و با تعویض گلس می توان مشکل را حل کرد. نهایتاً گزینه Start را کلیک کرده و منتظر اقداماتی نرمافزار برای بازیابی اطلاعات باشید. اگر تصاویر ثبت شده در گوشی تار است توصیه می کنیم لنز دوربین را بررسی کرده و در صورت کثیف بودن تمیز کنید. اگر شما هم با این مشکل در تلفن خود روبه رو هستید ابتدا وای فای و بلوتوث خود را قطع کرده و دوباره وصل کنید، در بسیاری از مواقع روشن و خاموش کردن باعث کار کردن آنها می شود. اگر با مشکل کار نکردن اسپیکر روبه رو هستید توصیه می کنیم ابتدا به تنظیمات گوشی رفته و وضعیت اسپیکر و تنظیمات آن را بررسی کنید و در صورت تغییر آنها را به حالت قبل باز گردانید.

اگر صفحه لمسی و تاچ گوشی شما کار نمی کند، صفحه لمسی و محافظ صفحه را تمیز کنید . این کار باعث ازبینرفتن لاستیک آببندی خواهد شد. ممکن است انجام این کار بسیار ساده به نظر برسد ، اما وقتی صفحه لمسی شما کار نمی کند ، معمولاً راه اندازی مجدد دستگاه باعث رفع شدن مشکل می شود. در برخی موارد ، صفحه لمسی به دلیل ایجاد آلودگی و کثیفی زیاد پاسخ صحیح دریافت نمی کند. اگر با انجام راهکارهای ارائه شده باز هم دوربین شما دچار مشکل است و به خوبی کار نمی کند باید دستگاه را برای بررسی های بیشتر به یک تعمیرکار موبایل بسپارید تا مشکل ایجاد شده را شناسایی و آن را رفع نماید. همکاران ما در تمامی بخش ها تلاش می کنند که حرفه ای باشند و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند. بروز مشکل در اسپیکر موبایل از دیگر خرابی های رایجی است که کاربران موبایل با آن روبه رو می شوند. کار نکردن وایفای و بلوتوث و روشن نشدن آن از دیگر مشکلات رایجی است که در گوشی های موبایل رخ میدهد. این یک اقدام امنیتی برای محافظت از دستگاه در برابر آسیب و خوردگی است.

دیدگاهتان را بنویسید