آموزش تعمیرات موبایل – دوره آموزش تعمیر موبایل + مدرک فنی – فن آموزان

از چندین ابزار باز کردن پیرامون لبه ی صفحه استفاده کنید و از قسمت پشتی صفحه برای بلند کردن آن اقدام کنید. این گاردها در شرایطی که گوشی از دست شما بیفتد و نیرویی به آن وارد شود، بخشی از نیروی واردشده را دریافت و خنثی خواهند کرد که شدت نیروی مخربی را کم میکند. کارشناس اعزام شده ابتدا مشکل دستگاه را شناسایی میکند. مشکل باتری گوشی موبایل می تواند برد اصلی، هارد و دیگر قطعات موبایل را نیز دچار مشکل کند. همچنین پین ورک با بهرهگیری از جدیدترین تجهیزات و بهترین تعمیرکاران موبایل همواره در تلاش است بهترین خدمت را برای شما به سرانجام برساند. اگرچه گوشیهای امروزی مقاومت بیشتری به روی ضربه و آسیب دارند، اما باز هم احتمال خرابی محتمل است. در مورد تعمیر گوشی در قسمت اسپیکر، هم باید گفت این قطعه وظیفه تبدیل سیگنال الکتریکی به صوتی را دارد. در این منبع چگونگی تعمیر صفحه شکسته ی تبلت یا گوشی، پاتریک نلسون از سایت TechNewsWorld توضیح می دهد که جایگزینی صفحه نمایش شما به صرفه است اگر به روش درست آنرا انجام دهید. ConsumerReport بزرگترین سازمان حمایت از مصرف کننده محصولات مستقل در جهان است.

اگر قرار دادن گوشی روی حالت ریکاوری در هنگام راه اندازی ناموفق بود، بازنشانی به تنظیمات کارخانه را امتحان کنید اما مطمئن شوید که ابتدا از داده ها نسخه ی پشتیبان تهیه کرده اید. شامل یک پیچ گوشتی کوچک، سشوار صنعتی، قیچی، نوار چسب دو رو، کپسول هوا، دستکش کار، و ظرفی برای قرار دادن پیچ ها درون آن که گم نشوند. بعد از فرمت SD کارت مطمئن شوید که تمام داده های SD کارت دوباره بر روی آن کپی شوند. ساده ترین و ارزان ترین راه شروع به کار در مقیاس کوچکتر ، اجاره یک میز در مغازه های موبایل فروشی و یا راه اندازی یک کسب و کار آنلاین می باشد و خرید ابزار و قطعات دستگاههای مختلفی که تعمیر آنها را در برنامه کاری خود دارید( آیفون ، سامسونگ یا برندهای معروف دیگر) و سپس می توانید دامنه کار خود را به تدریج افزایش دهید. 28. چگونه مشکلات راه اندازی اندروید را تشخیص دهیم و تعمیر کنیم. چگونه گوشی که به طور صحیح شارژ نمی شود را تعمیر کنیم. استفاده از حالت ریکاوری گزینه ای برای کسانی است که صفحه گوشی آنها بدون واکنش است. به یاد داشته باشید که باید از ابزار دقیق برای برداشتن پوشش گوشی استفاده کنید زیرا بیرون کشیدن آن ممکن است باعث ترک خوردن یا شکستن آن شود.

محافظ آن را روی تاچ قرار دهید. بنابراین به برنامه ای که باتری را خالی می کند، پایان دهید یا گوشی را خاموش کرده و به گوشی فرصت دهید تا خنک شود و قاب غیرقابل تحمل را خارج کنید. افتادن گوشی از ارتفاع، آب خوردن گوشی، خرابی های مختلف در قطعات تلفن همراه و مشکلات باتری، از عمدهترین دلایلی است که باعث دیگر اتفاقات و خرابی ها می گردد. در گوشیهای جدید، صفحه نمایش دارای سه لایه است. امروزه گوشیهای اپل از پرطرفدارترین و باکیفیتترین گوشیها در سراسر جهان است که کیفیت و خدمات خوب آن، سبب شده است تا هرساله رتبه یک پرفروشترین برند جهان، به برند اپل اختصاص یابد. ابتدا تعیین کنید که صفحه دیجیتایزر یا صفحه اصلی شکسته است بنابراین شما مطمئن می شوید که قطعه جایگزین مناسبی خریداری کردید. قبل از اجرای هر تعمیری مطمئن شوید که گوشی به شارژ نباشد و گوشی را خاموش کنید. هر چقدر که تعمیرات موبایل تخصصی تر صورت پذیرد، موفقیت در بازار کار تعمیرات موبایل محتمل تر خواهد بود. برای ورود حرفه ای به بازار کار نیازمند گذراندن دوره های تخصصی و فوق تخصصی خواهید بود. با توجه به این موضوعات مطمئنا این مرکز بهترین گزینه برای واگذاری تعمیرات تخصصی موبایل خواهد بود.

برای استفاده از خدمات بی نظیر پین ورک، کافیست درخواست تعمیر گوشی موبایل خود را ثبت کنید.! برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش شما را راهنمایی کنند. در صورتی که موبایل شما نیازمند تعمیر و تعویض قطعات بود، حتما از تعمیرگاه های مجاز و معتبر استفاده نمایید. سایت AndroidPIT توضیح می دهد که چگونه از عهده ی مشکلات رایج در میان کاربران اندروید برآییم. این چگونگی، برای تعمیر اندروید توسط خودتان، مشکلات رایج که کاربران اندروید دارند را عنوان می کند به ویژه اگر چندین اپلیکیشن، فیلم سینمایی، سریال و موسیقی دانلود کنند. یک ویدئو کوتاه از چگونگی تعمیر صفحه نمایش سفید یا سیاه دستگاه اندروید شما، تعدادی نکات ساده که همه می توانند پیروی کنند عرضه می دارد. به وسیله ی پل اشکال زدایی اندروید ADB قفل گوشی را باز کنید. عده ای از جوانان با تکمیل این دانش و مهارت جذب بازار کار گسترده تعمیرات گوشی های تلفن همراه می شوند و بخش دیگری ترجیح می دهند که به طور مستقل با اجاره یا خرید یک مغازه کارشان را آغاز نمایند. چندین گزینه برای صاحبان اندروید وجود دارد که قفل دستگاه اندروید با صفحه نمایش مرده را باز کنند به شرطی که کمی صبر و کمی ملزومات داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید