آموزش تعمیرات موبایل – دوره آموزش تعمیر موبایل + مدرک فنی – فن آموزان

در نهایت هنرآموز این دوره بعنوان یک تعمیرکار حرفه ای در حوزه ی تعمیرات نرم افزاری وارد بازار کار می شود. مجتمع فنی پایتخت در بخش تعمیرات گوشی های آیفون (اپل) به شناخت بیشتر هنرآموز در حیطه های سخت افزاری و نرم افزاری آیفون منجر می شود. سرفصل های دوره ی تعمیرات نرم افزار موبایل شامل موارد زیادی است از جمله: معرفی سیستم عامل های موبایل های موجود در بازار،آموزش کار با باکس ها به صورت حرفه ای، آموزش نحوه ی فلش کردن انواع گوشی های همراه، آموزش پشتیبان گیری از انوع گوشی، ترمیم سریال گرفتن در گوشی ها، روت کردن و جلبریک کردن گوشی های همراه، آموزش باز کردن قفل شبکه های سامسونگ ونوکیا،آموزش ترفند های نرم افزاری متنوع، آموزش فارسی سازی گوشی های همراه موجود در بازار. در طول این دوره با ساختار انواع گوشی های همراه و علل خرابی و راهکار هر یک از این علت ها آشنا می شوید. هدف آموزش تمامی اصول لازم در تعمیر حرفه ای انواع برندهای گوشی های همراه است. از مزایای مراجعه به یک تعمیرگاه حرفه ای و قابل اعتماد می توان به تشخیص دقیق مشکل دستگاه، ارائه گارانتی عالی، زمان مناسب تحویل، ارائه راه حل های مناسب برای مشکلات مختلف، حل کردن مشکلات پیچیده، تعمیرات موبایل با کیفیت انواع دستگاه ها با برندهای مختلف، صرفه جویی در زمان و هزینه و بسیاری از موارد دیگر است.

این مرکز با اطمینان از کیفیت خدمات خود، تمامی فرآیندهای تعمیر اعم از ترمیم قطعات و تعویض آنها را برای مشتریان گرامی ضمانت می کند. افزایش قیمت و تورم های اقتصادی کاربران موبایل را برآن داشته است تا در صورت خرابی گوشی های همراهشان به جای خرید گوشی به صرافت تعمیر آن بیفتند. اما این سرویس یک سرویس کاربردی است که با استفاده از آن میتوان در زمان و هزینه صرفه جویی بسیاری کرد. بررسی ایرادات نرم افزاری و اینکه چطور متوجه شویم ایراد نرم افزاری است؟ بدیهی است که همه این مدل ها ممکن است در بخش نرم افزار و سخت افزار درگیر مشکلاتی شوند که نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ همه آنها را رفع می کند. در این دوره با ویژگی های موبایل خود آشنا می شوید و می توانید ایرادات سطحی گوشی موبایلتان را رفع کنید. 9.چرا گوشی روشن نمی شود؟ البته پیش از اینکه اقدام به تعویض هارد موبایل کنید اول باید از لحاظ نرم افزاری گوشی را مورد بررسی قرار داد.

تمامی مشکلات در بخش نرم افزاری جز سرفصل های تحت پوشش این دوره است. آموزش های تعمیرات موبایل در بخش اندروید با حضور اساتید به نام و حرفه ای در این مرکز شما را برای ورود حرفه ای به بازار کار آماده خواهد کرد. هرچند چسب محکمی که دور قاب گوشی وجود دارد، خاصیت ضدآب بودن گوشی را تا مدت محدودی حفظ میکند، اما در مقابل نفوذ آب همیشه پایدار نیست. خیلی از افراد عقیده دارنده که هزینه تعمیرات موبایل زیاد است، در حالی که به واقع اینطور نیست و هزینه تعمیر موبایل فقط برای اجزای خاصی از گوشی های هوشمند بالاست. تعمیرات سخت افزار گوشی موبایل از مهمترین بخش های آموزش تعمیرات است که در مجتمع فنی پایتخت توجه ویژه ای به آن داریم. بخش دیگری از مشکلات گوشیهای اندرویدی و iOS، مشکلات نرمافزاری گوشی است. در مراحل بعدی تعمیر موبایل، گوشی به صورت تخصصی عیب یابی شده و بخش های آسیب دیده آن ترمیم یا تعویض می گردند. هر هنرجو بسته به علاقه و استعداد خود می تواند تمام یا بخشی از دوره ها را بگذراند و در نهایت مدرک معتبر از سوی موسسه دریافت کند.

برای اینکه مغازه تعمیرات موبایل خود را راه اندازی کنید ابتدا در یک دوره آموزش تعمیرات موبایل معتبر شرکت نمایید. در پایان دوره نیز موفق به کسب مدرک معتبر از سوی این مجموعه می شوید. در پایان این مرحله دستگاه به واحد پذیرش تحویل داده می شود تا با اطلاع رسانی به شما دستگاه را تحویل بگیرید. بنابراین موبایل یکی از ضروریترین ابزارهایی است که خراب شدن آن میتواند حتی کارهای روزمره شما را نیز به تعویق بیاندازد و نیاز به تعمیر موبایل را حیاتی کند. بی شک یکی از مهمترین حوزه های تکنولوژی که هر روزه شاهد پیشرفت های چشمگیری در آن هستیم مربوط به حوزه ی موبایل است. این مدار مسئولیت مراقبت از آی سی تغذیه و باتری در برابر سوختگی یکی از بلوک های خروجی را برعهده دارد. هنرآموزان یاد میگیرند که چگونه با قطعات حساس گوشی های همراه همچون آی سی ها کار کرده و بدون آسیب رساندن به مدار اصلی آنرا جدا کنند. دانش فنی در رابطه با تمام جوانب گوشی های مختلف باعث می شود تا ما به راحتی بتوانیم اشکالات و ایرادات موبایل را برطرف نماییم. زودکمک کنار شماست تا بدون نگرانی و در سریع ترین زمان ممکن گوشی موبایل خود را ترمیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید